Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

andrea.m
29. jan 2009

radka no napr ty 😉 staihneš dve materské a dovtedy hádam nejaké mš v PK pribudnú...nebi ma chcela som ťa len potešiť

paska
29. jan 2009

veru radka hor sa na snažilkovanie 😀

janka1
29. jan 2009

paska a ty kedy?

andrea.m
30. jan 2009

dobre ránko

no snežiť konečne prestalo ale fúka jal za ligu

radoslava
30. jan 2009

Dobre ranko
no pekne tak tehulkovat ma posielate 😀
Nie nie idem do prace, budeme to musiet nejako poriesit. Neviem este ako školku do septembra nikto nepostavi tak uvidime 😀

paska
30. jan 2009

ránečko 🙂
hlasim stav počasia: nefúka, nesneží, nemrzne, neprší 🙂 ja neviem čo si furt vymýšlate s tou kalamitou 😀

radoslava
30. jan 2009

Ahoj Paska
ty si dala foto no super
Hlasim nesneži nefuka ale zato je nasnežene a asi mrzne.

andrea.m
30. jan 2009

paska nevymýšľame šak kukaj správy. a konečne že máš aj foto. ružových panien je na fore až až.

basado
30. jan 2009

mi tu mame tiež trošku nasnežene ale už sa to aj topí. dneska sme boli u doky, starší syn ma angínu ☹ alen dufam aby to maly nedostal. baby aj chodievate na plesy? my mame možnost ist ale nejako sa mi nechce. 😅

radoslava
30. jan 2009

Basado ja osobne plesy nemusim , ja mam z nich asi fobiu 😀
Manzel ma vzdy prehovaral aby sme isli , obcas sa mi podarilo s toho vyzut a občas nie.
Naposledy ma zachranilo tehotenstvo 😀 teraz sa vyhovaram na malu 😀

andrea.m
30. jan 2009

ja som bola asi pred cca 4 rokmi na plese z mužovho podniku a bolo celkom fajne. tento rok nas odradila cena vstupeniek nakoľko šetríme lebo v lete ideme prerábať detskú izbu.

radoslava
30. jan 2009

Veru Andy aj to je strasne ceny tych vstupeniek. Ja si pamatam že vstupenka na naš ples, teda ples firmy v ktorej pracujem bol tiez naposledy pred 4 rokmi a tam som bola dobrovolne nasilu a stal 1200 na osobu.
Moj muz mal inak tiež platit. Kedze sa nam to vačšine kolegyn nepačilo prišli sme bez partnerov. My sme čerstvo kupili vtedy byt takze no coment platit vstupenku 😀 😀 😀 😀

radoslava
30. jan 2009

Som pridavala fotky do albumu trošku , len aby ste vedeli ako vyzera ta moja žabka už dvojročna
😀

radoslava
31. jan 2009

Ahojte no kde ste všetky 😀

andrea.m
31. jan 2009

no tu ale monolog mam až zajtra 😀 idem kuk fotky

andrea.m
31. jan 2009

no rozkošná je. celý tato.

zgurkaa
31. jan 2009

Ahojte. Konecne skoncil tento pracovny tyzden. A akurat sme skoncili aj oslavu narodenin. Tak teraz oddychujem. Idem pokukat fotky 😉

zgurkaa
31. jan 2009

No zlata je Sabinka a jake kucerave vlasky ma. Vidim ze ste sa bavili o plesoch. Aj my ideme na polovnicky ples buduci vikend. Cena je 15 Eur na osobu a prva cena jelen alebo srna. 😀

radoslava
31. jan 2009

No tu ste super
Andy veru cely tato.
Zguri ma ale len vzadu vpredu ma krasne rovne. A vzadu ma chemlon tomu hovorim.
No super tak držim palce Zguri nech je to prva cena a 15 eur to je dobra cena. 😉

radoslava
31. jan 2009

Andy kukala som tvoj album aj ty si posypala tortu Tamarke s takymi cukričkami od Dr. Quetker 😀

radoslava
31. jan 2009

Zguri a pozerala som aj vaše fotky
Babulky riadne vyrastli su zlatučke

andrea.m
1. feb 2009

radka hej posypala. šak to najjednoduchšia poleva. ja nie som veľmi zručná na torty.

zgurka ty už pracuješ?

zgurkaa
1. feb 2009

Dakujem Radka. Andy bola som na zaskok, mali toho vela a navyse ta co ma zastupovala odchadza a musela mi predat robotu. Vo februari budem asi tiez pracovat na dohodu 4-6 hodin denne a 1.3.2009 zacnem uz riadne zarezavat. ☹

petusko
2. feb 2009

Michaelke všetko najlepšie 😵 😵 😵 nech je zdravá, sťastná a usmiata 😵
ja som tiež pozerala albumy, naozaj vyrástli tí naši drobci. musím aj ja nejaké peťkove foto prihodiť😅

zgurkaa
2. feb 2009

Petusko dakujem. 🙂

paska
2. feb 2009

zguri všetko najlepšie miške k narodkam nech je zdrava a maminu nech poslucha 😉

andrea.m
2. feb 2009

miške všetko najsamlepšie k 2.narodeninkám 🙂

andrea.m
2. feb 2009

pasi kuk 😉 😉

mory
2. feb 2009

zgurka aj mi prajeme miske vsetko naj naj k narodeninam 🙂 mate super datum 2.2. 😀

radoslava
2. feb 2009

ahojte
Michaelke prajeme všetko najlepšie vela zdravia a lásky, kamarátov a úsmev na tvári.
Zguri ja sa tiez chystam do prace ale zatial len vikendy vypomahat februar marec. No ale keby ta čo ma zastupuje odišla a ostali by mi vsetci stary klienti asi by som sa aj vratila. Lebo takto budem mat asi samych novych 😖