Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

radoslava
15. mar 2009

Petuško ked ja len vtedy mozem, lebo je s malou Matko

radoslava
15. mar 2009

A tento tyzden idem štvrtok piatok sobota nedela. matko ma dovolenku budu mu rezat zubky.

radoslava
15. mar 2009

A na vikend sa velmi tešim mame tu CIRKUS ALES takze sa chystame a v nedelu divadielko no tak to sa zase na mesiac kulturne vyžijem 😀

andrea.m
15. mar 2009

no máme sa hrozne. tami je už úplne ok ale filipkovi tie afty len rozliezaju po celej puse. dnes už prestal jesť,pije iba na slamku ani cumeľ z fľaše neznesie čo bola naša jedina nádej na záchranu.celu hornú peru ma opuchnutú. dnes šile o pol osmej dobrovoľne spať. chudatko moje ☹

petusko
15. mar 2009

fú, tak to príjemná dovolenka ho čaká 😒 😨
a my budeme mať tiež cirkus 😀 hocikedy si Petík zmyslí 😀 aj dneska ráno sme mali, lebo mu nič nebolo dosť dobré, ani raňajky, ani zubná kefka nebola tá, ktorú chcel, tak vystrájal ako opica 😀

petusko
15. mar 2009

andy 😲 ja že sa to zlepšuje, ale ako vidím, tak to ešte len teraz vrcholí ☹ držte sa, nech je filipko čím skôr fit.

andrea.m
15. mar 2009

ja som si myslela že to bude mať ľahší priebeh ako u Tami ale ako vidím bude to horšie 😖

radoslava
15. mar 2009

Andy dufam ze mu to čim skor prejde chudatko moje. To musi dost boliet a este aj išiel dobrovolne tak skoro spat. želam mu anjelikovi skore uzdravenie a nech ho to už neboli 😢

radoslava
15. mar 2009

Petuško tak taky cirkus mi mame s obliekanim počut ju ako huči až neviem kam. 😀

petusko
15. mar 2009

my to zažívame ešte pri umývaní vlasov. má ich tri a pol a reveee, ako keby ho z kože drali. neznesie, ked má vodu v tvári. ked sme vonku a náhodou poprcha alebo sneží, tak celý čas má ruky na tvári, lebo mu vadí, že mu kvapká na ksichtík 🙄 a že vodnár, no nie som istá 😅

radoslava
15. mar 2009

U nas je to teda pravy vodnar. čo ta stvara v tej vani. Potom je u nas pravidelne sama si leje na hlavu vodu z kybla alebo krhličky.
Ale neter je taka ista, nemoze sa jej voda tvaričky ani len dotknut a tiež vodnar. Zoznamim vas su z Moraviec teraz je moderne mat staršiu frajerku a ona ma len 4 ročky 😀

petusko
15. mar 2009

okej radka 😀 a možno tu teda máme nejakú čudnú vodu, ked aj jej tak vadí 😀 😀
junior už zabuval, tak idem aj ja vystrieť chrbát 🙂
prajem dobrú noc 🙂 😔

andrea.m
15. mar 2009

dobrú peti 😉

lenadka
16. mar 2009

ahojte, andy 😖 chudacik Filipko, uz nech je to za nim, fuj pamatam si to je hnusne tieto afty, Lucka to mala vlani 2 tyzdne 😝

petuskoooo, ty uz si jednou nohou v porodnici 😀 😀 😀

lenadka
16. mar 2009

tonicka radka su akcne maminy, stihaju pracu aj kulturu 😝 to my teda absolutne 😅 😅 😅 a to moje dite je doma uz take znudene 😒 vcera sme boli v TN na navsteve u kamosky a po ceste sme brali dalsiu co sme spolu byvali na intraku na SŠ, babýýý to bolo stretko 😵 😀 😵 😀 chvilami som sa nadychnut nemohla co sme sa pucili smiechom po xy rokoch sme sa takto stretli všetky naraz /vlastne od mojej promocie sme spolu vsetky neboli tak je to 9 rokov/ 😀 😀 😀

andrea.m
16. mar 2009

lenadka veru. ja teda ani nemám šancu na kultúru ked u nás je v kuse niekto chorý ☹ to je super že ste sa takto stretli. ja by som rada postretávala spolužiačky zo strednej ale nejak nemáme na seba šťastie. aj ked viem že zopár ich žije v KE nemáme na seba kontakt a nestretávame sa.

radoslava
16. mar 2009

Lenadka no super to si viem predstavit. My ked mame stretavku zo strednej školy tak sa tiež neviem dosmiat. Naposledy som bola na stretavke asi v 3-4 tt ale nevedela som ze som tehotna. A riadne som malu nalievala fernetom 😀 😀 😀
Leni to teraz sa nam tu nazbierali dve akcie naraz potom tu zas nič dlho nebude. Ale chystame sa do Budapesti na tych žralokov boli ste tam niektora vraj to je super.
A ja sa velmi tešim na nakupy tam vraj je tam strašne lacno.

paska
16. mar 2009

ahojte 🙂

andy skus www.spolužiaci,sk

andrea.m
16. mar 2009

radka ved kukni nákupy v madarsku mne sa až oči krížia s tých cien čo baby píšu.nám to tento mesiac nevýjde ale dúfam že v apríli sa do HU dostanem.

andrea.m
16. mar 2009

paska žeby som si pohľadala partiu zo strednej no dobre skúsim.

andrea.m
16. mar 2009

dakujem paska. našla som jednu spolužiačku ktorá je tam ako správca triedy. snád sa mi niekto ozve.

paska
16. mar 2009

🙂 anrejka nemáš za čo aj my sme sa tam ponachádzali a už sme aj toť nedávno spomínali na staré časy na víkend chate 😀

andrea.m
16. mar 2009

no ja som zvedava koho tam ešte objavím. čakám na registračný mail

zgurkaa
16. mar 2009

Ahojte, ja uz zarezavam v robote. Som uplne hotova po vikende, som normalne tesila do roboty, ze si oddychnem. 😀

paska
16. mar 2009

zguri 🙂 je fanj ked sa človek teší do roboty

andrea.m
16. mar 2009

tešiť sa do roboty? to si neviem predstaviť.

radoslava
16. mar 2009

Caute už sme spat z cvičenia
A
PRIJALI NAS DO ŠKOLKY
nastupujeme od 1.9.2009
😀 😀 😀 😀 😀 😀

radoslava
16. mar 2009

Ja som sa tešila do roboty, ale už ma ta radost prešla 😀 😀 😀
Začinam tam chodit čim dalej častejšie takze radostou by som to už nenazyvala v mojom pripade 😀 😀 😀

radoslava
16. mar 2009

Andy ta stanka spolužiaci je super aj Matko tam ponachadzal kopec spolužiakov , ja nie my sa stretavame v hojnom počte raz za 5 rokov.takze nemam koho hladat.

zgurkaa
16. mar 2009

Radka, ja uz chodim tiez druhy mesiac, ale po tomto vikende som sa tusim aj tesila, ved som sa doma ani nezastavila 😝