Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

radoslava
4. jún 2009

Dobre ranko
ja si dám Petuško 😀 😀
A tiež Lenke prajem všetko najlepšie k meninám vela zdravíčka a lásky a bruško nech jej pekne rastie 😀

petusko
4. jún 2009

radka, kava vypita, teraz ideme vysavat 😀 😀

andrea.m
4. jún 2009

leni všetko najlepšie a príjemne tehuľkovanie 😀

andrea.m
4. jún 2009

😲 čo to?

andrea.m
5. jún 2009

ja zíííííram

petusko
5. jún 2009

no teeeeda, to co toto tuto 😕 😀

petusko
5. jún 2009

andy kuk som fotose 🙂
to je filipkova frajerocka? 😕 😀 zlati su
a tami mi pripada riadna nezbednica 😅 😀

andrea.m
5. jún 2009

no to je tá spolužiačka Miška. s jej mamkou sme veľmi dobre kamošky. a Tami?...nekomentujem 🙄

radoslava
6. jún 2009

Dobre ranko
tak ja som dnes v praci, prave ranajkujem urobim si este kafičko a pustim sa do práce 😀 😀 😀

mory
6. jún 2009

eadka prijemny den ti prajem 😉

ja som cerstvo nezamestnana 😀

radoslava
6. jún 2009

Mory to fakt
ale ty si sa tešila na to že odtial odideš že?
A maš niečo nove najdene

andrea.m
7. jún 2009

mory čo to? 😲

tonicka
7. jún 2009

mory, tusim si si to privolala 😀 lenke vsetko najsamlepsie aspon takto dodatocne 🙂

andrea.m
8. jún 2009

kde ste?

paska
8. jún 2009

tu 😀

lenadka
9. jún 2009

dakujem tonicka 😵

andrea.m
9. jún 2009

neche mi sem pridávať príspevky

andrea.m
9. jún 2009

no vivat

andrea.m
9. jún 2009

no šak ja si kľudne aj sama popíšem 🙄

basado
9. jún 2009

čaute babulky. po dlhej dobe sa hlasim 😵

basado
9. jún 2009

nemala som čas. behala som s Adkom po vyšetreniach. potom som malal mamu v nemocnici, tak nemam čas ani pozriet do pc

andrea.m
9. jún 2009

ahoj basado. dúfam že mamka a adko sú už v poriadku. bolo to niečo vážne?

basado
9. jún 2009

vieš ada. mamke museli odrezat nohu kusok pod kolenom. uchala sa jej cieva, ktoru mala umelu ☹
a adko ten ma vysoky tlak tak teraz behame po vyšetreniach ale stale nič mu nezistili ☹ .
no asi tak

basado
9. jún 2009

opravujem sa , že mame sa upchala cieva

zgurkaa
9. jún 2009

Ahojte. Konecne troska volnejsie. Zaciatok mesiaca je vzdy o drzku. Lenadka gratulujem. Moja kolegyna je tiez presne v 7. tyzdni, uz som jej odporucila tuto stranku. 😉

andrea.m
9. jún 2009

basado ☹ máte to ťažké...a adko vysoký tlak 😲 ?...trošku je na to primalý...prajem vám aby to všetko dobre dopadlo a nech sa adko z toho dostane...a mamke prajem veľa trpezlivosti a odvahy...bude to potrebovať

basado
10. jún 2009

aduš díky. Adko sa nam stažoval na bolesti hlavy. zistili mu že ma vysoky tlak. boli sme na očnom, endokrinologii, neurologii,kardiologii a ešte musíme íst na sono ladvin poslali nas z nefrologie, tak je toho dost. občas sem pozriem, ked budem mat viac času. 😉

andrea.m
10. jún 2009

moj zlatý užije si tých doktorov vyše hlavy mojko moje...posielam mu pusu...ako to zvláda?...nebojí sa?

andrea.m
10. jún 2009

kto si dá so mnou kávu?

mory
10. jún 2009

jeziiiis basado to je hrozne 😒 tiez drzim mamke palce aby to zobrala pozitivne a aby vsetko dobre dopadlo 😉
a adkovi tiez skore uzdravenie a hlavne aby rychlo zistili z coho ho ta hlava boli 😉 posielam pusinky