Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

certica
7. apr 2010

tak si ma predbehla 😀
u nas spia az 4ks okalov 😎

petusko
7. apr 2010

aj u nas spia 4 kusy, dokonca este pred polhodkou spalo 6 kusov, ale tie dva najstarsie uz odisli do roboty 😀

andrea.m
7. apr 2010

marcelkovi dodatko všetko naj 🙂

petusko
7. apr 2010

dakujeme andy 😉
ako sa ma Filipko? rucka uz o.k.?

andrea.m
8. apr 2010

na filipkovi vôbec nevidno že je po uraze. nemá bolesti,behá ako šarkan a aby si šetril tu ručku ho musím upozorňovať. veľmi sa teším že sa tak rýchlo dal dokopy aj ked u detí je to bežné. my dospelí by sme sa dávali dokopy oveľa, oveľa dlhšie.

petusko
8. apr 2010

to je super, ze uz je v poriadku 🙂
ja som bola vecer u zubiho znova, v utorok mi jednu stranu dal dokopy a dneska poobede mi druha opuchla, tak som hned isla a vyberal mi ner va 😝 uz budem teda dufam kludnejsia bez jedneho nerviska 😀 😀

andrea.m
9. apr 2010

😀 😀 😀 na to sa veľmi nespoliehaj peti

petusko
9. apr 2010

uz som zistila, ziadna zmena, stale sa dokazem vytocit do nepricetna 😀 jedne nerv hore dole 😀
a schodza dnes nincen?? 😕 pani prezidentova tu davno nebola 😕

andrea.m
9. apr 2010

ked to u nás pôjde takým tempom ako ide teraz tak o deviatej bude akurát pre mňa voľná kupeľka

petusko
9. apr 2010

no ja som prave schladila hormon mojim dvom, uz su v posteliach 😅 a ja asi tiez zalahnem skor, som unavena 😝

paska
9. apr 2010

schôdza???? 😕

petusko
9. apr 2010

tak dajme my 😀 davaj suhrn tyzdna 😀

paska
9. apr 2010

😀 tak ak myslíš od piatku do piatku , prvé 3 dni si domysli 😀
a potom ako vždy .... 😝 chaos, upratovanie, varenie, chaos, upratovanie, varenie, chaos atd 🙄

petusko
9. apr 2010

😀 😀 no asponze tie tri dni bolo troska mimo stereotypu 😀
ale teda u nas podobne, len kazdy den aspon jedna mala perlicka, aby s tie dni nejako do seba rozlisili 😅 u nas je najvacsi chaos cez vikend, ja nemam rada soboty a nedele uz vobec nie 🙄

paska
9. apr 2010

ja zase hej, lebo nevstávame do školy 😀

petusko
9. apr 2010

no mne je toto zatial jedno, lebo nak krpaty budik je vzdy hore skor ako treba 😀

lenadka
10. apr 2010

caute, tak zas som na schodzu zabudla, ale isla som spat so sliepkami, neviem preco toto tehu nemozem spavat, v noci tak 2 hodinky zakazdym strasim, ked ma omrzi sa prehadzovat ako dazdovka na horucej platni tak vstanem dam si cajik, pocitam knizku a zas zaspim, len rano potom vstat o 5.30 do prace...no viete si predstavit 😅

certica
10. apr 2010

cafte baby, ja som tiez jochen zanedbavala net. inac tonci sa dlhsie nehlasila, neviete co je s nou?
leni, ty uz ze 24tt 😲 . no ale mat tolko rokov, parada 😀
prijemny vecir 😀 😎

lenadka
10. apr 2010

certi, veru....ale radsej by som mala 26 to uz bola VS zamnou, este raz 5 rocnik nechcem 😀

certica
10. apr 2010

jaaj 😀 , ja som koncila v 23r a vlastne v 24 som sa vydavala, to mi az vcul docvaklo 😀

tonicka
11. apr 2010

Ahojte, som ok, certik, len mi sisi, som sa u dokiho cela vyzlikla skoro teda ma zastavil... aspon som ho pobavila 😝 😀 😀
Ale zatial je vsetko ok, tak tesim. a ja som tiez zabudla, budem si musiet nastavit pripomienku na piatok vecer 🙂

certica
11. apr 2010

tak hovoris, ze mal bezplatny striptiz? 😀 sa teda divim, ze ta stopol 😀

petusko, chaos je aj u nas, kedze ten sa zvysuje rastucim poctom osob a hlavne decka su lepsie zvladnutelne vzdy jednou dospelou osobou nez obidvoma rodicmi. no ale aj napriek tomu vikendy mozem 😀

petusko
11. apr 2010

cafte 🙂
tonci, no vitaj a nerob nam stresy 😀 a dokimu tiez nerob stres, by som ale chcela vidiet jeho reakciu 😀 😀
certi, ja vikendy nemam rada, bo chlap vtedy chodi do roboty skor ako zvycajne a domov chodi ovela neskor, z coho logicky vyplyva, ze je potom podrazdeny a nevyspaty 🙄 a prenasa sa to aj na mna 🙄 a v nedelu by som taaaak rada sla len tak niekam na prechadzku, akoze vsetci styria, taku rodinnu nedelu mat, no mozem snivat 🙄 ale ved sa raz dufam dockam 😅
dnes som bola s detmi v ceresnovej aleji, uz to krasne kvitne a voniaaa 😎 kuk foto, petus bol dnes za modela 😀

monkula
11. apr 2010

Toni, ty chodíš k Janáčovi že?
Ako ho poznám, asi to aj okomentoval, čo? 😀
Krásne fotky... 🙂

petusko
11. apr 2010

ahoj mon, vdaka 😉 🙂
tonci no napis, co ti povedal 😀
moje deti su uz chudence okupane a v pyzamkach, bo cakame navstevu, tak nech uz potom nemusim behat. uz ich len supnem do posteli 😅 😝

certica
11. apr 2010

petus, to ti potom verim. a fotky uzasne 😎

monki, k janacovi nie

paska
11. apr 2010

brý večer 🙂 moje sa akurat čvachcú ale ide ich už vyloviť 😀

monkula
11. apr 2010

a ku komu?

certica
11. apr 2010

pasula, aj nas najmensi sa cvachce, ale chrapat pojde tak o 22h, skor to nevidim.

moni, rozemberg

monkula
11. apr 2010

to je ten, čo ho nepoznám? 😀 😀 😀