Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
20. júl 2008

poriadne hlboko,alebo sa to tak javilo nakolko okolo toho kliesta to mala cele napuchnute, tak asi preto, dneska rano to mala este trochu opuchnute ako stipanec od komara 😒

lenadka
20. júl 2008

inak dobre ranko 🙂 tu je yamracene a co u nas paska??? 😕

paska
20. júl 2008

taky tak 😒
a ako je ho dali von? aj jej to rezali? 😖

lenadka
20. júl 2008

nie, predstav si dali na vatu mydlovu vodu a - x posuchali v protismere hodinovych ruciek a bolo to...tiez som si predstavovala horory..aspon budem nabuduce vediet ze sa to da tak lahko..ja som jej vlasky umyvala a masirovala hlavicku samponom tka som ho asi prizabila, pri fenovani som ho nasla a isli me...dr. vravela ze je uz nejaky polomrtvy...no ked tak nemaju radi mydlovu vodu tak to bude asi od toho samponu 😕 ale inak boli neprijemne ze co sme ju nechali uz do rana...ale pokial viem kliest ma ist von co najskor! 😕

lenadka
20. júl 2008

tam x krat malo byt 2-3 x 😅

petusko
20. júl 2008

sovíme alebo čo? 😀

janka1
20. júl 2008

cafte sme doma...aj ja som si teraz vyberala kliesta 😀 asi nova letna moda 😨 😉

paska
20. júl 2008

haloooo lololoo 😀

janka1
20. júl 2008

ahoj paska 😉 ako ucenie

paska
20. júl 2008

no čo ti poviem 😖 pomaly ale isto sa to blíži a ja furt ńeviem všetko 🙄

janka1
20. júl 2008

vsetko nevie nikto 😉 alebo ano 😀 😀

paska
20. júl 2008

😀 no niekto snáď hej 😀

janka1
20. júl 2008

kedy koncis paska myslim so skolou?

paska
20. júl 2008

ja už som skončila len ten zaver doklepnuť v septembri 😅

janka1
20. júl 2008

tak to doklepni a mas pokoj, drzim ti palce 😉 ja na to nemam takze to ani nezacinam 😒

andrea.m
20. júl 2008

čaute sovy. mali sme dnes pracovnú nedeľu-maľovali sme. makačka jak..... ale už mame pekne čisto a voňavo. a poprehadzovali sme aj nábytok tak mám pocit akoby sme mali nový byt. 🙂

petusko
21. júl 2008

prvá prvá 😀 😀

paska
21. júl 2008

😲 ty si si nastavila budika 😀

petusko
21. júl 2008

no jasné, špeci kvôli tomuto 😀

lenadka
21. júl 2008

ahoj petusko, teba som uz davno necitala 😲 makas ci co robis?

andy, super, ja tiez mam rada tu vonu po malovani 🙂

paska, fuj uceniééééééé 😝 ...ale tiez uvazujem este nad jednou skolou ak bude treba 😅 lne neviem ako s da ucit pri mojom tornade 🙄

paska
21. júl 2008

lendka ta čo si rozum potratila? 😝 😀 netreba ti šikula si a už prosim ťa zober ten veduci flek 😎 a rezervuj mi tam nejake miesto 😉 😀

lenadka
21. júl 2008

paska, to sefovske miesto je tak za trest ☹ 🙄 len viac povinnosti a nic moc zaplatene 😠 vsetci odtialto utekaju, od septembra dalsia kolegynka a mam zvysili platy mladym ze nech tu ostaneme o tisicku... 😅 ale ze robime pracu 8 ludi 5-ti /myslim teren/...priste nestoji to za to 😝 v sukromnom sektore kam ide kolegynka bude mat 2 nasobny plat...ak este dakto pride za sefkou ze odchadza tu asi na mieste klepne 😖 a ani sa necudujem...nechu nikoho brat namieto tych odidenych ze potom by sme mali nizsie platy 😠 😠 😠 ale ze nesplname plan to ich netrapi 😠

lenadka
21. júl 2008

inak este stale nemam tie sproste kramy 🙄 a je mi uz total blbo, normalne sa zosypem 😢 ak ich uz dnes nedostanem tak vykapem 😖

radoslava
21. júl 2008

Ahojte 😀
strasne počasie vobec neviem ci mam ist von stale je zamračené.

andrea.m
21. júl 2008

aj tu je pod mrakom ale teplo.ked nebude pršať tak vybehneme aspoň pred blok pokolobežkovať

paska
21. júl 2008

tu je krásne momentálne svieti slniečko a je prijemne neteplo 😀

leni testuj! 😕

andrea.m
21. júl 2008

ale ráno jak som šla k dokine lialo jak z krhle a ja pomaly 2 kiláky pešo šak prečo nie 😀 konečne bol v košicoch dýchateľný vzduch

petusko
21. júl 2008

leni makám ako makám 😅 s malým sme stále vonku, ked je pekné počasie a ked sme aj vnútri, tak tu nemám kedy byť, lebo je to taký malý postrach, že hned niečo vyvedie 😅 čo by som oči aj na zadku mala 😨
a čo to, že by daľšia tehuľka na obzore? 😕
a k počasiu, u nás sa vyjasnilo a svieti slniečko, dúfam, že už sa to umúdri 🙂

lenadka
21. júl 2008

aaale figu test je negativny 😲... mne bars kedy tyzden meska - povedala by som pravidelne 😝 a OBCAS mi byva aj takto biedne, ale to tak 2x rocne...asi je uz 2 polrok tak co by nebolo nie? 😅 😅 😅

lenadka
21. júl 2008

petusko-postrach petko??? 😀 u rodicov si nebola na prazdninach?