Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

radoslava
26. aug 2008

Paska mišelin je teraz v mode čo nevieš 😉

andrea.m
26. aug 2008

radka tak taký dojiždak som mala včera 😀 dnes varím granadír, len keby sa našiel niekto kto mi očistí zemiaky 😒

andrea.m
26. aug 2008

nikto nič? tak idem sama pa pa

petusko
26. aug 2008

ahojte 😎
opäť sa tu rieši kto, s kým, kde, kedy a prečo odišiel alebo sa stretol? to je na mňa momentálne ťažká mamematika 😀 každý má svoju hlavu, v nej predpokladám aj rozum a tak si dokáže robiť svoje názory 🙂 😉 a nepotrebuje to riešiť a rozoberať 100x z jednej a 100x z druhej strany... 😝 a nebude nikomu nič vyčítať, ved sme neni fakt deti na piesku 🙄

maryn
26. aug 2008

a ano mam rada vavku, sadli sme si a myslim si ze kazdy tu ma nejaku svoju dusu ktora mu sedi viac, ale to neznamena ze vas nemam rada 🙂
andy a na sms som teraz neodpisala nikomu, ani vavke ani tebe, lebo mi je pod psa, vcera vecer som mala pokec s wc a potom som sa skoro zadusila co som mala taky upchaty nos, asi 40 vreckoviek som vysmrkala aj tak sa mi nedalo dychat a zle mi je fakt casto, dnes je mi fajn a namiesto toho aby som si to uzila sa tu znervoznujem 😠 😅

andrea.m
26. aug 2008

radka šak vravím že to tema dva roky stará..to už ani v tejto teme neni 😉

radoslava
26. aug 2008

no ja sa nehlasim tiez kazdy den čistim zemiaky a zeleninu čo narobim ked toho mam furt plnu ladničku 😀

radoslava
26. aug 2008

Andy som vedela ze sa opytam blbost ale dakujem za odpoved 😉
Tonička by napisala ze ospravedlnuje ta ze kojiš 😀 😀 😀

andrea.m
26. aug 2008

maryn to poznám ale to si netreba užiť ale prežiť 😀 mne robil dobre pomarančový džús ale zato dnes naňho ani kuknuť nemôžem

radoslava
26. aug 2008

Petuško ahoooooooooooooj
o tri tt ideme do ZM.

radoslava
26. aug 2008

Ja to nepoznam ja som vobec negrcala. Čož bolo super lebo ja by som asi umrela nie naozaj ale ja neviem grcat ja vzdy strasne plačem ked uz nahodou grcam.
Naposledy som minule leto z pokazenej bagety asi ale kery šlak to bol. Už nejem ale bagety radsej 😝

maryn
26. aug 2008

petusko myslim ze si tu nikto nic nevycita, iba sa vyjasnuju veci ktore nam branili v normalnej komunikacii a to je potrebne ako medzi detmi na piesku tak aj medzi dospelými na MK a kdekolvek inde
neviem ale vy sa doma nebavite o veciach ktore vas trapia? lebo mi hej a pride mi to normalne, tak neviem preco stale pisete ze sme ako deti?

maryn
26. aug 2008

a neviem o tom ze by sa to tu uz niekedy rozoberalo 😕

andrea.m
26. aug 2008

som zvedava čo by napísala mne 😀 😀 😀

radoslava
26. aug 2008

už ked tu barčo teda rozoberame tak viete niekto kam sa podela čertica?
Nechapem kade ta žena chodi ked sem nepride 😀

petusko
26. aug 2008

maryn, tak si teraz prečítaj svoju prvú vetu z príspevku o 13:06 ešte raz a pochopíš, prečo sme sa stretli "len vyvolené", nemôžme sa tu zbožňovať každá každú ale preto nemusíme zakladať nové témy na iných forach a verbovať tam ľudí 🙄
a mory písala veľmi dávno, že ide na slovensko, takže možnosť mala každá jedna jej napísať ip a vypýtať si kontakt a stretnúť sa s ňou, mory by sa isto potešila 😉
a ešte čo ma veľmi mrzí, že sa tu používajú slová ako neznesiem, nenávidím niekoho... to je prisilné vyjadrovanie. takéto slová veľmi ubližujú.
no a už dosť o tejto téme, už ma to nebaví 🤐

držím ti palec, aby ťa nevoľnosti čoskoro prešli, viem aké to je 😝 😝 😝

radoslava
26. aug 2008

Andy kto ?

maryn
26. aug 2008

andy kto?

radoslava
26. aug 2008

😀 nas natahuje

petusko
26. aug 2008

radka značím do kalendára, ak sa nič nevyskytne, určite sa ozvi 😉 a môže sa pripojiť ktokoľkveeeeek 😀 bude to v ZM o tri týždne 😀

petusko
26. aug 2008

andy asi myslela toničku, že čo by ju ospravedlnilo, ked nekojí 😅 aspoň si to myslím 😅

mory
26. aug 2008

no tak ked sa tu mame vsetkyradi tak sa podme tak spravat dobre ? 😀 😉

ja nebudem pisat kto mi sadol najviac lebo by ste sa mi smiali 😅 😀 😅

maryn
26. aug 2008

peti asi mas pravdu ale aj tak som sa s vami chcela stretnut a zavidela som vam, co uz zabite ma 🤐

mory
26. aug 2008

maryn nebudeme ta byt a chapem ze si sa sklamala

stretko sme planovali no nakoniec prisli roxne komplikacie aj s ubytovanim a tiez moje zdravotne problemy a ine rodinne veci takze to bolo fakt na poslednu chvilu a da sa povedat ze uz ani neplanovane a este ani pocasie nevyslo, musela som napisat pravdu nebudem ti ipckovat lebo nemam co skryvat pred inymi 😉 je mi luto ze to nevyslo 😔

radoslava
26. aug 2008

Petusko bude to presne 12-14.9. teda hlavne 13 a 14.9

radoslava
26. aug 2008

tak ked tu pekne pišeme pravdu tak aj ja sa priznam

radoslava
26. aug 2008

BOJIM SA ŠOFEROVANIA

petusko
26. aug 2008

hodina pravdy???
no tak dávajte, možno aj ja niečo pridám 🙂 😉

radoslava
26. aug 2008

takze ak bude stretko ak nejake bude daleko a manzel nebude chciet ist.
Tak ja sa dodr... VLAKOM

petusko
26. aug 2008

radka 😀 som čakala, akú hrôzu napíšeš 😀