Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

maryn
30. okt 2009

dobre ranko 🙂
toni ja som to vcera myslela tak ze som ta skoro predbehla v tom prispevku co si o 6:43 pisala, ze kde sme vsetky 😀
ceny su super, tak uz len nech nam to vyjde 😵

petusko vsetko najlepsie k narodeninkam, nech ti drobci a manzel robia len samu radost 🙂

paska aj tebe vsetunko najsamlepsie, hlavne vela pohody 😵

maryn
30. okt 2009

inak minule som psiala ze hrozna noc? 😠 tak to som este nevedela co je to hrozna noc, lebo tuto som spala asi 2x po 20 min., ach tie zuby ☹ a to som este bola sama s 2 deckami, tak ked jeden spal, tak druhemu nieco trebalo, samozrejme viki nechcel spat v spalni so mnou a s nelkou, tak som celu noc behala po dome 😅

zgurkaa
30. okt 2009

Paska vsetko najsamlepsie, aby ti vyslo vsetko tak ako si to zelas 😵 Petuskovi dodatocne prajem vsetucko dobre tiez 😉

radoslava
30. okt 2009

Dobre ranko
Paska všetko najlepšie hlavne toho zdravička to treba asi najviac a lásku tiež ti želám no a ten sexik k tomu 😀 😀 😀 😀 😀

petusko
30. okt 2009

cauko 🙂

paaaaska, tak teda ti virtualne trasiem pravicou, prajem vela lasky a rodinnej pohodicky a nech sa ti splnia vsetky tuzby 🙂

aj simonke prajeme krasny meninovy den!!!

baby vdaka za gratulations 😉

ja som prave sama doma, chalani maju exkurziu, kopu nam tu kanalizaciu, tak isli pozriet bagre a prejst sa. idem nakopnut vrtulu a rychlo poupratovat, nech zajtra mam toho menej. pride mamus na vikend, takze ja idem zit 😀

petusko
30. okt 2009

no komedia, bager skapol, chlopi prili prosit o startovacie kable. 😀 esteze som to uz niekedy videla v garazi, tak som zahrala frajerku a pozicala som im 😀 ale vadia sa tu ako psi, no kocurkovo 😀

maryn
30. okt 2009

petusko 😀
lenadka na pangasiuse ficime aj my, dnes sme mali na obedik, dostala aj nelka 😀 dufam ze ma tu nikto neukrizuje 😅 😀
dnes je vonku taaak krasne, ked sa deticky zobudia tak padame niekam, som makala doobedu ako blazon, poriadene, poprate, mozme sviatkovat 😀

paska
30. okt 2009

ahojte 🙂 Ďakujem Vám všetkým dievčence za gratulácie 😵

peťuško si si šplhla u chlapov teraz 😀 😀

inak ja panganasa nemusím 😝 kedykolvek som ho kúpila smrdel mi plesňou 😅 😝 😖 ( a grcajúci smajlík) 😀

paska
30. okt 2009

Simonke prvačke všetko naj k meninám 🙂 hlavne v škole veľa zdaru

maryn
30. okt 2009

aj ja sa pripajam ku gratulacii simonke, vsetunko najlepsie k meninkam 😵

pasi no no no 😠 , nas obed nesmrdel 😀

paska
30. okt 2009

maryn soráč 😅 ale vážne možno ja mám nejaký iný nos ( teda velký ho mám 😀 ) alebo čuch 😀 jak náš pes

tonicka
30. okt 2009

paska, uz otvaram vínko aby soom oslavila tvoje narodeninkyyy, vela lasky, zdravicka a sexuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 a ostatne uz pride a este zdrave deti 😀

andrea.m
30. okt 2009

mne smrdel pangas za plesňou raz...to som ho už vtedy asi pol roka pravidelne robievala....potom som dala par mesiacov pauzu a s malou dušičkou opäť kupila pangasa a....div sa svete bol dobrý. možno to bude jeden nejaky plasňovy druh a ty paska naňho stale natrafíš. lebo teda ten čo smrdel bol fakt hnus. sme ho s marekom zapili domácou slivkou a deťom sme ani nedali.

maryn
30. okt 2009

paska ved sranda musi byt 😀 ne?
ja som este nenatrafila na smradlaveho pangasa, asi mam stastie 🙂
toni aj ja scem vinko 😀
boli sme s detmi na jesennej prechadzke v lese, super bolo, nelus bola prvy krat vo velkej nosicke, ta bola stastna ako blska a viki hadzal drievka a kamene a slapal do blata, tak sa vyblaznil, uz aj chrni 😵 foto mame iba v mobile, tak snad zajtra stiahnem, uz sa mi nesce 😅

paska
30. okt 2009

toni dakujem 😀 ja popíjam vajkový likér mnaaaaaaam a je mi rehotno 😀 😀 😀 😀
andy to som rada, že to nesmrdí len mne 😀
maryn a šak jasné že sranda 😉 😀 😀 😀

radoslava
31. okt 2009

Ahojte
praje sa pekná sobota, nikde nikoho čo lietate po hroboch.
Inak pozor na cestach lebo vikendovy vodiči vyrazili. My sme dnes s Matkom išli len do vedlajšej dediny a hotova katastrofa. Nič proti dochodcom ale zastaviť uprosted cesty a nič ani blikačky len stať a divit sa prečo ostatny trubia. No a este sme takych zopar stretli.
TAKZE POZOR DNES SA ASI DOHODLI TY VIKENDOVY VODICI žE BUDU LEN TAK ZASTAVOVAT UPROSTRED CESTY.
To berte važne babulky 🙂

tonicka
31. okt 2009

radka 😀 😀 😀

paska
31. okt 2009

radi 😀
ja som dneska nikde nebola takže víkenďákov som nestreta 😀

lenadka
31. okt 2009

cavte, ja som teray dopila pohar ozajstneho sampana-doviezol ho otcovi nejaky francuz co je tu na polovacke-akurat ze mam takuz naaaaaatku ze vooobec neviem ako chutil 😅 😅 😅 😅 😅

lenadka
31. okt 2009

idem si este naliat mozno na to pridem 😀 😀 😀

a vsetko najlepsie oslavenci!!!! nazdarovie! 😀

paska
31. okt 2009

teda leni 😝 nerob chute heeeeeeeeeeej 😀

tonicka
31. okt 2009

aj ja si idem dat 😀
pridala som fotky zo skolky 😉

lenadka
31. okt 2009

no...tak sampanske nebolo prezliekala som postel, dite a znova nakomplet sprsila ditko-povracala sa v spanku a teda mala vseetko zatoto vo vlasoch plno-chuda male uz spi...a ja mam nos ako bamulu-napuchnuty a ziadna kvapky ani spray-uz to vidim ze nic nenaspim 🙄 ☹

paska
31. okt 2009

😖 leni mala je chora? to je radosti a takto v noci .... a ty si daj aspon do nosa ked nie su kvapky 😀

lenadka
31. okt 2009

a repete 😝 😝 ☹ 🙄 idem do haja-n 😔 babýýýý kolko to bude trvat viem ze ste tu mali taketo virozy, hadam nie viac ako 3 dni 😨 ale ze s ato takot cez net siri 😅 🙄 no uz idem papa 🤐

lenadka
31. okt 2009

tono mal je zlatucka okana 😉 😵

tonicka
1. nov 2009

leni,tebe uz aj pismenka blbli 😀 😀

paska
1. nov 2009

ahojte 🙂 tono 😀
leni ak maš kinedryl čipky náhodou tak jej daj prejde to hned inak take mohutne vracanie trva max 2 dni potom to aspon u nás prechádza do hnačky ale nemusí to tak byť
tak rýchle uzdravenie 😉

lenadka
1. nov 2009

nazdat tono a paso! 😀
juj j uz som vecer padala na drzku tak aj tie pismenka tak vyzeraju...do rana este 2x vracala-este ze u babky mame 4 pyzamka-este raz tak neviem v com by spala 😅
mna boli gebulááááááá, som total nascipana-dutiny mam opuchnute, sopel mi tecie asi aj z usi ☹
a mala uz teplotuje, ale nastastie uz nevracia...ale teda mm je opora ako fras 😠 sedi s nou pred telkou, ale ze by jej caj ponukol, alebo suchar-nezajem..takze este sople nema, kedze ju obskakujem ja je velka pravdepodobnost ze to chyti a naopak 😠 vrazdila by som 😠 😠 😠

petusko
1. nov 2009

bry vecer 🙂
tu sa pilo a kecalo 😀 a jaaa som tu nebola 😀 ale ja som tiez pila a kecala, sme boli vcera "vonku" 😀 boli sme hrat bowling, dali sme si mojitko, pizzu... pekny vecer to bol, zase mame na dlho pokoj s kulturou 😀
radka, ja mam tiez za sebou uzasnu skusenost, ked strasnesaponahajucivodic ma obiehal na krizovatke 😲 😠 odbocovali sme rovnako, nezaradil sa za mna, ale vedla a predbehol ma. som myslela, ze sa mi sniva 😠
inak vsetky deti fascinuje zapalovanie sviecok, len to nase je opacne a vsetky sfukoval 😅 tak dnes sme velmi rychlo obehali vsetko, lebo vykrikoval na cely cintorin.
zajtra ide do skolky, tipujem tak na dva dni. potom zase donesie sople. 😖