Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

maryn
17. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

maryn
17. okt 2009

inak neviem ci si nedam na noc nelkynu plienku, lebo mam taku mrchu ze som uz 2 krat postel prezliekala 😅

jaaaj a som sa nepochvalila uz aj my mame cizmicky, sa mi podarilo okolo 17tej ist detmi do deichmanu, celkom fajn prechadzka z toho bola, sme prisli domou po tme 😅

zuzu13
17. okt 2009

ahojte
paska...nedalo mi...mala som tusaka, ze sa tu nieco deje...ten tvoj vtip...sa tu trasiem od smiechu...neviem co si mam lahnut k mm, aby nemal pocit, ze je zemetrasnie... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

paska
18. okt 2009

ránečko 🙂
zuzu mala si si to vyskúšať s tou kabelou 😀 😀 😀 😀 😅 😀

radoslava
18. okt 2009

Caute
tak ja žehlim, bože to sa zase nazbierala kopisko. Varit sa mi dnes nechcelo tak sme so Sabinkou dojedli zo včera. Ocka mame v praci sa striedame včera ja dnes on.
Sabinka ma stale kašel , chodime von dokina povedala ze treba s nou na vzduch.
😀
Petusko vy ste zase chory božinku ale to je tym počasim asi , nech sa čim skor uzdravite fukam fukam a posielame vela uzdravujucich pusiniek.
neboj ja posielam Sabinka je este chora tak ta by vam bohviečo poslala.
Inak tešíla som sa predčasne s toho že mame vsetko na zimu som zistila ze jedna zimna bunda je už mala. Skusala som jej ju len na tričko a včera mala aj sveter a smola je už mala.
Tak musim zohnat inu lebo jedna je malo. V tej školke sa zniči všetko , mame sice overal ale aj tak myslim ze dve bundy bude treba.
Idem žehlit babulky lebo tu monologujem
😀 😀

tonicka
18. okt 2009

ahojte kočky. Mje dieta dnes zaspalo pol 4 do stvrt na 7 a teraz este nespi 😅

lenadka
19. okt 2009

toniii 🙄 😲 😔

dobre ranko, ja som tiez kupila cizmicky a darmo som sa zastrajala ze s malou-figu, jedni som nahodou nasla a velmi sa mi pacili, tak som len domov volala nech jej mm odmera nozicku a ja som merala cizmu 😀 a trafili sme-tak som táááák spokojna, sice som ich chcela kupit inde, ale tam ked som v piatok poobede prisla, stalo 5 ludi na kosiky v rade-tak som sa rovno otocila 😝

nejaka zehliaca nalada tu vladne, ja zehlievam pri superstar-tak aj vcera, dve a pol pracky ozehlene 😀 😉

no a v tescu som objavila ten barbie karavan-skoro ma vystrelo 115€!!! ale keby ste malu videli ako nan pozerala a aka bola smutna ked sme ho hned nevzali, pupak malicky, mm somral, ze co to tolko stoji tak blbost, ale ved to decko za to nemoze ze je to drahe, ked im hlavky masiruju po kazdej rozpravke nejakou "barbie" reklamou a im sa to paci 😅 vlani tak ochkala nad ponikom "slniecko" co ked ho pohladka zobudi sa, papa a rozprava vselico, ale nakoniec hra sa s nim minimalne...no karavan by bol draty na 100%...tak maminka musi zacat setrit 😀 😀 😀

andrea.m
19. okt 2009

nuž toni mneč kebyže dieťa nezaspí do pol 4 tak ho mordujem do večera a potom dam spať na noc hodinu skôr ako normálne...teda o 7... s takým režimom by ma šľak trafil

petusko
19. okt 2009

ranecko u nas prvykrat zamrznute 😅 🙄
tak Petik je zas cely tyzden doma, aj ked k dr. s nim nejdem, teploty uz nema, ani nekasle, len soplik ma a to skusime preliecit doma. ale aby som sa naaahodou nenudila, tak idem k dr. s Marcelim, ma cele licka vyhadzane nejakym skaredym ekzemom 😒 ma to uz od piatku, myslela som, ze to prejde, ale zhrosuje sa to dost.
toni, vcer aj petko vymyslal a spat isiel az pred pol jedenastou. a teraz vyspava akoby nic.
leni tak len setri, my take drahsie hracky kupujeme na narodeniny. na vianoce skor malickosti.
no idem Petka zobudit a nejako sa musime nastartovat, v noci sme zase spali nanic 🙄

tonicka
19. okt 2009

andy, vcera to proste neslo inak, len musela ist spat cez den, proste nič neboo dobre... a ona aj ked cely den nespi ide obcas spat o 11 večer 🤐 , ale keby som ju dala vecer spat pred pol 9 , tak mame zarucene v noci 3 hodinky prestavku, mam odskusane 😀 😝 😝

lenadka
19. okt 2009

mala karolik nema cas na spanie-tak to bude! 😀 😀 😀 🤐 😕
toni vydrz to prejde, Lucik tiez mavala v noci taketo pauzy ze 1-3 hodky bola hore, ale ja som sa tvarila ze to ignorujem a ona sa kotulala po posteli a tak, ale po 1,5 roku to uz bolo OK tak neviem co ta tvoja dokedy bude v noci buntosit? 😅

andrea.m
19. okt 2009

toni tak to fakt nie je bohviečo 😅 držím ti palce aby si to prežila 😀 😀 😀

ja som dnes filipkovi pod stromček kupila posteľné walleho...ten sa asi zjančí jak to uvidí.

maryn
19. okt 2009

ahojte 🙂
toni u nas je to presne take iste, viki je tiez taky nespavec, vcera isiel spat o 22:00, rano vstal o osmej a zaspal teraz o tretej, tak predpokladam ze vecer mame program do pol noci, ale ja som ho uz tiez nechcela dat spat, on jednoducho odkvecol pri telke a tak je to vzdy a niekedy ho cez den ukladam aj tri hodky napr. od 12tej do 15tej a nic a potom okolo 17:30 zalomi, do teraz mal super rezim, chodil nam spat okolo 20:00 vstaval o 7:00 a spat chodil o 11:30 take 2 hodky, ale nedavno sa nam to cele rozhadzalo ☹
boli sme vonku okolo jednej tak nas skoro odfuklo, ale musela som ich trochu prevetrat, uz chvalabohu 3 dni za sebou chodime von, dufam ze nam tie choroby uz daju pokoj a nejako sa ustalime, sice nelke je to jedno ta chrni aj za vikiho 😀

paska
19. okt 2009

ahojte 🙂 baby mňa by asi šiblo keby mi deti max.o 21h nespia 🙄 ja si vtedy najlepšie oddýchnem ked spia ja čumím na telku a surfujem po nete 😀

zgurkaa
19. okt 2009

Ahojte. Nam deturence pekne zaspia o 20.00 a je klud 😀 . No rano vstavaju o 6.00, ked idu do skoly a skolky, lebo manzel chodi na 7.00, tak vsetci musime jednym autom. Inak Misula mi uz nespi poobede vobec, len v skolke. Jaaaaaaaaaaj a Simka vegeti doma so zviertkami vo vlasoch 😠 . Maju v triede uz od septembra, sa cudujem ze az teraz ich dovliekla. Dufam ze Misku a ostatnych si neoblubia. ☹

petusko
19. okt 2009

bry vecer 🙂
zgurka, aj u nas v skolke su zvieratka, nas na to upozornili hned v prvy sk. den, ze treba kontrolovat hlavy stale, lebo darmo 9 mamiciek pozera a jedna nie 😠
mame aspon tu vyhodu, ze petik ma svetle kratke a pomerne riedke vlasky 😅 u dievcat to musi byt zaujimave, brr 😒 rychlo ich vystahujte 😉

paska
19. okt 2009

čaveste 😀 davam vinko , kto sa pridá?? 😀

petusko
19. okt 2009

ja si prosim caj. mam chut na nejaky fajny bylinkovy. mas?

tonicka
19. okt 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

tonicka
19. okt 2009

ja to vino, caj som uz mala 😀

paska
19. okt 2009

inak čaj s vínom ste už pili? ja hej 😀 je to dobré 😝 ked sa treba vypotiť

petusko
19. okt 2009

to bola moja zachrana, ked som robila v zahradnej na jesen a bola uz zima. 😅 dokonca sam pan sef mi to kazdy vecer naordinoval povinne, ked ma videl, ze sa trasiem od zimy 😀

paska
19. okt 2009

jaky zlatý ujo 😀

petusko
19. okt 2009

ze? ale niekedy to bola sranda tvarit sa potom triezvo a spravat sa na urovni 😀 a nevykecat aj to co netreba, predsalen sef je sef 😀

paska
19. okt 2009

😅 😀

tonicka
19. okt 2009

😀 😀 😀
uz mi to tu pospalo, asi aj vy, tak sa idem zlozit aj ja

petusko
20. okt 2009

kaaaaaaavaaaaaa!!!!!! 🙄
ja som hovorila, ze mam spave deti? tak opravujem. mam nespave deti! teda z Marcelika sa stava sova. uz druhu noc po sebe si robime od pol druhej dvojhodinovu prestavku na jedenie a hranie.
a s petikom idem k dr. lebo do jednej v noci pistal, ze ho boli usko. sak coby nie, to sme este nemali. teraz ho asi neboli, ale aj tak ideme, ak tam nieco ma, nechto ma cim skor preliecene.
idem rychlo obed navarit a okolo desiatej pojdeme.

maryn
20. okt 2009

ranecko 😖 tiez kaaaaavaaaaa
tak viki zaspal o 22:30 a uz od 5:50 sme hore 😲 🙄
nelka spi od 19:30, ma niekto rozdielnejsie deti? 😅

baby ved ma aj poraza z neho, ale co mam robit? ak viete tak poradte, ja by som tiez bola happy keby ze ide spat najneskor o 20:00, ved aj ja si chcem vydychnut a s manzom sa nemozem ani porozpravat, toboz uz ine veci, je to hruza, trva to uz zhruba mesiac, ale s mm mame uz total kruhy pod ocami a to mi mm hovori ze sa v noci viki budi este asi 5 x.

petusko drzkajte sa u dr. a dufam ze u marcelika je to len chvilkove to sovenie 😉

maryn
20. okt 2009

ozaj ked chodil do skolky tak to bolo v poho, to uz o 19:30 bol ko a o 6:30 som ho musela budit a v skolke pekne spinkal za obedom, co s nim mam robit? keby sa aspon von dalo chodit ze ho unavim, ale v tomto pocasi co? bud fuci jak nenormalne alebo prsi.

minuly vecer sme ho ukladalo od 20:00 na striedacku s mm, aby nas neporazilo, vzdy sa okupkame, pekne vypije mliecko, precitame si rozpravku, ked chce tak pri nom jeden z nas aj ostane, ale potom vkuse beha do obyvacky ze uz nespime a ked uz zacneme prisnejsie tak spusti rev, no hruza, sorry ze som sa tak vyspovedala, ale dnes uz asi zaspim na nohach 😔

tonicka
20. okt 2009

joj kočky, to som nechcela, ja vam nezelam take sovie detičky 😉 sup sup deti a rychlo sa napravte 😀