Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
16. máj 2008

kde ste vsetky? vavka pofot uz tie haby co si nakupila 😀 😉

vavka33
autor
16. máj 2008

Ahojte.nesiel mi net,tak som tu az teraz.A boli sme doobedu v meste,potom ockovat malu a potom som bola u zubarky.
V meste som malej kupila topky do vody a maly bazenik na zahradku.A kopu hluposti.
U dokiny blacala ako zmyslov zbavena,no ked bolo po ockovani,tak dostala od sestricky balon a bolo dobre.
Vazi 11.500g a meria 79cm.
No a ja som u zubarky nechala 600sk.

Fifka,pyta sa,ale ja nestiham za nou behat a davat ju vzdy ked chce.A pri jej pitnom rezime sa to ani neda,to by som musela chodit za nou so serblom v ruke.Ale ved bude teplo a odnaucim ju hned,ako Vanes,tiez v lete.

Leni,nechce sa mi to teraz fotit,fotim stale kocik 😉

katarina7
16. máj 2008

Lucku tiež včera očkovali važi sice 11kg ale meria 85cm neviem po kom ked ja som taky krpec 😀

monkula
16. máj 2008

Avoj,no naša Chiarka konečne chodí, a budeme brať Maltofer, je chudokrvná...
Váži asi 8500 g a je to taký drobec, ale hlučná je, ako keby mala 20 kg 😠 😠 😠 😀

vavka33
autor
16. máj 2008

Ahoj Mon,gratulujem ku chodeniu,je to super.
a dobreho vela nebyva 😀
KAti,to je riadna dlhana ta tvoja babula.ale ved chlapov mas takych,nie?

andrea.m
16. máj 2008

mory super to máte v tom domčeku 😀 teším sa s tebou.teda okolo domčeka 😀

andrea.m
16. máj 2008

no ja som ináč strašne zvedavá koľko meria Tami lebo nosíme väčšinou oblečko 92 a je nám akurát

vavka33
autor
17. máj 2008

Prva 😉

andrea.m
17. máj 2008

vavka 😠 som sa tešila že budem po 100 rokoch prvá 😀 čo nespíš ked je sobota

certica
17. máj 2008

no, tak mne sa dnes snivalo o mojom mlieku 😲 , zelezim na plazi, kupem sa a mliko mi strieka na vsetky strany 😅 😀

paska
17. máj 2008

čerti 😀 inak aj mne sa snivalo že sme na dovolenke papala som morske príšerky 😀

zgurkaa
17. máj 2008

Ahojte. Certi 😀 Super sen 😀 . Ja uz chcem ist vooooooon. Pomoooooc 😲

vavka33
autor
17. máj 2008

Andy,ja som uz pred deviatou spala,tak rano o siestej som vstala,vlastne ma zobudila LEa.ona spala uz od siestej.ale zajtra sa tu pozriem neskor,aby si bola prva 😀
Certi,nechyba ti ine striekanie? 😀

certica
17. máj 2008

len teraz rozmyslam, ci som bola na nuda, ked som nemala plavky 😕 😀 , len uterak okolo pasa...
no idem zehlit, moja kazdodenna oblubena cinnost 🙄

certica
17. máj 2008

vavi, muzovi chyba, nejak nestihame a vcera zahlasil, ze uz je napumpovany jak lokomotiva tomas 😀

ivka33
17. máj 2008

dobré ránko žienky, čo tu máte nové?
konečne som odovzdala bakalárku a mám to za 1,5. Posledný týždeň som ani nežila, teraz si dám cez víkend oddych a potom sa začnem učiť na štátnice, ktoré mám za dva týždne, tak mám o zábavu postarané.
čerti, super sen. mne sa asi pred týždňom snívalo, že som bola na štátniciach a nič som nevedela 😒

katarina7
17. máj 2008

Dobre ranko. vavi ano chalani su riadne vyšky 😀

vavka33
autor
17. máj 2008

Certi,to treba vyuzit,urcite to bolo v tvojom sne 😀
Ivi,prave som ti pisala smsku.Pod na kupkooooooooooooooooo 😉

andrea.m
17. máj 2008

vavi zajtra sa chystám dlho spať tak na mňa radšej nečakaj 😀

ivka to je normálne ja som 2 týžne pred štátkovala každú noc,lenže mne sa nikdy nedosnívalo čo som spravila alebo nie 😒 hlavne že na ostro som spravila 😀 to ma teší najviac

vavka33
autor
17. máj 2008

Ivi,vsetko ste uz porobili?

Baby,boli sme sa poobede kupat.Sli sme len pozriet,ale mali sme aj plavky.Boli sme na Polnom kesove.Je tam penzion a chatky,je tam aj kupko,ale to nefunguje koli nezhodam medzi obcou a majitelom,ale v penzione je velky bazen s horucou vodou,sauna,masaze,biliard.Super priestor,teraska,no bola som unesena.Hned nas napadlo,co tak stretko.Nesli by ste?V penzione stoji izba 1500sk,su v tom ranajky a bazen zadara.To som sa len tak opytala,chatky su asi lacnejsie.Keby ste chceli,mohli by sme tam zabezbecit ubytko a vsetko.Co vy na to?tu je link,ak chcete popozerajte si to.
http://www.penzionemilia.sk/fotogaleria.htm
http://www.penzionemilia.sk/sluzby.htm

vavka33
autor
17. máj 2008
certica
17. máj 2008

vau, ze kupat.. ja som rada, ked sa dostanem do vane 😀
...aaale, dnes som to (ho) vavi vyuzila 😀
vyzera ten penzion dobre 🙂

vavka33
autor
17. máj 2008

Certi,ja som sa nekupala od 5 mesiaca tehu.Cize dlaho.Myslim v bazene.a vo vani,asi dva krat.
A super,ze si to vyuzila.Aj ja som mala chut dnes v bazene,boli sme tam samiiiiiiiiiiiiiiiiiii,len skoda,ze nie aj bez deti 😀
Je to tam fakt pekne,na to,ze je to v dedine,kde sme ani auto nestretli....taky klud a super prostredie.

certica
17. máj 2008

my sme mali inac veselo, v najlepsom nam martin zacal vedla na posteli prdet jak delo 😀 , sa akurat zobudzal...

vavka33
autor
17. máj 2008

To potesi 😀

andrea.m
17. máj 2008

čerti 😀

certica
17. máj 2008

no, este ze to nesmrdi u maleho babatka 😀

tinni
17. máj 2008

ahojte 😉 certi, ako sa dari s dvomi detickami? 😉

vavka33
autor
17. máj 2008

Ahoj Tini,chces byt tehulka?

tinni
17. máj 2008

ja??????????????????????? nie 😀 az za 10rokov... 😝 precoooooooooo? chodi tu nejaky tehu virus? 😀