Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
25. jan 2010

vseko najlepsie sabinke 😵

jani, a co tak kovboj-to das na hlavu klobuk, strapate gate a je to 😉 😀 alebo indian-to das celenku-ci ani to neznesie?

tonicka ja som malej chcela dat cervenu suknicku, pancusky, dva copy /prip. cervena satka/ kosik do ruky a mame karkulku 😀 ale pacia sa jej v dracikovskom letaku tie princezne a babka sa ponuka ze je to kupi,, tak ked chce nezakazujem 😀

petusko
26. jan 2010

no tak som nas vytiahla z toho dna druhej strany 😀

ahojte 🙂

tak najprv sa ospravedlnujem ze meskanie a prajem Sabinke vsetko najlepsie k narodeninkam 😉 vela zdravicka a krasne detstvo 🙂

Tamarke k dnesnym meninam vsetko naj... 😉 a inak som sa pobavila na jej snoch o maskach 😀 ze mucha 😀 😀

u nas karneval zatial nedorieseny, ani neviem, ci vobec daky bude 😖 😒 a mam presne problem co tonicka, petik si nic na hlavu neda, ani na tvar. takze ani celenka ani klobuk 😒 my mame problem aj topanky kupovat s nim, lebo si nechce skusat 😅 😝

no idem sa naobedovat a zaliat kafe, tak by sa mohol niekto ku mne pridat 😉

lenadka
26. jan 2010

jani prave som dojedla opavia polomacane keksy a kavicku-do malej salocky Luckynej som si zaliala taku slabu 🙂

zgurkaa
26. jan 2010

Tamarke vsetko najlepsie k meninam. Ja mam cely tyzden auditorov v robote. Dnes som si dovolila utiect 😀 Simonka mala ples.

radoslava
27. jan 2010

Aj my želáme Tamarke všetko najlepšie k meninám.

petusko
27. jan 2010

no ako vas tak citam pracujuce maminky, tak si este viac vychutnavam matersku 😅 mate moj obdiv, ako to zvladate.
ja sa radsej este ani nezamyslam, co bude so mnou o dva roky 😖
leni, ked som citala, ze si si zaliala kavu do luckinej salky, tak mi napadla taka ta malicka z hracej kuchynky 😀 sibe mi 😀
zgurka, simi je kocka velika 😉 vlastne obidve tvoje baby su zlatucke 😉 taki smejovia 🙂
Petko dnes bral do skolky sladkost pre deticky aj cokoladu pre "pauicku" 😀 len dufam, ze jej ju nevezme, lebo on je schopny si ju ist pytat od nej alebo rovno slohnut zo stola 😠 😅
zajtra ideme na kontrolu k neurologicke a v piatok ho asi nechame doma, aj v pondelok maju prazdniny, tak nech ma predlzeny vikend 🙂

lenadka
27. jan 2010

jani 😀
ked spominas tie prazdniny asi aj nase deti budu mat, ach jo este ze som doma 😅

andrea.m
29. jan 2010

ahojte.
dakujem za gratulácie v tamarkinom mene.

všetkým narodeninovým a meninovým oslávencom ktorých som prešvihla prajem všetko najlepšie, veľa zdravíčka a šťastíčka.

dúfam, že u nás v mš polročné prázdniny nebudú lebo ma drbne 😠 už s filipkom mám problém a čo spravím z dvoma nemám potuchy. v pondelok mám ako na potvoru dennú a nedá sa vymeniť lebo sme ostali na smeny až tri 😝

zgurka dievčatá sú veľké kočeny 😀

peťuško parádna torta a párty tiež vyzerala super. hned by som sa pridala 😀

radoslava
29. jan 2010

Petkovi všetko naj naj najlepšie k narodeninám vela zdravička a lásky
hračiek a dobrých kamarátov zo srdca želáme.

radoslava
29. jan 2010

A neviem presny datum ale aj Vavkina Lea mala teraz niekedy tri ročky tak všetko najlepšie
babulka naša

petusko
29. jan 2010

ahojte🙂
tak andy v predstihu bonzla, ze bola party 😀 ale uz som dala foto, tak kuk 😉
a dakujeme, Petik mal narodky vcera 😉

andrea.m
30. jan 2010

tak máme doma prvé vysvečko....musím chalana pochváliť mal čisté 🙂 ...za odmenu ideme do bábkoveho zajtra a zatiaľ to vyzerá tak že sa teším viac ako deti 😀 😀 😀

lenadka
30. jan 2010

gratulujem Leuske a Petkovi! 😵 a tiez sikovnemu Filipkovi, len tak dalej 😉

vratili sme sa prave zo svahu, mm sa lyzoval trosku a my s Luckou sme na mensom kopceku vencili boby, robila som jej vlek, vratili sme sa vystipany od zimy a mm isiel este hraj hokej na ihrisko, tak dnes mam doma urcite lazara 😅 este sa nestalo, ze by prisiel odtial kompletný 😅 ktovie co to bude dnes?... a kde mame octanovu mast a ibalgin? 😀 ...najvyssi cas to pohladat 😀

andrea.m
31. jan 2010

ránečko...košice pod snehom....toľko tu nepamätám odkedy tu bývam a to je dobrých 8 rokov už

certica
31. jan 2010

caute bambulaci snehulaci 😀 , aspon dodatocne nahlas zborovo: VSETKYM JANUARCATAM mojim VSETKO NAJ 😵 . nejak ma chyta nostalgia... 😉

peknu bielu nedelu 🙂

lenadka
31. jan 2010

mna tiez certi 😅

zgurkaa
2. feb 2010

A co februarcatkam certi? 🙂

zgurkaa
2. feb 2010

Aj ja prajem dodatocne vsetkym detickam vsetko dobre. 🙂

certica
2. feb 2010

jasne zguri 😀 , miske este celkom aktualne vsetko NAJ 🙂 , vela zdravia, smiechu a blaznovstiev...
dnes oslavuje aj moja teta 😉

petusko
2. feb 2010

Miske prajeme vsetko najlepsie 😵 😵 😵

aj nas mensi junior ma dnes sviatok, 10 mesiacov 😀 😀 a zacina ma stvat gula mala, lenivy je ako vos 😅 len si sedi, max. klakne 😅 ale hadam sa rozhybe 🙂

certi caf 😉

lenadka
2. feb 2010

jani ,este ma narok 😀
miske vsetko dobreeee 😵

petusko
3. feb 2010

cavte 🙂
aj u vas je take skvele pocasie??? ja som Petika niesla do skolky na rukach, lebo tak snezi a fuka, ze sa nevedel nadychnut. aj som lutovala, ze som ho radsej nevyhlasila 😒 dufam, ze do poobedia sa to trochu umudri, lebo s kocikom von...no neviem 😒
leni, krasne ti tt pribudaju 😉

lenadka
3. feb 2010

jani aj u nas fuuurt pada, ale ked sedim za oknom zvnutra je mi to fuk 😀 mala v skolke nebola boli s ocinom na rehabilitacii a doniesli mi plny sacok suseneho ovocia, tak mozem tlacit pri telke 😀

ja az neverim tym tt 😅 vcera som boal v poradni, vsj ok, dr. mi vysadil tie hormony na udrziavanie a veru, dnes ma aj brusko pobolievalo, ale verim ze to bude ok 🙂

certica
3. feb 2010

petusko, ze gula mala 😀 . ved on ta chce len setrit, nie stvat 😀 . poklad je to

leni, zachvilu budete vediet pohlavie 🙂 , teda pokial nebude robit drahoty... 😀

petusko
3. feb 2010

certi, ved ja to nejako neponahlam, staci, ze Petik lieta ako sarkan, ale ked vidim niektore deticky v jeho veku ako sa uz korzuju, tak mam pocit, ze patrim do inej terminovej temy 😀
mohla by si hodit foto chalosov, davno som ich nevidela 😉
inak Marcel poobede teplotoval, netusim z coho, lebo mu nic nie je. teraz uz nema, dufam, ze to bol len nejaky plany poplach. nemam chut na maroda 😖
leni ozaj, chcete vediet, co to bude?

zgurkaa
3. feb 2010

Ja som uz doma z roboty 😅 Tu su strasne zaveje na cestach....pomoc. Miska zajtra nejde do skolky, lebo im vypnu kurenie 🙂
Dakujem za gratulacie

petusko
3. feb 2010

zgurka ako zlate, ze UZ doma 😅 cesty su aj tu strasne, este som dnes cestarov nevidela 😠
poobede to bol zazitok s kocikom po tom snehu. esteze mam kocik-traktor, keby mam nejaky s malymi kolesami, tak si mozem piskat 😅

paska
3. feb 2010

brý večer 🙂 som tu dlllllllllllho nebola tak ešte raz všetkym oslavencom všetko naj 😵 tak už máme velké detváky, trojročné a mne je aj trošku smutno, že už to nie je moje malé babatko ☹ ale zase sa teším, že z neho rastie taký malý velký človek 🙂

zguri tu záveje nie sú, tu sú kopiská nakydané že až 😠 fuuuuj na grc mi je z toho snehu, depka ma chytá ked vidim jako kydá a kydá 😠 😝 😅 🙄

petusko
3. feb 2010

paska caf 🙂
ved ty nemas neskoro na dalsie babatko, napada ma kusok jednej pesnicky od elanu... si ako stovrena na materstvo a veci s tym suvisiace... 😀 😀

paska
3. feb 2010

😀 dam prečítať paskovi 😀