Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

maryn
30. dec 2009

😀
tak sa rychlo kuriruj nejakymi cajmi a vitaminami, sup cibulu s medom a ono to odlezie 😉

maryn
30. dec 2009

u nas kyda snah 😀

lenadka
30. dec 2009

maryn a kde kupili ten vysavac? minule bol v telke a mm hned ze to by sa nam zislo 😀

maryn
30. dec 2009

lenadka, neviem, ale zistim ti to 😉
je to dobra vec, ale je to len stroj, takze musis za tym este dotahovat 😉

maryn
30. dec 2009

baby kukla som album " chris sa hra", to je uz brutalita kolko hraciek ma to dieta, chuda musi mat z toho riadny chaos, ved to sa uz ani tesit nemoze z toho 😖

maryn
30. dec 2009

baby chodite sa niekto korculovat s deckami?

andrea.m
30. dec 2009

už som vykurírovana.celé doobedie vonku,potom chvíľu domka a zase sa chystáme von 😀
korčuľovať sa nechíme a bohužiaľ ani lyžovať. Filipko sa všetkého bojí a Tami je ešte malá.

petusko
30. dec 2009

ahojte 🙂
tak umyvacka je uz domaaa 😀 dufam, ze bude dobre a dlho sluzit 🙂
ani my zatial nepraktizujeme ziadne sporty, podla mna je este aj Petik maly. a mozno si to iba nahovaram, lebo ja okrem bicyklovania toho moc nenasportujem 😀
aj u nas nakydalo, ale aj sa to spustilo. takze zo sankovacky zase nic 😅
ale vraj na bud. tyzden by malo aj mrznut aj snezit 😎
andy, liec sa a netaraj sa po vonku 😀 nech do noveho roka vstupis zdrava ako rybicka 😉

paska
31. dec 2009

všetko dobré v novom roku, šťastia, zdravia a " penez jako šupek" 😀 želajú paskovci 😉

inak vianoce boli pohodkové, deti dostali darčekov tak primerane takže sa stíhajú hrať so všetkým, ja len jednu voňavečku a pasko papuče 😀 ale my si dáme darček po novom roku tak okolo marca 😵 😵 😵 dúfam, že to výjde, bude to darček na celý život 🙂

paska
31. dec 2009

a nakydalo aj tu 🙄 momentálne sa trozpušťa no uvidime na ako dlho 🙄 😝

petusko
31. dec 2009

veseleho Silvestra prajeme! a uspesny start do Noveho roka, nech je lepsi ako ten co sa prave konci 🙂

paska, co sa chystate na tretie bejby? 😕 to znie tak vazne, ze na cely zivot, drzim palce nech to teda vyjde 😉

ideme sa uz vyrutit k telke a hrat sa s deckami, kapustnica navarena, slane aj sladke upecene, sampano sa chladi 😎 kiez by bol silvester aspon raz do mesiaca 😀

maryn
31. dec 2009

ahojte 🙂

pripajame sa k zelaniu veseleho silvestra, plneho smiechu a dobrej nalady 😀 😀 😀 a zelame vsetunko dobre v novom roku 2010, veeeela zdravicka, lasky, peniazkov a vsetko co si zelate 😵 😵 😵

lenadka
31. dec 2009

paska...??? tiez natahujes nas ako gumu v trenkach 😀 aspon naznac 😉 😀

lenadka
31. dec 2009

petusko mna tiez napadlo babo, ale pri paskovcoch jeden nikdy nevie 😀

vsetkym prajem prijemny zvysok posledneho dna v roku a co najkrajsi a najstastnejsi ten NOVY!!! 🙂

zuzu13
31. dec 2009

Želajme si v novom roku,
dobrých ľudí vždy po boku.
Zdravia, lásky plný dom
a spokojný život v ňom.

krasny Silvester a uspesne vykrocenie do Noveho roku prajeme my...
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

andrea.m
31. dec 2009

do nového roku vam prajem všetko dobre veľa zdravia, šťastia, lásky sexu poslušné detičky. no a tým jednodetným aj nejaký ten prírastok,tehuľkám ľahký pôrod a krásne zdravé bábenka.

certica
31. dec 2009

pestreho silvestra a v novom roku veeeeeela prevela LASKY, radosti a smiechu, nech je svet krasne duhovy 😎 a k tomu drahocenne ZDRAVCO, klopi klop 😀 🙂

no tiez som zvedavka, co paskovci ukuli za diabolsky plan 😀

andrea.m
1. jan 2010

Eliuške k dnešným narodeninkám prajem veľa zdravia, šťastia, a krásne detstvo 😀 posielam bošteky od Filipka a Tami

andrea.m
1. jan 2010

no a skoro by som zabudla že my tu máme ešte jednu oslávenkyňu.

marynka aj tebe všetko najlepšie k narodeninkám 🙂

vavka33
autor
1. jan 2010

Krasny Novy rok 2010 Vam prajem a hlavne Marynke vsetko najsamlepsie k narodeninkam.

paska
1. jan 2010

ahojte 🙂 ešte vás budem chvýľu napínať 😀 😀
eliuške a maryn všetko najlepšie k narodeninám 😵
vavka aj tebe všetko dobré 🙂

radoslava
1. jan 2010

Všetko dobre do Nového roka a hlavne vela zdravička aby tie naše detičky už choroby z daleka obchádzali.
No a nám hlavne vela sexu a pohodičky a lásky no proste horu štastíčka.
😀 😀 😀 😀 😀

Vavi aj vám veľa zdravíčka a všetko dobré v novom roku
Marynka všetko najlepšie k narodeninám.
A Eliuške tiež všetko naj naj najlepšie kočkej trojročnej 😀

paska
1. jan 2010

oneskorene 😅 ale predsa všetko naj, vela šťastia a zdravia trojročnej Karolínke 😵

lenadka
1. jan 2010

Ahojte, vsetko dobré v Novom roku! Eliuske vsetko najlepsie aby bola zdravucka, sikovna a dobra 😵

vavka, vsetko dobré, davno som Ta necitala 😕 nech babenky rastu do krasy a zdravia 😵

maryn
1. jan 2010

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej vy ste nezabudli, tak dakujeeeeemmmm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

vavka vsetko dobre v novom roku ti prajem a samozrejme aj celej tvojej rodinke 😵 a vsetko naj k zajtrajsim meninam, neviem ci sa sem dostanem zajtra, budeme mat oslavu 😀

eliuske vsetko najlepsie k narodeninkam prajem, veeeela zdravia, lasky, aby ju starsi bracho pocuval a krasne detstvo 😵 😵 😵

paska ty jedna potvorka 😀

maryn
1. jan 2010

sorry to malo byt k pozajtrajsim meninam, mi drbe z tych dni teraz 😅

lenadka
2. jan 2010

maryn, pripajam sa ku gratulaciam, aj ked priznam sa, ja si to malokedy vsimam 😅 tak este ze su tu lidi co nezabudaju!
Vela zdravicka, lasky, sexiku, € a kopec s rodinou v pohodicke stravenych dni, poslusneho manzelika a deti 😉 🙂

petusko
2. jan 2010

ahojte 🙂
vsetkym oslavnecom prajem vsetko najlepsie!!! 🙂
ja som prave vyprevadila Petika na jeho prve prazdniny. bola tu sestra a zobrali ho na par dni.
no neni mi bohvieako 😒 som nejako do poslednej chvilky dufala, ze si to maly rozmysli a bude chciet ostat doma, ale som sa velmi mylila. prvy sedel v aute, ledva mi stihol dat pusku a kyval oboma rukami, ze maminka achoj ☹
som zvedava, ako zvladne noc a hlavne rano, ked sa zobudi a zisti, ze nie je doma 😕 😅

lenadka
2. jan 2010

jani, no musis sa zmierit s tym, ze je to uz velky chlap a nie ziadny usmrkanec 😉 😀 sestra ma deticky?

maryn
3. jan 2010

ahojte 🙂
petusko ako petik? nebol plac? aj nas viki bol na jednu noc u svokrovcov zo vcera na dnes a ze vecer nechcel ani za svet zaspat 😅 a o 22:30 uz svokra vypla telku a musel ist spat aj svokor aj svagrovci, tak zacal vymyslat ze chce ist domov, ale ze hned ked si lahol tak chrnel 😀
inak tiez nam bolo velmi smutno, take ticho tu bolo 😒