Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

tonicka
5. okt 2008

mory karolik vcera cez den vobec nespala... vecer sla spat o pol 9 a rano uz buntosila... ona je na tom so spankom jak ja so sexom 😀 ked neni pravidelny, tak je pohroma 😀 😀
a vsetko najsamlepsie k meninockaaa, vela sexu,penazi a ostatne uz pride 😵 😵 😀

tonicka
5. okt 2008

uz spiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

andrea.m
5. okt 2008

tak bežaj sexovať čo tu strašíš. nech máte pravidelnosť.

paska
5. okt 2008

ja prave uspavam toho mojho a strasne som uz hladna 😝

andrea.m
5. okt 2008

Tami spí od pol 10 už aj vstávať pomaly bude

paska
5. okt 2008

už je hore 🙄

mory
5. okt 2008

dakujeeeeeeem dakujeeeeeeeeeeeeem 😵

mi sme boli na ockovani prebehlo dobre trosku plakala ale pohrozili sme na vcelicku a uz bolo dobre 😀

andrea.m
5. okt 2008

no tak to veľa nenaspal. my sa chystáme poobede zberať gaštany a večer budeme vyrábať zvieratka.

zgurkaa
5. okt 2008

Mory aj sa pridavam ku gratulantom. Nech sa ti splni vsetko po com tuzis 😉

tonicka
6. okt 2008

cafteee 😀

tonicka
6. okt 2008

a to co 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ja a prvá? 😕 co ste sa s konom zrazili? 😀 😀 😀

lenadka
6. okt 2008

ahojte, kde ste? Dospavate nedelu? U nas v piatok a sobotu od 21,00 oba dni do rana 9,00 nesla telka, tak v juni bude asi viac deti v porodnici skriekat 😀 😀 😀 akurat ze ja ziadne mat nebudem, nakolko mi preplo a dala som sa strikovat a kedze cez den nie je kedy robim to vecer a tie ihlice nejako plasia MM lebo ani sa o nic nepokusi ked TO mam v ruke. Ale Lucka ma novu vesticku a zacala som svetrik 🙂 a teraz kludne mozem lebo MM bude mat nocne 😅 ale vcera by som ho zavrazdila, isli sme do kina na Bathory...a nic s toho ☹ lebo zmenili program a dali ju v sobotu 2x a v nedelu nie, tak som videla len manzelov kysli ksicht 😠 😕 🙄 lebo to bol moj napad ist 🤐
potom sa uz akoze "vtieral", lebo zistil ze presvihol, ale mal to marne nebavim sa s nim 🤐 😠

tonicka
6. okt 2008

radkaaaaaaaaaaaa, nejdes to zachranit?????..ostatne tusim pracujete a davate deti do skolky, ze?

dadus
6. okt 2008

dobre ranko, lenadka celkom fajn program 😀 bathory je good, mne sa to pacilo 😉 no ja uz tu mam tu moju skolku, tak je fajn, uz sa tu baby hraju a mna odstrcili na vedlajsiu kolaj 😀 😀 😀

tonicka
6. okt 2008

ahoj dadus 🙂 supeeer, sa mas 🙂

dadus
6. okt 2008

toni je to dopohdy 😉 asi si sem aj ja zavolam kamosku a budem kaslat na ne ked so mnou takto vybabrali 😀

lenadka
6. okt 2008

dadus tak som to velmi chcela vidiet ☹ davali ju v lete 1x v PD, nesli sme lebo MM nechcel a tvaril sa ze co vymyslas mam robotu, potom bola v HA len jeden vecer, zase som pistala ze podme a on ze si kvoli tomu nebude menit smeny a teraz mala byt aj v sobotu aj v nedelu a nakoniec to dali len v sobotu...mne to bolo tak luto a este ma dorazil svojim ksichtenim ze som normalne 😢 mala som chut vystupit z auta a ist len tak niekam daleko, hlavne od neho, lebo o tom filme snivam uz ako ho natocili a zacala hrat pesnicka v radiach odvtedy mu to podsuvam ako by som to rada videla a NIC, preco by sa kvoli mne "namahlal" nie? 😠

dadus
6. okt 2008

no u nas ho hrali hojne, ak neprezeniem asi aj cez 20X, pocas celeho tyzdna tak sa dalo.Ale co neboj uvidis ho, alebo si mala ist s nejakou kamoskou alebo kamosom ked on nechcel, naco silit.....a mozno by mu to ani nebolo jedno a do buducnosti by si rozmyslel ci bude tak strajkovat 😉

andrea.m
6. okt 2008

ahojte 😎

dadus
6. okt 2008

cau andy 😉

andrea.m
6. okt 2008

čau. práve som dala tami spať na druhý pokus a dúfam, že bude spať.

dadus
6. okt 2008

ja asi idem s babmi na hojdy a potom spat.... 😉

lenadka
6. okt 2008

peknu prechadzku u nas je krasne 🙂 😉

paska
6. okt 2008

Sivá bunka mozgová príde náhodou do hlavy muža. Všetko je tam tmavé, prázdne a bez života. Sivá bunka mozgová zvolá:
- Hu, hú... kde ste kto?
Žiadna ozvena. Zvolá teda ešte raz:
- Hu, hú... je tu niekto?
Vtedy sa objaví iná sivá bunka mozgová a pýta sa:
- Čo ty tu sama robíš? Poď so mnou! Všetci sme teraz dolu! 😀

andrea.m
6. okt 2008

paska 😀 😀 😀

kde si celý deň 😕

lenadka
6. okt 2008

paska pracuje 😉

huhuuuuuu vy ste kde vsetky, zase doleziete az vecer ked tu nebudem ako svaby na pivo 😀

dadus
6. okt 2008

paska dobre 😀

paska
6. okt 2008

doma som 😀

petusko
6. okt 2008

čavte 🙂
aj ja som už doma 😀

andrea.m
6. okt 2008

aj ja som včuľ dorazila 🙂