Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

zgurkaa
17. júl 2008

Tak to hej pasi. Dufam ze pocasie vydrzi. Musim dnes skocit s Miskou k lekarovi, ma nejake vyrazky na cikule 😒

paska
17. júl 2008

😕 aj ju to svrbí? ked bola siska mala zaberala indulona a pytiol
ale radšej chod ked si si neni istá 😉

viki34
17. júl 2008

Dobre ranko 🙂

lenadka
17. júl 2008

u nas tiez pytiol, ale vyrazky este nemala 😉

lenadka
17. júl 2008

viki odkial si?

paska
17. júl 2008

viki čaf
leni kedy ti možem doniesť pavuka? 😀

tonicka
17. júl 2008

ahojteee 😀 😀

paska
17. júl 2008

ahoj 😀
ženy neviete kto mi prezleče konečne to pyžamo? 😅 😀

maryn
17. júl 2008

ahojte 🙂
hlasim ze u nas dnes pekne a vyzera ze aj teplo konecne 😎
vcera som bola u dr. a potom u svokry tak som nevedela pisat, tehu mam potvrdene a 31.7. mam ist na utz a dostanem tehu knizku 😵

maryn
17. júl 2008

ozaj andy super fotky, muselo byt perfis 😉
paska poslem ti nejaku instalatersku sluzbu? 😀

zgurkaa
17. júl 2008

No ja som davala zatial len Sudokrem a tekuty puder, ale nevidim ziadne zlepsenie 😢
Jeeee super maryn 😵

viki34
17. júl 2008

lenadka som z Považskej Bystrice ale byvam v dedinke pri nej.Paska ja som tiež ešte v pyžame.dievčata ako si mam dat nejaky obrazok do pasu okrem fotky tie nemam?

paska
17. júl 2008

pošli 😀 ale nejakeho mladeho tručneho fešaka 😎 😀 😅 🤐 😕 😀

paska
17. júl 2008

zručneho som myslela 😀

tonicka
17. júl 2008

viki, ty si z považskej 😵 😵 😵 to je moja srdcovka 😀 sme tam žili 8 rokov 🙂 aj v piatok idem okolo...idem asi mrknut uja ak nebude drobec spat inak pokracujem az do kysuckeho noveho mesta a v nedelu sa stavim v považskej 😉

tonicka
17. júl 2008

a tiez mas karolinku 😠 😀 😀

tonicka
17. júl 2008

to fakt zdrhnete vzdy ked pridem? 😔 😔

viki34
17. júl 2008

ano mam Karolik moju 🙂

lenadka
17. júl 2008

paska jasne ze mozes...kedy? dneska? 😕 🙂

andrea.m
17. júl 2008

marynka srdečne blahoželám k tehuľkovaniu a prajem všetko dobre 😉

zgurka aj u nás zaberá pytiol,ked mala tami hnačky mala cikuľu aj dupky príšernu a pytiol zabral hned-vyskúšaj

zgurkaa
17. júl 2008

baby ale toto je take ine ako vyhadzana ritka. Uplne cervene s jemnymi vyrazkami ☹

andrea.m
17. júl 2008

tak radšej chod ved uvidíš čo to povie a potom sa rozhoidneš či bude podľa dr alebo podľa teba 😀 kožne je perfektná tipovacia medina

zgurkaa
17. júl 2008

no ved hej, len nasa dokina ma dovolenku....musim pohladat zastupujuceho
Viki manzel chodi casto do Povazskej...do Ravenu

lenadka
17. júl 2008

zgurka moja tak mavala zaparene vzdy cele cervene s jemnymi vyrazkami, ale to len ak mala hnacku alebo bolo veeeeeeelmi horuco, no od tepla len asi 1x slabo, horsie bolo ked mala crevnu virozu... 🙄 . Davala som fialovu vodu-zasusilo pupaciky a potom pityol 😉 a samo sebou vetrat 🙂

paska
17. júl 2008

leni dneska nie ale cez vikend môžem 😉

lenadka
17. júl 2008

ja idem ale dneska pre skrčka a vratime sa v nedelu 😝 ale este neviem presne kedy v nedelu najskor poobede, tak ked tak vtedy ok? sak telefony na seba mame, popr. ta prezvonim ked pojdeme od nasich ak nezabudnem-lebo ja som vsetkeho schopna 🙄 😅

maryn
17. júl 2008

dakujem andy 🙂
baby neviem co mam robit ☹ cez tento vikend sme mali ist s manzovym kamosom a jeho rodinou na chatu, maju 15 mesacneho syna, mal to byt viacmenej taky vylet pre deticky, lenze ten manzov kamos pozval este nejakeho bratranca a jeho kamarata a zmenil to na zurku, + vybavil chatu kde sa da spat vsetci len v 1 izbe a nas viki je citlivy na hluk ked spi a ked sa nam uz raz v noci zobudi tak mame veselo, mama a svokra mi vravia nech ho necham s nimi a nech trosku vypadneme kym sa este da, ale mne je ho luto, mam pocit akoby som ho niekde odlozila, asi som susu 😅 vsak?, ked ja som si ho uz predstavali ako sa blazi niekde v prirode a isli by sme na prechadzku, no je mi nanic a najradsej by som nikam nesla, ale to im uz nemozem spravit, aj manzo sa tesi, lebo s tym kamosom sa pozna od detstva a nema popri praci moc casu sa s nim stretnut 😒

paska
17. júl 2008

leni tak to nechajme na ten buduci týždeň lebo neviem či budem akurat doma ked ty pojdeš okolo

maryn ved ho nechaj babke a uži si pokial sa da lebo ked budeš mať dve deti bude to už ťažšie viem z vlastnej skusenosti ked bola sisa mala ešte som sa niekde dostala mama mi ju postražila ale na dve deti si už netrufne 😅

maryn
17. júl 2008

dik paska 😉 ved aj ja predpokladam ze ked budeme mat dvoch drobcov, tak uz sa tak nebudu trhat, kto s nimi bude, teraz mame problem zadelit viktorka aby bola spravodlivost, je to jediny vnucik na oboch stranach 😀 tak vacsinou za vikend musime obehnut obe starke a aj teraz neviem ako sa dohodnu, ze kam pojde? 😅

lenadka
17. júl 2008

paska ok 😉

maryn chod ako pise paska, ved nejdes na mesiac 😉