Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

andrea.m
2. okt 2008

mne tvoj album ukazuje dosť divne fotky sú všetky na pravej strane obrazovky a prelínajú sa jedná cez druhú

dadus
2. okt 2008

to aj mne niekedy robi, neviem preco....ozaj andy, nemas nahodou prehlad, kolko sa plati, keby som si zajednala opatrovatelku pre dieta, kolko sa berie na hodinu? nemas sajn nahodou?

andrea.m
2. okt 2008

no tu v KE to ide tak cca 40-50sk na hodinu. sú tu aj jedny tzv.hodinové jasle a tam tiež berú 40sk na hodinu+ak dáš na celý deň tak 60sk stravne

tonicka
2. okt 2008

este ste tu?
dadus, tesim sa ze si sa rozhodla, ono je dolezite sa nejako rozhodnut, hned sa lahsie zije 😎

dadus
2. okt 2008

ahoj toni, jasne, nie je to pre mna sice jednoduche, predsa len mame spolu dieta, ale byt vo vztahu kvoli dietatu vyznam nema.....preto treba ist dalej.....
andy, dikes, len chcem vediet informativne......

andrea.m
2. okt 2008

ahoj toni. idete na maratón?

dadus
2. okt 2008

aky maraton holky? 😕 😅

andrea.m
2. okt 2008

košický 🙂

paska
2. okt 2008

čavte 🙂
daduš jasne že čaka 🙂 jedno šťastie už máš a je zdravé a okaté 😀 to druhé príde samo 😉

dadus
2. okt 2008

cau paska, presne tak moja.... 😀

paska
2. okt 2008

tonička vitaj doma 🙂 maš mušle? 😀

dadus
2. okt 2008

paska to tu akosi zamrzlo 😀

paska
2. okt 2008

daduš bola som v sprške a idem nachystať veci na zajtra deckam do školy a jasiel a sebe do práce 😎 chápeš sako a kravatu 😀 😀

dadus
2. okt 2008

paska ty uz robis? teeeda, a kde si, co si, rozpravaj a prehanaj 😉

paska
2. okt 2008

daduš som čerstva ešte len od augusta a robotka je super školu využijem , v jazyku sa zdokonalujem a cestujem dosť 😉

lenadka
3. okt 2008

bre ranko, kavicky zaliat a kecat 🙂

dadus, budem drzat palce 😉 kde budete s malou byvat po novom? 😕

dadus
3. okt 2008

dobre ranko, lenadka par blokov odtialto, mam nastastie svoj bytik 😉

andrea.m
3. okt 2008

ránečko. 😎

radoslava
3. okt 2008

Dobre ranko prajem všetkym
Daduška ahoj dlho si tu nebola

dadus
3. okt 2008

Ahoj radka, ano viem, hambim sa 😲 😅

dadus
3. okt 2008

babulky neviete nahodou odkaz na stranku, kde ste zadali vahu, vek a vysku dietata a tam vam ukazalo ci je v norme, kedysi som to tu videla a nemozem si spomenut kde....chcem si macu premerat, sa mi zda byt akasi tazka...teraz som ju doma vazila a ma 12,6kg

radoslava
3. okt 2008

Mojko to nie nie ja som si az teraz pozrela ze nemas teraz najštastnejšie obdobie. Držim ti palčeky aby ste sa mali s malou Marcelkou v novom len a len dobre

radoslava
3. okt 2008

Dadus Sabinka ma 12,2 kg
ale je dost vysoka sa mi aspon zda

dadus
3. okt 2008

radi, budeme, neviem preco ale citim to ze to bude uplne fajn....

radoslava
3. okt 2008

Tak to je dobre.
A bude fajn ja ti to velmi prajem

radoslava
3. okt 2008

Idem do obchodu
papa ale pridem este

lenadka
3. okt 2008

dadus, pojdes uz do prace ked zhanas info o opatrovatelke?

dadus
3. okt 2008

lenadka, nie chcem byt do 3 rokov s malou, je to krasny vek a nik mi to nevrati, ....to info som potrebovala kvoli sebe, ja teraz opatrujem dve deti, tak ci mi nedavaju moc, to len tak informacne.... 😉

lenadka
3. okt 2008

dadus ahááá 😉 takze mas taku fin. vypomoc 🙂 aky vek maju tie deticky? su pre Macku kamarati?

dadus
3. okt 2008

lenadka hej doobeda mam dievcatko mackinu rovesnicku, su uplne super, dokonca si spravim viac ked su tu ako ked mam len macu, no a po tretej chodim do skoly pre jedneho 9 rocneho chlapca, vyzdvihnem ho spravim s nim ulohy a je to 😉 takze da sa....