Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

paska
4. dec 2009

ahojte tak andrejko ma atb 😖 tak ho to chytilo že až mal zimnicu ked sme isli k dokine

radoslava
4. dec 2009

Paska chudatenko malinke tak fukame aby ste sa rychlo vyliečili. A všetky choručke detičky aby sa rychlo vyliečili.
Sabinke je už lepšie, včera večer mala ešte teplotu ale nie vysoku.
My už sa na Mikiho velmi tešime ideme robit vyzdobu.
A ja zajtra potajme urobim na balkone. K nam totiž chodi cez balkon a visi tam chudak potom až do januára 😀 😀 😀 😀

petusko
4. dec 2009

no ahojte 🙂
paska, boze to ma mrzi. nech sa rychlo vylieci Andrejko ☹
takze Mikulas v skolke bol, ale viem to iba podla balicka. Viac som sa nedozvedela, pretoze poobede mala v skolke zastupovanie pani ucitelka zo skoly, zhodou nahod to bola moja svagrina-Petkova krstna mama. Jeho maly rozum nedokaze pochopit a spracovat, co tam ona robi a preco je tam a preco ju vsetky deti volaju pani ucitelka... no katastrofa, plakal cely cas, odkedy sa zobudil, nechcel sa na nu ani poriadne pozriet, pricom inak ju zboznuje. Nam ho bolo luto, chudak, aj vedel, ze je to ona, aj to nechcel pochopit.
Teraz este asi premysla, lebo so mnou stale nekomunikuje 😅 Ale cez vikend z neho hadam nieco vytiahnem 😀

mory
4. dec 2009

ahojte kocky 🙂
tu som nebola 100 rokov ale konecne som si nasla chvilku pozdravit 😉
prajem skore uzdravenie chorobkam.
uz sa pripravujete na vianoce? dajte nejaku radu na darceky lebo vobec nemam sajnu co detom kupit 😒

tonicka
4. dec 2009

jej cav mory, som vcera na teba myslela, ze si sa tu uz riadne dlho neukazala 😉 ja kupujem vselico
😝

radoslava
4. dec 2009

Ahoj Mory ty kade si sa tulala.
No ja mam nakupene zatial zatial len pre Sabinku a pre mojich rodičov.
Napišem ti čo možno ťa to inšpiruje.
Maminke take take niečo ako tielko alebo sa to da nazvat aj ladvinový pás.Ale je to z prijemneho bavlneného matroša. Je to taka novinka mame to pokupene cela firma. 😀
Ockovi klasika košela 😀
A spoločny darček dostanu digitalny ramček.
Sabinka ma lego, mikrofon a Tomaša vlačik

petusko
5. dec 2009

ahojte 🙂
idem si dat kavicku, kto si da? ci uz lestite cizmy? 😕 😀 u nas vsetko nachystane 😀
moooory, stratena dusa.... pokarhanie mas za nepisanie 😠 😅 😉
u nas darceky pokupene, Petulo dostane taku sedacku korytnacku, detsky notas, auticko a hokejku. A Marceli taky volant hraci. staci, Vianoce su o rodine, darceky su len ako bonus 🙂

petusko
5. dec 2009

no aby to tak blbo nevyznelo, ja viem, ze je toho habadej, ale som sa tento tyzden rozpravala s jednou kamoskou a teda moje deti s takouto nadielkou vyzerali ako chudobne mysky 😅 😕

lenadka
6. dec 2009

jani, aj tak je to nakoniec tak, ze dieta sa zameria pod stromcekom na jednu hracku a dalsie len pohodi-ako nasa vlani, vybalila konika a dalsie uz nepovazovala za potrebne ani otvorit a u baky to iste 😀
tento rok mam pre nu jeden darcek barbie kravan a nejake drobnosti ak opapucky, konikove tricko a tak...ked sestra pocula kolko stoji ten karavan-lebo som jej ho kazala v NR kupit tak povedala ze nebude mat deti 😀 ale co narobim ked len o nom pisti..na rok asi kupim notas detsky
pre mm mam kroniku 2 sv. vojny-to chcel tak ma, no na Vianoce mohol chciet nieco optimistickejsie no nie??? 😅 este dokupim nejaku kozmetiku a poooonozky 😀

lenadka
6. dec 2009

pre rodicov neviem, chcela som im kupit tlakomer-ale maju 😕 uvazujem nad digi ramikom, ale tie co som videla sa mi nepacili a nemam kedy zhanat 🙄

lula5
6. dec 2009

Prepacte,ze vam sem vstupujem,ale potrebovala by som vediet kolko priblizne meraju deti majuce o mesiac 3 roky. Vdaka.

zgurkaa
6. dec 2009

lula5, moja ma o 3 mesiace 3 roky ameria 101 cm. 🙂

certica
6. dec 2009

lula, pozri tuto temu: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ahojte, ako mikulas? 😀

andrejkovi rychly ustup choroby a vsetkym pekny nedelny vecirek 🙂

tonicka
6. dec 2009

petusko, karolinka dostane len babkove divadlo a taku hru, a este od babky jednu vec, jednu od sestry a podobne, ja som zakazala kupovat mooore darcekov.. to iste na narodeniny, od nas gitaru a este asi take nalepkove knizky a tot vsio..

lula5
6. dec 2009

Dakujem baby.

petusko
6. dec 2009

caute 🙂
toni a na narodky Petik dostane od nasich maly klavir 😀 hudobne nastroje su in 😀
certi u nas mikulas super, tahame uz treti den 😀 pomaly hrozi otrava sladkostami, uz to musim regulovat 😝
Petus si to tento rok uz riadne uvedomuje, tak je to take mile 🙂
idem aj nejake foto stiahnut, ak sa daco podarilo nafotit teda 😀

petusko
6. dec 2009

no tak foto az o rok, tentokrat sa nevydarili. bud moje deti nie su v zabere alebo sa tvaria nepouzitelne 😀

tonicka
6. dec 2009

😀 😀 😀 petusko

u nas nejake su, ale sa mi nechce 😅

radoslava
7. dec 2009

Ahojte
tak gitaru dostala aj Sabinka k meninam, hudobne nastroje su in ale lezu aj pekne na nervy.
😀 😀 😀
U nas bude hlavnz darček Lego pretoze to ju nesmierne bavi. To dostane od našich od nas mikrofonik a Tomaša vlačik

paska
7. dec 2009

ránečko 🙂 tak horučky ustupili chvalabohu kvárili ho len dva dni ale za to ja som bez hlasu takže neviem ako budem kričať po deckách 😅
mikino bol celkom bohatý decká sa tešili, tak im to musim poochutnávať či to neni náhodou pokazené 😀 😀
darčeky mám zatial len pre sisu, andrejkovi stale hladam ten správny darček ale vyzera to na nejaku modelovaciu hmotu alebo lego a pasko dostane papuče 😀 lebo fakt nemá neviem čo s nimi robí ale má ich zodraté pritom je doma menej ako ja 😕

petusko
7. dec 2009

caute 🙂
paska, tesim sa, ze je Andrejkovi lepsie 🙂
papuce a ponozky su dobry darcek. tam nic nepokazis 😀 aj u nas to bude podobne, my sme si s MM kupili este nocne lampy, konecne 😀 😀 sice uz ich mame v spalni, tak aspon krabice polozim pod stromcek. 😀

radoslava
8. dec 2009

Dobre ranko kto si da kavičku?
Mna by potešilo keby na vianoce bol sneh. A poriadne by sme sa s malou posankovali a vyvalali v snehu.
😀 😀 😀

paska
8. dec 2009

cavesko 🙂
radi tu prší že až 😒 a na sneh to nevyzerá čo mňa nesmierne teší bo ja sňah nakydaný nemusím 😝 😀
inak zdravotný stav rodiny je je na bode nula, prave sa chystám k dokine, nemam hlas a strašne ma bolí hrdlo 😖 😝 🙄
ale tú kávičku by som si dala 😉

petusko
8. dec 2009

caute 🙂
paska, boze sa to kruti u vas. skore uzdravenie.
Nas Petik sa dnes v skolke fotil. ucitelka vravela, ze by bolo dobre, ekby som tam bola, aby nevymyslal, no nebol to dobry napad, ked ma maly zbadal, nevedel, preco som prisla, o foteni nemohlo byt ani reci. tak som potom odisla s tym, ze teda z toho nic nebude, ale mi poobede povedal jeden chlapcek, ze sa Petko nakoniec fotil. tak som ohromne zvedava na vysledok 😀

radoslava
9. dec 2009

Dobre ranečko tak zase kavičkujem. Kto sa prida.
Paska ako ste dopadli u dokiny? Dufam že vam dala dobre lieky a budete OK. Inak ja viem že ty snah nakydany nemusiš 😀 😀 😀
Petusko budu paradne fotky uvidiš, ja už tiež mam foto zo školky oni sa fotili ešte v septembri. Je tam ozaj ako taka školkarka 😉

radoslava
9. dec 2009

Inak dnes je velky den pre mna idem za SABINKOU. je u mojich rodičov na prazdninách. Do školky som ju už pred vianocami nechcela dat lebo tam bola vela chorych detičiek. Je prvy krat bez mami a ocka ale zvlada to super. Nereve za nami ako o život lebo to sme čakali ale naštastie sa to nedeje. Je uplne super zlata a dufam ze sa na mna dnes aj ona tak teši ako ja na nu. 😀 😀 😀

radoslava
9. dec 2009

A a ešte dnes možno porodi moja naj naj najsamlepšia kamoška. V porodnici je už od piatka prenaša. Dnes tam idem a možno aj rodit budem. Lebo jej manžel sa boji k porodu. Včera jej dali vyvolavačku a nezabrala tak daju aj dnes. Držte palce nech sa maly už dnes narodi 😉

andrea.m
9. dec 2009

radka držím kamoške palce. sabínka je veľká statočnica...tami si v takej situácii neviem predstaviť.

petusko
9. dec 2009

ahojte 🙂
radka, sabinka je hrdinka. a ty tiez 😀 ja by som bola v podobnej situacii asi horsie na tom ako maly 😅 kamoske drzim palce 😉
my sme dnes mali prvy skolkarsky uraz, vlastne prvy uraz vobec, po ktorom sme museli ist na chirurgiu. Do petika zrejme nechtiac strcil jeden chlapcek, Petik spadol a udrel si ruku. To sa stalo hned rano, ked vbehol do triedy, kym ja som sa rozpravala s ucitelkou. Rozplakal sa uz vtedy, ale sme si mysleli, ze sa len trochu udrel. Ale potom mi volali, ze stale place, ani nepapal, tak manzo bol pre neho, ruky ani dotknut, tak sme leteli k dr., na rontgen, chvalabohu zlomene to nema, ale mal vyklbeny laket ☹ napravili mu to za obrovskeho revu, ani sa necudujem ☹ stale s rucickou nehybe. vraj ho to do vecera bude dost boliet, ale potom prestane. no uvidime. v piatok ideme na kontrolu.
teraz lezi a pozera telku, ruku som mu polozila na vankusik, ale stale vzlyka, ze ho to boli. a ma to pravu, takze o to horsie, nevie robit nic. 😒
idem si dat kafe, kto si da? 🙂

radoslava
9. dec 2009

Petuško tak to je mi nesmierne luto a fukam na dialku Petkovi ručičku. Neviem si to ani predstaviť a to napravovanie , bože moj to muselo byt pre neho hrozne. Určite ho to velmi boli, fukam fukam velmi nech to už neboli