Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
30. júl 2008

tak ako teda pojdes? Ci este do nedele casu dost na rozmyslenie? 😕 😉

andrea.m
30. júl 2008

ahojte. krásny deň sa praje 🙂

lenadka
30. júl 2008

paska a ten dnesok plati???

paska
31. júl 2008

ránečko 😀 ja už dávam kávičku a mám taký malinký stresík 😖 ale šak mám nárok nie? prvý deň v práci 😝 😀

lenadka
31. júl 2008

ahoj paska 😀 idem dnes do Handlovej ze by som ta isla postrasit?? 😀 😀 😀

zgurkaa
31. júl 2008

Paska vela stastia, uspechov, a silne nervy v novej praci zelam 😉

mory
31. júl 2008

paska prajem ti aby sa ti v praci darilo 😉

dobre rano u nas teplo asi pojdeme k vode este neviem velmi sa mi nechce ja by som radsej do postele 😔

lenadka
31. júl 2008

co spite vsetky? 😀

lenadka
1. aug 2008

dobre rano 😅

radoslava
1. aug 2008

Dobre ranko
my sme včera boli na kupalisku vo Vincovom lese. Bolo fantasticky proste super. Este dufam ze zajtra stihneme Aquapark kym pridu burky a prehanky

lenadka
1. aug 2008

Vincov les? Nieco mi to vravi 😅 ale nebola som tam 😖
Vcera svokrovci vzali Lucku na kupko na Podhajsku na cely den, prisli ako macata s malej 😅 a ona tiez umorena, ubehana a boleli ju nozicky-si ich pooskierala o dno bazena ako sa odrazala a pobehovala, ma prsteky zospodu zodrate, pytala si na noc ponozky ze ju to boli a rano krivkala ako Pejrak 🙄 snad sa jej to rychlo zahoji. Pamatam si ako decko tiez som to mavala s kupka co som lietala po bazene 😅

radoslava
1. aug 2008

Leni aj moja mala to ma presne to iste. Ona to ma z vrchu nožičky take az pluzgieriky ako sa odražala o dno.
Vincov les je pri Sladkovičove.

tonicka
1. aug 2008

Ahojte Ako sa mate, urobte mi prehlad, dlho som tu nebola 😔

lenadka
1. aug 2008

pekny vikend prajem ak bude v nedelu pekne pojdeme vlacikom do Turc. Teplic na kupko 😀 😵

paska
2. aug 2008

ránečko 😀 kto da som nou kavienku?

toni ved toho vela na čitanie nemaš 😉 chodia sem dokopy 4 ososby tak čo to maš raz dva 😀

paska
2. aug 2008

to čo? 😕 všetky štyri spite? 😀 ja už mam aj vypité

tonicka
2. aug 2008

ja som tuuuu 😀 nam idu 3 zuby, ma teplotu ale uz 2 dobky vidimidu jej 2 naraz v pravo dolny a vlavo horny 😅

lenadka
4. aug 2008

ahoj paska tu som kava mi chladne, ale ja skor vzdy sa snazim nieco zjest a nejako dlho som zdolavala ten chleba 😝 😀
vcera sme boli na tom kupku bolo faaajn 😀 😵 dost ludi z Handlovej islo, ked sa zacali balit, vedeli sme ze aj my sa mame ani hodiny nebolo treba 😀

lenadka
4. aug 2008

toni tak kolko uz mate zubalikov? 😕 🙂

tonicka
4. aug 2008

tusim 14 alebo 15, myslim ze jej chybaju uz len 5,i ked vcera som tam tusim 1 zahliadla a 2x trojky 😀

lenadka
4. aug 2008

uz riadna zubana 😀

tonicka
4. aug 2008

veru 😀 dnes je tu mrtvo, aspon nemusim citat a pisat 😀

radoslava
4. aug 2008

Ahojte babulky
od rana varim ako blba. Krpana na mna vykrikuje zo spalne nechce spat a ja som uz totalne hotova.
Tušim tema o zuboch my mame 12 zubov a s toho 4 stoličky očne este žiadne ale asi idu lebo v noci plačeme velmi velmi velmi

paska
4. aug 2008

ahojte 😀 hlásim sa ešte z robotky aj kavu by som si daku dala ale už vydržím domov 😝
dneska ste tu boli až tri kukám 😲 😀

paska
4. aug 2008

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu... 😀 😀 😀
nieže ma dakto prizabije za to 😅 😀

lenadka
4. aug 2008

aaaaa neskoro uz je zmazany co tam bolo? 😕 😀

andrea.m
4. aug 2008

ahoj paskáááááááááááááááááááá. 😀

ako v robote? ja som v ke ina na skok.zajtra ráno pádim na vidiek za deťmi.ale dnes bude romantikuč večer 😀

paska
4. aug 2008

čavkoooooooooooooooooooooooooo 😀 tak si uži aj za mna 😎
no čo ti poviem ako v robote 😎 akurat že zatial sa tam citim akože som len brigadnička 😀 nejak mi to nedochadza že už robim 😅

dorotka
4. aug 2008

ahojte
je paska ty uz pracujes? a maly je kde v jaslickach alebo u starych rodicov?

radoslava
4. aug 2008

Ahoj tehulka Dorotka 😉
Paska čo tam bolo uz je to zmazane?