Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

andrea.m
21. máj 2008

ju naštvem a hned je tu 😀 😀 😀

radoslava
21. máj 2008

Veru smola som mohla byt hradná pani 😀

paska
21. máj 2008

kati tak gratulujem 😉
http://zena.centrum.sk/clanek.phtml?id=100004249 😀 😀 😀

andrea.m
21. máj 2008

paska super. len ja by som to s mojou celulitídou radšej neskúšala 😉 si to rozmyslí chalan po 6 rokoch a potom čo? 😕

paska
21. máj 2008

ja som si včera trochu hopsla a malo to svoj efekt😀 aj s celulou 😎 😀

mory
21. máj 2008

moj by si to nevsimol 😠 hned by to trhal on ma najradsej bez 😀

ivka33
21. máj 2008

ahojte, dnes je tu ako živo
musím sa s vami podeliť o radosť. Jakubko dnes prvýkrát prespal celúúúú noc a vo svojej postieľke, spal od pol desiatej do pol siedmej. Keď ma zobudil a bolo svetlo a on vo svojej postielke, normálne som sa z toho nevedela spamatať. Inokedy celú noc dávam pozor, aby nespadol z našej postele, lebo on strašne putuje.
Pasi, koľko vieš otázok? Ja "až" 2 😀 To som si pozrela včera cez obed, keď malý spal a dnes pokračujem. Večer sa mi nechce.

fifa
21. máj 2008

mory z Michaloviec som mala frajera 🙂

paska
21. máj 2008

ivka furt len to čo som vedela a nejdem sa ani stresovať s tým pretože idem až na ten septembrový termín 🙄

mory
21. máj 2008

fifa jak sa volal?
mozno poznam 😀

fifa
21. máj 2008

viktor gulič

mory
21. máj 2008

to nepoznam 😒 a kolko ma rokov? inak jedneho viktora poznam ale neviem priezvisko

mory
21. máj 2008

nebol nahodou taxikar?

fifa
21. máj 2008

tak to netuším, nevidela som ho min. 10 rokov

katarina7
21. máj 2008

všetkym dakujem aj paske za striptiz

vavka33
autor
21. máj 2008

Ahojte.Nam nesla elektrina,tak az teraz som tu,lebo ju uz zapli. 😀
Kati gratulujem k vyrociu a prajem dalsich min.20x2 rokov v stastnom a spokojnom manzelstve.
Ja dnes idem zaniest kocik jednej pani,mamine jednej babulky,co je v spanielsku.pride domov az s babatkom,zatial je tehulka.Tak nas kocik aspon nebude daleko,len tuto v NR 🙂

andrea.m
21. máj 2008

tak sme boli na chvíľku vonku. Filipka bolí nôžka po včerajšom očkovaní a Tami je nervózna, lebo jej ide zub a neviem ktorý

lenadka
21. máj 2008

cafte baby,

paska tak som tu deku kupila v tescu, ten vacsi rozmer ako mas ty za 950, celkom chutna s takymi slonikmi-dik za radu 😉

inak ma mdnes v praci den na slaktrafenie 😝

paska
21. máj 2008

si ešte v robote? 😕

vavka33
autor
21. máj 2008

TAk uz nemame kocik,ten cerveny.Je predany.Ved len nedavno som ho vyberala a uz to tak rychlo ubehlo a nemame ho.Ale mame miesto na chodbe 😀

paska
21. máj 2008

vavka tak neplač šak ešte budeš kupovať ale modrý 😀

katarina7
21. máj 2008

dobru...noc

vavka33
autor
22. máj 2008

Pasi 😀
dobre ranko.Prva. 🙂

zgurkaa
22. máj 2008

ahojte. Mne vcera vobec nesiel kon 😠

mory
22. máj 2008

zgurka chudinka simonka no fakt toho ma 😝 ale uz je lepsie ze? a miska jaky skero 😀

katarina7
22. máj 2008

ahojte ja som včera pisala z telky mame novu kablovku a je tam aj internet len moc sa to neda 😀

radoslava
22. máj 2008

Dobre ranko.
Babulky čo mam robit Sabinka ma uz druhy den 39 teploty, vzdy jej to čipkom zrazim a znova naskoči.
Aj sme ju vcera chladili na brusku tam je najhorucejšia. Mam ist dnes k dokine , lebo mi jedna kočka hovorila ze az pri este vyššich teplotach sa chodi.

fifa
22. máj 2008

ahoj radka, ak si vylúčila zúbky, tak chod hned, ja idem aj vtedy ked si myslím, že sú to zúbky, proste musím sa presvedčit že sú to zúbky, inak by som nebola kludná

zgurkaa
22. máj 2008

mory uz je lepsie, ale este to neopadava 😢
radka ak ma nad 39 ja by som sla. Sa vravi, ze ked ma dieta 3 dni horucky a neklesa, tak je to uz pravdepodobne zapal. A je jej nieco okrem horucky?

radoslava
22. máj 2008

Nie nič len horučku ma od utorka večera.