Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

tonicka
6. okt 2008

Ahojte. Aj ja som tuuuu 😀
Inak, kočky, odišiel mi počítač, teraz som na manželovom, takže cez den sa tu nebudem asi chvilku objavovať 😔

tonicka
6. okt 2008

nikde nik 😕 tak to si moc nepokecam 😀

paska
6. okt 2008

😕 😕

tonicka
6. okt 2008

co ten ksichtik pasi 😀 😀

tonicka
6. okt 2008

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

radoslava
7. okt 2008

Dobre ranko
mali sme navstevu plny dom deti tak na net som si ani nespomenula. 😀

radoslava
7. okt 2008

Ale na vas babulky ano to len na PC nie 😀

radoslava
7. okt 2008

Kto si da kavičku?

lenadka
7. okt 2008

ja uz chlipkam 🙂

lenadka
7. okt 2008

uz mas tie body?

andrea.m
7. okt 2008

ja...kmitáme od 5.00...filipko dostal laryngitídu....manžel bol s ním na pohotovosti aj v nemocke ale chválabohu pustili ho domov. tamkinu laryngitídu som zmákla za 5 dní tak dúfam že aj filipka vykurírujem bez pobytu v nemocke.

lenadka
7. okt 2008

andy 😒 kedy s nim bol na pohotovosti rano o 5-tej?

paska
7. okt 2008

ahojte 🙂
adny no to je nemilé 😒 ste sa museli doplašiť riadne ked to už bolo až s pohotovosťou
ja som ako male decko stravila v nemocnici každy druhy masiac kôli tomuto potom z toho bola bronchitída 😖 ale more to potom urobilo 😉

andrea.m
7. okt 2008

hej. vtedy sa zobudil na laryngitícky záchvat. normálne chrčal a nevedel dýchať ani hltať ani kašľať no hrúza. a teplota 38 tak marek sadal do auta a šiel. rovno ich poslali na krčne a odtiaľ na príjem. vraj tam bola milá dr a uznala že v nemocnici bude 1 sestra na 30 detí a doma 1 sestra na 2 deti a pustila ich domov, ale vypísala taký papierik že ked sa to zhorší tak nás okamžite príjmu do nemocky.

andrea.m
7. okt 2008

naša detská totižto robí utorky poobede.

andrea.m
7. okt 2008

držte mi palce aby som to zmákla doma a nemusela ísť s ním do nemocky. bol by to pre neho šok a pre tami ešte väčší,zase bez mamky, len s babkou.

radoslava
7. okt 2008

Leni nie nemam nikde tu v okoli niesu.

radoslava
7. okt 2008

Andy drzim palce velmi nech to zmaknete aby ste nesli do nemocky.

andrea.m
7. okt 2008

radka dakujem 🙂 momentálne obaja spia, lebo jak začal filip chrčať a plakať od strachu tak samo že zobudil aj tami. mam rektodelt v chladničke tak som spokojknejšia, aj mrazák máme 😉 tak hádam bude dobre.

paska
7. okt 2008

andy neboj ty to zmakneš 😉 ked budem chorá pojdem do nemocky kde budeš robiť ty 🙂 budeš mi meniť plienky 😀 😀 😅

andrea.m
7. okt 2008

paska s radosťou 🙂

radoslava
7. okt 2008

Andy zmaknes to si šikovna maminka a uz vieš aj čo robit kedze si to už zažila

lenadka
7. okt 2008

baby toto je jedna vec ktorej sa bojim: laryngitícky záchvat 😲 😲 😲 andy drzim palce nech je to rychlo prec! heeeš!!! 😉

andrea.m
7. okt 2008

ja som si vždy myslela že to je choroba pre bábätka tak do 3 rokov. ani by ma nenapadlo že to môže chytiť 5 ročné dieťa. ale zato ja riadne zachrípnutý. toto bude mať iný priebeh ako u tamarky a toho sa bojím.

radoslava
7. okt 2008

ahojte no konečne sa sem da ist.
Nechcela sa mi otvorit stranka.

zgurkaa
7. okt 2008

Andy drzte sa. Moj synovec mava taketo zachvaty a ma uz 3,5 roka. ☹ A aj Simonka ako 4-rocna mala laryngitidu, boli sme vtedy aj v nemocke. Prajem rychle uzdravenie v domacom prostredi 😉

paska
7. okt 2008

uz to jede? 🙄

tonicka
7. okt 2008

caaaaaaaaaaauuuute 😀
tusim som o nic neprisla bez PC 😀

paska
7. okt 2008

tonicka veru nie pejo ból asi na GO cely den 😀

andrea.m
7. okt 2008

zgurka tej nemocky sa bojím ☹ u tamarky minulý rok to malo ľahší priebeh sa mi zdá.filipko úplne stratil hlas.a teplotuje.ja sa bojím tak že až.