Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

monkula
12. mar 2010

toni, že z Karolínky aká kočka... tie vlasiská, to kedy jej narástli? Pamätáš, ako sme riešili ,že máme holohlavé baby? U nás sa to nezmenilo... Chiara stále také nič na hlave...

petusko
12. mar 2010

u nas sa prave zavrelo posledne detske oko, su na rade moje 😀
ospravedlnte ma dnes, ale fakt som k.o., bojim, aby ma tu chlap nenasiel pod stolom, ked pride z roboty 😀
toni, este raz gratulacia a nech to dotiahnes do uspesneho konca 🙂 😉
majte sa holky, bru 😔

tonicka
12. mar 2010

vaginalnym, normalny ani neskusal, ale uz bolo srdiecko 🙂

tonicka
12. mar 2010

ptusko, mas priepustku, mozes aj ja pojdem, mne tu uz tiez vsetci spia aj svokra aj , dieta,manzel, papagaj ,pes...
monkula, to sa jej tak uz dlhsie deje, a to tam nie su najnovsie foto 😀

monkula
12. mar 2010

ja tam ani nedávam.... ako už jej rastú, už má mikádo 😀 😀 😀 😀 ale také tenké.... ale zase husté...

tonicka
12. mar 2010

idem spinkat,sladke snicky 😉

monkula
12. mar 2010

dobrú budúca double mother... 😀

paska
13. mar 2010

dobré ránko 🙂 včera mi nešli pridávať príspevky tak ma ospravedlnte z členskej schôdze

tonička tak ešte raz gratulujem k mrňousovi 😵 ani som netušila, že to už 8tt 😨

monkula aj moja sisa mala na hlave štyri vlasy a od piatich rokov jej začali hustnúť a vyrastať nové,vyzerala ako ježko 😀 al už jej to dorástlo a má ppekné dlhe huste vlasy 🙂 takto som si decko pochválila 😀 😀 😅

tonicka
13. mar 2010

Dakujem velmi pene pasi, tiez kukam ako puk , dnes vlastne zacinam 8tt.. vlastne 7+1 som 😀 v sobotu mi to vzdy nabehne

certica
13. mar 2010

bre rano, ideme k nasim hodit na chvilku deti a medzitym nakupit. dufam, ze ich tie 2-3 hodiny zvladnu 😅

certica
13. mar 2010

ludia, mne sa take hovadiny zaujimave furt snivaju, ze by som mohla romany pisat, ked nebudem vediet, co po MD 😀
no peknu sobotu. tonci, davajte na seba pozor 😉

tonicka
13. mar 2010

dakujeme, aj vam peknu sobotu, pripadne aj nedelu 😵 Certi, pis... 😀

lenadka
13. mar 2010

juj a ja som na vcerajsiu schodzu zabudla 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 som to ja osoba nezodpovedna 😝

jani v utorok idem na sono, tak sa dufam nebude hambit a ukaze sa co je 🙂

toni, tak uz je to definitivne! gratulujem!

ja tak isto skor dam malu spat ked som sama ako ked je doma mm, asi preto, ze vtedy cast zodpovednosti nechavam na nom...a co chlapi 😀 ved to poznate, haved nezodpovedna 😀

certica
13. mar 2010

leni, a mas aspon citaka tusaka? ja som hroozne zvedava, ale tipovat si nedovolim. mne tipy vzdy vychadzaju, ale teraz fakt neviem

tonicka
13. mar 2010

leni, karolik je rozblaznena, tak nechce ist spat ked je doma mm lebo on pride tesne pred zaspavanim, ale uz sa mi stalo, ze nan ho chcela cakat a ani unava a rozpravka nezabrala. Dakujem inak za gratulaciu 🙂
lenadka, chlop to bude 😉

andrea.m
14. mar 2010

peknú nedeľu prajem všetkým 😀

zuzu13
14. mar 2010

ahojte
petusko nabuduce urcite zatrubime... 😀
ja uz som zbalena...a teraz predychavam, ze nebudem tyzden s detmi... s mm mi to ani nevadi(rozumej:mam dostat kramy 😅 ) ale deti...jaj... 😔
certica budem byvat na Zlatych pieskoch, hotel Remy...a dochadzat do Race(Na Palysady)...takze ak si najdes cas budem veeeeeelmi rada...len si musime nejake poznavacie znamenie...ako cerveny karafiat a veci podobne... 😀 😀 😀
Poslem ti do IP tel.c. na mna...ak cosi...tak prezvon... 🙂
tonicka...gratulujem...a len pekne priberajte aj s lenadkou...xixixi 😀
peknu nedelu

lenadka
14. mar 2010

ju tusaka nemam, ono chcenie by ho mohlo prehlusit, tak neviem, radsej by som dalsiu babu /aj z praktickeho hladiska, pre chalana nemam skoro nic, od pol roka absolutne ziadne veci... 😝 /, ale ked bude chlap, tak ho v porodnici nenecham 😀 troska tusim, resp. zmierujem sa s tym ze chlop bude ak dievka, budem natesena ze sa hadam pos...m s toho 😀 😀 😀

monkula
14. mar 2010

Zuzu, ale palisády nie sú v Rači.... 😕 😕 tie sú pri prezidenstskom paláci, nie?

zuzu13
14. mar 2010

monkula...chybicka se vloudila...malo byt Na Pantoch...xixixi...no vidis ako stresujem 😀

monkula
14. mar 2010

a čo tam ideš robiť? nejako m ito ušlo ,ja sem už dlho nechodím...

zuzu13
14. mar 2010

mon idem sa zaucit pre jednu spedicnu spolocnost... takze budem tyzden pozorovatel, zapisovatel...

tonicka
14. mar 2010

Ahojte kocky, musim sa postazovat, Karolinka velmi zle spracuvava babatko, sa na mna hneva, pride kedykolvek cez den a udrie ma alebo ma kmasla za vlasy az jej zostali v ruke ..toto nikdy nerobila...ona je na mna velmi naviazana a velmi mudra a citliva a asi sme to velmi preberali cez vikend... az sa jej zase spustil soplik, uz nevladzem, stale dookola 😒 Ale ona to spracuje, je sikulka, len to asi bude dlhsie trvat 😉

zuzu dakujem 🙂

janka1
14. mar 2010

jeej tonicka , blahozelaaam 🙂 drzte sa a karolinka to zvladne nebooj 😉 daj jej len cas

petusko
15. mar 2010

dobre ranko 🙂
davam si kavu, lebo som ako prejdena valcom, vcera boli moje deti uplne sialene cely den a nejak som si nestihla v noci oddychnut 🙄
zuzu, vela zdaru v novej robotke 😉
toni, neboj, Karolik to prijme, len to chce naozaj cas. Petik bol uplne v pohode, aj ked je pravda, ze bol mensi, ale zato teraz vystrkuje rozky kvalitne 😒
leni, ja tipujem tiez chlapca 😉
janka, Oliverkovi vsetko dobre k trom mesiacom 😉 kuk som foto, riadny chlapisko je to uz 🙂 fesak 🙂

tonicka
15. mar 2010

dakujem janka , teda janky 😀 A gratulkujem Oliverkovi k trom mesiacikom 🙂

lenadka
15. mar 2010

tonicka, moja mala absolutne odmieta braceka, ze TO nechaj v nemocnici a domov mozem doniest len sestricku, najlepsie dve 😅, ale osalujem ju...oblujem dievku malu, ako bude velka sestricka, vychvalujem ju pri kazdej prilezitosti ked sa pekne sama pooblieka, ucese, nieco nakresli, ze aka je strasne sikovna, krasna a ako dobre ze je uz taka velka, lebo mi bude moct pomahat s babatkom, kupat, prebalovat, kocikovat a tak pritakava...dokonca aj na chlapca je uz s 50% pripravena a zmierena, uz obcas pripusti tu moznost 😀
proste som jej vysvetlila, ze braceka v nemocnici nemozem nechat, ze by bol velmi smutny a plakal by, lebo by nemal mamicku a bol by na svete sam a poviem jej nech si to predstavi, ze by nemala maminku a bola by v domove, ze by bola smutna, a ze tak ako mam rada ju, mam rada aj to babatko a tiez by mi za nim bolo smutno, tak potom uz privolila, ze dobre, mozes ho priniest 😀

janka1
15. mar 2010

dakujeme
ani som si to neuvedomila, nakolko pocitam vzdy na tyzdne 😀 ale aspon mame dnes co oslavovat 😵

petusko
16. mar 2010

halo halo, pekny zakydany den prajem 😀 😝 neskutocne daco, ze sneh 😝 ale pusta sa to, aj poprcha, bude zase vsade vody 🙄
leni, cakam dnes na info 😉
idem varit a vysavat, my mame asi dakde v dome ukrytu vyrobnu na smeti ci co 😠 🙄

tonicka
16. mar 2010

Tu je pekne a slnecno... Ale ráno prsalo