Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

petusko
3. feb 2010

kludne mu to aj zaspievaj do uska 😀

paska
3. feb 2010

trubka 😀 ale keď už sme pri tom, ty si odo mňa o dosť mladšia ešte by si veru jedno zniesla skor ako ja 😀

petusko
3. feb 2010

ja mam babatko este, mne sa neziada 😀

paska
3. feb 2010

to si len nahovaraš ..... 😀 😀 😀 😝

petusko
3. feb 2010

no nepresviedcaj ma 😀
este tak, ze by sme spolu na to dali... len neviem, kde budem mat istotu, ze to ozaj aj vy spachate... jedine tak Kapor... 😀 😀 😀

certica
3. feb 2010

pasula, a co ty mas proti panenskemu snehu? my ideme v nedelu (dufam) do jasnej lyzo-sankovat, tak potom petusko mozno nejake pictures hodim, pokial mi nezamrnu baterky vo fotaku alebo rovno moje prsty 😀 .
a o veku sa nebavim 🤐 , z toho prezmenu chytaju depky mna...

petusko
3. feb 2010

certi len fot fot 😉 nie ako ja, ked sme petikovi vinsovali, po prvom zabere baterky skapate, kym som nove nasla, skoro sa osalel 😀 aj torta sa sfukovala na tri krat, kym bol aspon ako-tak dobry zaber 😀
a uzite si sankovacku, sla by som sa aj ja vybesnit, ale este musia krpci podrast.
a vek??? sak my sme furt v tych najlepsich rokoch 😀 😀

paska
3. feb 2010

čerťo 😀 že panenský sneh 😝 😝 😝 😝 😝 ja tak nemam rada ked kyda !!!!
a ten vek.. 😒 ja si to ani neuvedomujem, že už mám tolko 😅 len ked sa mi sisa povie povie že už som stará lebo jej to pripadá vela 😖 😀

peťuško tak berem 😉 spoločná dovča, to by bolooooo 😀 😉

petusko
3. feb 2010

to by bolo teda 😎 a mam aj jeden tip, okolie PD v nejakom fajnom domceku 😎

paska
3. feb 2010

juuuuj 😀 bude budeeeeee aj s bazenom 😉

certica
3. feb 2010

noo, bazen tam budeme mat aj my, aj nejake tie wellness procedury, a la masage, virivka atd., len som zvedava, kedy to vsetko akoze obehame. sice berieme babku, ale dedko sa distancoval, takze posily sa nam stencili 😀

petusko, skapate baterky doverne poznam, ale uz si davam speci bacha. len viki ma averziu voci frekvencii mojho fotenia, ale to ho mm takto negativne nainfikoval. volaju ma - "die foto-uchylerin" 😀

petusko
3. feb 2010

certi, ja som tiez vsetkym na smiech ked zacnem behat s fotakom 😀 😀
jaaaj bazenik, wellness... idem do postele, hadam sa mi aspon prisnije o niecom takom 😀

certica
3. feb 2010

ja som v stadiu, kedy aj postel povazujem za wellness 😀 . tak si to uzi, nam tu decka este bezmyslienkovite poletuju

petusko
4. feb 2010

cafko 🙂
ze wellness postel 😀 ale vlastne tiez som na tom podobne 😅
Marcel ma afty v hrdle, dostal atb. je urevany, chce sa len nosit a ja mam uz ruky po kolena 😝 a aby toho nebolo malo, aj Petik prisiel zo skolky so slzavymi ocami a soplami. sak ale nech si to odbiju naraz.
a ja si musim dokupit zasoby kavy 😅 sa tesim, jak budeme vsetci spat natlaceni v nasej posteli.

radoslava
4. feb 2010

Ahojte babulky
jejda Petuško tak skore vyliečenie želám.
Inak dnes mi už dve kamošky pisali že maju chore detičky.
Jedny maju crevnu vyrozu ide to horom aj dolom a druhy zatial len horom.
My sa tešime rekordu sme v školke už mesiac. Ale dufam že aj nadalej sa budeme tešit zdraviu.

lenadka
4. feb 2010

caute blaznifky 😀

jani a paska ak sa date na tretie, tak mozno aj u mna motyka vystreli 😀 ...chcela by som vediet co bude toto pupicatko, v augustovkach uz 6 bab vie co cakaju, dnes od 10tt sa to da zistit krvnym testom v genetone v BA, akurat tych 60€ ma od toho odradza, ze to uz radsej nejaky ten tyzden vydrzim 😅

ja sa celkom tesim, ze je konecne sneh, ked uz je zima, tak nech aj so snehom, malej som dnes na dvore urobila bunker 😀

lenadka
4. feb 2010

jani , tak ich rychlo vyliec, ja som najskor reagovala na predch. stranu a ked otocim list citam o aftach 😝

radoslava
5. feb 2010

Lenka kvoli nam by mohol byt sneh a mraz cely rok . Pretože Sabinka nieje vobec chora. Teda leto tiež može byt len nech nieje jar a jesen upršaná to nám nerobí dobre. 😀 😀 😀 😀

lenadka
5. feb 2010

pre mna maju vsetky rocne obdobia svoje caro, zimu nemam rada tu s plackanicou, nevadi mi ked na jar a jesen prsi, lebo vsak aj to treba a ked je leto tak vtedy mi vadia len tie obrovske teploty ked sa ani dychat neda...aspon to mame pestre 😀

petusko
5. feb 2010

ahojte 🙂
my mame kalamitu, zafukane cesty, zaveje, neda sa ani z dediny ani do dediny 🙄 vsade okolo sama havaria a auta mimo cesty 😒 a stale silno fuka, tak nas hadam nezaveje nacisto 😅 esteze sme vybavili vcera vsetko, aj dr., lebo dnes by sme sa nikam nedostali.
decka su chore fest, obidvaja maju uplne chore ocka, take slzave a cervene. Petko ale zatial vladze, dnes vybehol von a dorutil sa dovnutra s odrhnacom na sneh, ze ide odmetat...kuchynu...

radka, len sa drzte, my sme vydrzali bez choroby 2 mesiace 😒

tonicka
5. feb 2010

Ahojte kočky. Dodatočne všetko najlepsie k narodeninkam vsetkym oslavencom 🙂 Ja mam toho strasne vela 😝 ale co uz

certica
5. feb 2010

toni, vcera vecer ta zrovna mm spominal 😕 😀 a hla ju babu jednu, telepatka je z nej 😉

petusko, no to sa len pekne kurirujte, nech su chalani cim skor v plnom nasadeni

leni, ja to mam s rocnymi obdobiami taky tak 🙂

radoslava
5. feb 2010

Jani to som počula že tam kalamitujete jedna radost. Zopar znamych nam tam uviazlo a nevedia sa dostat domov.
Manželik sa mi tam chysta buduci tyzden tak hadam sa počasie umudri. Ja budem zarezavat v praci. No tak ale niekto musi aj zarabať no nie 😀 😀 😀

radoslava
5. feb 2010

Petuško - Jani , tak dva mesiace tak to je užasne. Sabinka vydržala max. mesiac inak to bolo dva tyzdne školka a dva tt doma.

lenadka
6. feb 2010

Lucka bola zatial len raz od zaciatku skol. roka chora aj to boli take sople a kasel bez teploty, ale radsej som ju doma nechala, takze pocitam, ze zachvilu sme narade 😝

andrea.m
6. feb 2010

no ako vás tak čítam tak tami si naplno využíva výhodu druhorodnej.všetky choroby si odbila kolo filipka.ako mala bola v kuse chorá lebo filipko stále niečo z mš dovliekol a teraz klop,klop nemáme problém.bola chorá zatiaľ iba raz.ale zato maródila 3t v kuse.

lenadka
6. feb 2010

andy aspon uz ma pokoj 😉

tonicka
6. feb 2010

super kočky, chorobam uzdravko, nechorobkam, len tak dalej. my sme chvalabohu v tej druhe skupine 🙂

certulik, a coze som mu behala po rozume 😀 😀

tonicka
7. feb 2010

a tu nik? co sexujete?
😀 😀

petusko
7. feb 2010

ja som tu, nemsexujem 😀
asi mi sisi, ale prechadza ma po niekolkych rokoch net-zavislost 😀 alebo aspon teraz mam take obdobie, ze sa mi nechce tu sediet 😝
chore mam doma vsetko, este aj mm ochorel, lazaret hotovy... ale ked mna to zlozi, tak neviem, budu vsetci traja okolo mna skakat 😀