Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

fifa
12. máj 2008

no ked si chceš vziat rozmrazit tolko , kolko potrebuješ alebo si davaš do sáčku presne takú dávku akú naraz aj spotrebuješ?

katarina7
12. máj 2008

ano do sačku presne tolko kolko sa zje pa pa mala je hore

fifa
12. máj 2008

aha 🙂
nešlo mi to do hlavy, lebo u nas to konzumuje iba Dávidko a to je strašne malá porcia, čoiže ked špenat kupim, musím ho oddelovat, ale najnovšie už kupujeme kocky takže je to v pohode

lenadka
12. máj 2008

ahoj kati, pekna je princeznicka v albume 😵 moja neter ma teraz cez vikend prijimanie, len u nas zatrhli taketo vycackane saty, deti maju rovnake take usite jednoduche biele habity na sebe, mne sa to podoba na tie fararske haby 😅 ...aj v tom su pekne 😉

lenadka
12. máj 2008

u nas spenat neje nikto, zato ked som u mamy skoro vzdy je spenat, ja ho lubim aj mala ho zje ale u svokrovcom sa nekonzumuje...inak baby skusali sme pestovat spenat a vybiehal nam strasne hore do stopky boli dlhe tenke a listy male, ani neviem ako ma vyzerat poriadny spenat v zahradke...
vavka, nemohla by si poslat ukazku-odfotit pri nom malu? 😅 ja som ho este neskusala pestovat, iank super ze uz papate zeleninky zo zahradky u nas este nehrozi, okrem redkovky a salatu-aj ten salat je v skleniku a redkovka je uz taka mensia aj v zahrdke

zgurkaa
12. máj 2008

Leni boli sme od utorka do nedele. My uz sme vychystane von........len Miska este spieva, kuk foto. Musime ist na postu a na nakup, lebo mame prazdnu chladnicku. Tak zatial pa.

paska
12. máj 2008

bože moj kecalky kolko ste už toho popísali 😀
my ideme na očkovanie zajtra a i týždeň na pneumo aj nad klišťami som roznyšlala ale to skor sisku by som dala ana je taka divožienka lesná furt sa po stromoch liepa

tonicka
12. máj 2008

fifa, ja kupujem spenat bonduel, tam su take gulicky a spravis kolko potrebujes 😀

paska
12. máj 2008

pišem jak tatar 😀

paska
12. máj 2008

miška aka spevačka 😀 ja mam doma tanečníka na všetko tancuje aj na zvučku televiznych novín
prihlasim ho do bailanda nech si chalan kukne mexiko 😀

lenadka
12. máj 2008

v piatok som bola v lekarni pre lieky na recept co mi dala krcna /na tu mandlu-nakoniec to bola len veeelika afta-vraj detsky virus/...natierala som si to genciankou a preslo mi to a objednavka v lekarni 😀 😀 😀 uz neviem naco, co ma stve je ze tam maju opalovacie detske kremy v akocii 50%...ja som Lucke vlani kupila ten krem za skoro 500,- 40tku faktor a teraz maju 20 a 30 faktor co povodne stala cez 300,- za polovicu a spotreba je do 2010-tak ze fajn cena 😉

paska
12. máj 2008

leni potrerbuju sa toho zbaviť lebo nastupuju vyrobky s novym značením podla novych smernic takže teraz budu zlavy všade

vavka33
autor
12. máj 2008

Leni,odfotim,ale nie hned,lela spinka 😉

andrea.m
12. máj 2008

no to je super že budú zľavy všade aspoň lacno nakúpim 😀 aj ked ja som rozmýšľala že mojím alergikom nechám niečo predpísať. máme teraz dobrú kožnu tak či sa niečo nedá.

proti pneumokokom sa ide aj Tami očkovať len neviem kedy lebo už 2 týžne čakám v lekárni na vakcínu. ale nevadí lebo aj tak ideme toho týžňa najprv na kožné na kontrolu a až potom ju chcem dať očkovať.

a teplo tu ešte tiež nebolo, ale ked som pozerala fotky spred roka tak to sme už dávno o tomot čase behali s krátkymi rukávmi.

maryn
12. máj 2008

ahojki 🙂
tak konecne som vas precitala 😀
vavi u nas sa len teraz zacina sadit 😅
my sme rano o 8mej mali 9stupnov, som sa presuvala s vikim k nasim, tak aj do deky som ho zakrutila
zgurka ak si este malej nekupila toho psika hovoriaceho /uz sa nepamatam/ tak teraz ho maju v dracikovi za 999Sk
ja davam kafco az teraz, prida sa niekto?
juuuj mory som rada ze uz ste v novom, tesiiiim sa na fotky, umieram zvedavostou
😉
paska aj viki tancuje na vsetko, aj na zvucky rozne 😀
mne lekar neodporucal ockovanie proti kliestom,vraj toho maju do 2 rokov aj tak dost nech dam az potom a vravel ze aj ked je zaockovny, tak ho musim rovnako prezerat a kliesta okamzite vybrat a ze ked sa aj nakazeny kliest vberie do 24hod tak nehrozi nebezpecnestvo a ze vikiho zaockuje az ked bude mat opakovane klieste

maryn
12. máj 2008

jaj a pneumokoka uz mame 1davku a o mesiac ideme na 2

vavka33
autor
12. máj 2008

ahooj Marynka 🙂 ja som teraz dopila kafco.lela este spi,upratovala som im skrine s vecami,lebo lea ich pravidelne kontroluje 😀
dam jej teraz vonku kratke tricko,v tieni je 24st.

lenadka
12. máj 2008

vavka vouu tak teplucko? posli aj sem 😉

zgurkaa
12. máj 2008

Maryn, diky ze si na mna myslela, ale Miska ho dostala na prve narodeniny. Lenadka u nas na slniecku ukazuje 33...inak 26 stupnov.......ludia tu chodia s holymi nohavi a v sandalkach 😉

lenadka
12. máj 2008

ja chcem ist do mesta na obed a neviem ci brat aj sveter asi kuknem z okna 😀

paska
12. máj 2008

leni zober

andrea.m
12. máj 2008

bóže a tu kosa jak v ruskom filme ☹

vavka33
autor
12. máj 2008

Uz je v tieni 25.Idem sa asi slnit 😀

radoslava
12. máj 2008

Andy to fakt
U nas je teplo ale doobeda ked sme boli u doktorky nebolo.
Teraz ked pojdeme von poobede tak sa vyletnime ked je tak krasne.

andrea.m
12. máj 2008

radka no teraz prestalo fúkať ale v momente sa zatiahlo a chystá sa riadná búrka. deti ešte bežne nosia pod nohavice pančuchy.

lenadka
12. máj 2008

som s5, nakoniec som sveter nechala tu, brala ma byvala kolegyna autom a aj ma doviezla tak brucho na prasknutie...lebo pssssssssst obed sme zapili malym pifkom 😝 😀

andrea.m
12. máj 2008

no jak dakomu fajne 😀 a ja tu vystresovaná ani už neviem ako sa volám

radoslava
12. máj 2008

Andy aj ja som malej doobeda dala. Inak asi to prehanam ale kratky rukav este nechcem malej dat. Dnes som videla mensie detičky od mojej velmi vyletnene. Ja neviem mozno je to OK a ja to prehanam ale zase sa bojim takeho skoku v oblečeni.
Lenadka pivko si si dala, ej aj ja by som si veru dala. A mame v chladničke 😀

andrea.m
12. máj 2008

radka minulý rok o tomto čase už tami nosila v pohode krátky rukáv a šatička ale ked je raz chladno tak je chladno a tiež nevyletním dieťa len zato lebo už je máj. ja sa riadím len podľa seba, takže si dobre spravila že si ju pekne obliekla

lenadka
12. máj 2008

ja tiez este nosim dlhy rukav a mala tak isto a ked je vonku bud ma vesticku alebo mikinku, lebo mala sople