Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
19. dec 2008

ahojte tak Lucka ma poriadnu laringitidu 😝 ☹ vecer ani poriadne dychat nemohla, len chrcala 😔 a tak kriza bola vecer-nastastie a v noci bola sice vysoka teplota, ale dychala o cosi lepsie. Dostala za tasticku liekov, calciovu injekciu a od dnes berie ATB, tak snad do vecera zaberu, lebo si dieta nepoznavam taka je znicena. Dnes mali mat v skolke oslavu konca roka-rozlucku, nachystala som jej kolaciky a saty...a....nic...miesto toho lezi v teplotach 😢

lenadka
19. dec 2008

inak baby kupila som Lucke v tescu toho ponika dievcatko co akoze spi, zobudi sa a rozprava...pije s flasky atd a akoze "pohladenim" sa ma prebudit....no....tak to pohladenie musi byt teda poriadne-musim ho normalne buchnut aby sa zobudil 😝 😝 😝 to sa mi nezda /v reklame a slovenskom preklade - pohladit v ceskom - placnut/, chcela som to odskusat, lebo uz vlani mi skoro predali nefungujucu babu babatko a to by bolo sklamania pod stromcekom vybalime a nepojde...teraz neviem cio ho mam ist reklamovat ci co? ci to tak ma byt?

radoslava
19. dec 2008

Dobre ranko
Lenadka chod ho reklamovat to čo ho bude Lucka musiet bit toho Ponyho. Inak aj ja som ho chcela kupit tak uz nekupim.
A Lucinke skore uzdravenie chudatko malinke takto pred vianocami ju to chytilo

zuzu13
19. dec 2008

tak milé žienky...ja sa lúčim... a prajem
Veselé a krásne, radostné a šťastné
pokojné a milé tie vianočné chvíle.
Nech stoja pri Vás tí, ktorých ľúbite a
v Novom roku splní sa všetko po čom túžite 😉
Zuzu 13 s rodinou
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pá pá 😉

radoslava
19. dec 2008

Zuzu paaaaaaaaaa
a aj vam štastne a vesele a v do noveho roku veľa zdravička, štastička a hlavne
SEXUALNU POHODIČKU 😀

tonicka
19. dec 2008

cafte co je to sex? 😀 nemam muza dom, tak uz neviem.....

radoslava
19. dec 2008

To ho nemaš až tak dlho doma 😨

radoslava
19. dec 2008

Toni tak tebe dva krat prajem sexualnu pohodičku 😀

petusko
19. dec 2008

brý večer 😀
ja tiež budem zachvílu potrebovať príručku 😀 😀

paska
19. dec 2008

aj ja chcem tu sexualnu pohodičku 😀 ale radšej hned dve 😀

petusko
19. dec 2008

nebuď náročná, niekto nemá nič a ty chceš hneď dve 😀

zuzana222
19. dec 2008

Ahojte dievcata, ja Vam chcem takto trosku v predstihu zazelat stastne a vesele Vianoce, vela zdravicka,stastia,lasky a deturencom aby sa darilo a splnenie vsetkeho co si zelate. papapa

tonicka
19. dec 2008

paskaaa 😀
dakujem radka 😀
pekne vianoce vsetkym 🙂

mory
20. dec 2008

tak co kde ste? vianocne pecenie? 😀 aj mi sme dnes prieli a este budeme len nam dosli suroviny 😅
zeny co to znamena " delame pres mlynek ruzne tvary " to je po cesky a je to v jednom recepte na vianocne pecivo len neviem co to je pres mlynek alebo cez jaky mlynek to ako? 😖 budem vdacna za radu a preklad a vysvetlenie lebo tie kolaciky vazne vyzeraju dobre

petusko
20. dec 2008

ahojte 🙂
mory pres mlynek znamená cez mlynček, tu u nás máme špeci mlynčeky, resp. nádstavce cez ktoré sa cesto pretláča a vznikajú rôzne tvary 😉
ja už nepečiem, v utorok naplním a bude hotovo 🙂 tu tak strašne prší stále, už ma to nebaví. dosť, čo sme chorľaví, ešte aj počasie nás ubíja. ledva rátam minúty, teda ešte hodiny kedy už pôjdeme do postele 🙄 😒

tonicka
20. dec 2008

ahojte 🙂
u nas tiez strasne prsi, ale karolik je tu relativne spokojna 😉
mory, si ma pobavila, ale petusko ti to super vysvetlila 😀
ja mam svoje chrapaky napecena a skoro uz aj zjedene a ostatne mi pecie svokra
😀

mory
20. dec 2008

kozy 😀 no sprosta niesom ale som si myslela ze mozno to je len nejaka fraza a ze to vazne nieje cez mlynok 😀

toni jak ti fajne ja si musim piect sama ale aj si to sama pojemn 😀

tonicka
20. dec 2008

mory, ja som jeden rok piekla ako zerava a este aj svokra nabalila a napokon polovica zostala, tak na to kaslem 😀

andrea.m
20. dec 2008

u nás sa piekli len medovníčky a linecke aj to len preto lebo filipko rád vykrajuje.

tonicka
20. dec 2008

jasne, aj take treba, co neurobis kvoli dietatu 😎

andrea.m
21. dec 2008

no a ešte mu urobím jeho obľúbený rýchly jablčník a bude.aj tak budu objedať salonky zo stromčeka a marek bude fičať na šaláte a kolbáske.takže ja mam vystarane.

mory
22. dec 2008

prva prva 😀
co zeny kde ste? co dnes robite?
uz napecene?
navarene? popratane? 😀 😎

paska
22. dec 2008

ránečko 🙂
mory ja dnes robím to čo ty 😀 varím až 23 večer, pracem v kuse (výsledný efekt pozorovateľný voľným okom dve minúty) 😝 a upečem v tescu 😀 😅

andrea.m
22. dec 2008

dobre ránko. napečené aj pojedené. upratané aj bordel je už zase. 😠 sa na to môžem......
a variž šterdrú večeru budem pol na pol.niečo zajtra a niečo v stredu.
momentálos idem dať ostrihať obe decka.

radoslava
22. dec 2008

Dobre ranečko prajem
Kavu som už vypila , Sabinka pozera SAM DOMA a pojdeme niečo este nakupit.
😀

basado
22. dec 2008

dobre ranko. no mi ešte budeme robit grilaš, burizonove gulky, inak mame všetko hotove 😵 . aj mi pojdeme ešte dneska niečo nakupit 😅

radoslava
22. dec 2008

Tu sa rozpršalo ako naschval , radsej budeme doma nebudem malu po daždi vlačik. Navarene je tak od hladu neumreme a nakupim ked dojde domov naš ocko.
😀
Jej basado grilašky milujem ale budem ich robit svokra tak tam sa najem a gulky burizonove som este nerobila tie si kupujem len v cukrarni. 😀
Si šikulka same dobroty vypekaš

paska
22. dec 2008

Na Vianoce a v roku novom vinšujem Vám nastokrát, teplé slnko nad domovom, dobré skutky s dobrým slovom, zdravia šťastia akurát, aby Vás mal každý rád. 🙂

paska
22. dec 2008

Až ti šampusový štupeľ trafí do oka, až ťa vyšetria a uznajú za cvoka, až ti bude od chlastu na bliti, až sa ti prskavka v zadku rozsvieti, až vonku na štyroch psovi budeš vravieť slečna, až zistíš že pyrotechnika je nebezpečná, až v prednom vačku ti buchne delobuch a zapáli ti z rite vyprdnutý puch a poletíš oblúkom ponad strechu, rozrežeš prdel na kuse plechu, tak potom priať šťastie ti už neskoro bude, preto tak skoro ti to prajem a v kľude. Šťastný Nový rok. 😀 😀 😀

tonicka
22. dec 2008

Paškaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀