Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

petusko
20. feb 2010

toni, ty chodis do prace ze? aj sa mi nieco zda, ale nepamatam presne, kde robis?
a daj si okruznu jazdu po SK, dakde ta uz pohostia 😀

radoslava
21. feb 2010

Caute
tak mi sme sa vratili z lyzovania. Boli sme doobeda, bolo super. No dnes sa malej nechcelo tak velmi ako minule ale to bolo novymi lyžami. Dost sa šmykalo a naberala velku rychlost tak to sa jej moc nepačilo. Ale učili sme sa aj brzdiť dnes. Manzelik si bere dovolenku buduci tyzden a pojdu sa lyzovat a asi jej aj inštruktora zaplatime. Su sice drahy ale naučia. A hlavne deti ich posluchaju a na mna ta moja hepa aj kriči. 😠

radoslava
21. feb 2010

Leni mna by si nenahovorila na take papaničko mne je už len zo slova zabijačka zle. Nejzem nič čo sa tam robi. Ale aj keby som chcela zjest napr. oškvarky tak mam nejaky pokazeny žaludok takže by som asi skončila na pohotovosti ako minule ked som na vinobrani zjedla kačku a lokše 😀 😀 😀

andrea.m
21. feb 2010

tak na východe po prázdninách.ako na porazenie tak teraz ja budu deti v škole budema mať po nočných dva dni voľna 😠 nachladenie som podľa toničkinej rady vypotila

petusko
21. feb 2010

bry vecer 🙂
radka, mas pokazeny zaludok? 😕 pozor na to, v mojom okoli par pokazenych zaludkov uz pobehuje 🤐 😀
andy, to je zakon schvalnosti, ale tak im aspon mozes navarit aj tri chody, nech si to vykompenzujes 😅
moji chalosi pred chvilou vysli zo salona "u mamy" 😀 som im pristrihla haro, uz boli ako sisouni 😀

lenadka
21. feb 2010

caute, no teraz som zatrhla take ze za vagon slaniny nechat a tak, lebo mi to akurat trcalo v mrazaku, ani jaternice, len tlacenka /tu som inak absolutne nemusela pokial som neochutnala tuto co robia svokrovci-ta nema chybu/, klobasky a kuuusocek slaninky mm nechal, ostatne masko sa len rozporcovalo a hodilo do mrazaku a este rebierka, tie sa zaudia a davam ich potom do fazulovej a sosovicovej polievky, oskvarkov sa nam uslo dost, ale zas pagace urobim a ostatne obcas natierku a tak, pomalicky minieme 😉 nasa polka prasiatka mala len 57 kg, tak ani v mrazaku to nejak extra nebadat 😕
kaputnice mam asi 10l 😝 😝 😝 porazi ma, kto si da???

petusko
21. feb 2010

jaaaa 😀
inak ta v tom nenecham samu, my s mm asi tie klobasy spichneme dnes, masko je uz pomlete, tak len zamiesame a dame do criev a zajtra to vyveziem k nasim dat zaudit. ale to mame rychlo, je to len nejakych 12 kg 😉 tak bude nocna akcia u nas 😀

radoslava
22. feb 2010

Ahojte
teraz je asi čas zabijačiek že?
Kolegynka tu tiež o tom basni sa sice moc neteši ale zato všetko čo sa tam rob lubi narozdiel odomna. 😀
Mna by ste skor navnadili na balik čipsov a kopec čokolády 😀 😀 😀 😀

maryn
22. feb 2010

ahojte 🙂
tak ja sa k tomu netu nejak neviem v poslednej dobe dostat 😒
u nas zasa kyda, kyda a kyda 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
uz chcem jarrrrrrrrrrrrr 😒

inak ja mozem vsetko zo zabijacky, ale len tak ochutnavky, z kazdeho trosku, potom mam dost na cely rok, ale moj mm ten by sa cely rok odkazal pchat takymi vecami 😀 my sme robili klobasky v decembri, tiez tak ako petusko, sme len masko doma pomleli, naplnili a odniesli zaudit 😉
petusko chalani su zlatucki, marcelika to hned zmenilo, vyzera trosku starsie, chlapcekovsky 😵
ja som tiez vikiho strihala vo stvrtok, ale najprv sme ho skusili zobrat do kadernictva, no to bol cirkus a hanba, ze sa tm uz neukazeme, nechcel o strihani ani pocut, iba mamka moze, no hruza, chcela som aby nebol len tak oholeny strojcekom, lebo ja ho inka neviem, ale ked sa neda tak je zas kopas 😀
inak nelka teraz tiez trosku schudla jak zacala lozit a uz aj popri nabytku chodi, tak mozno to do narodenin aj stihne rozchodit 😀

zuzmag
22. feb 2010

Ahojte 🙂
mamicky chcem sa vas opytat davali ste svoje deturence ockovat proti H1N1 ked dovrsili 3 roky? Nam dnes prislo predvolanie na to ockovanie ale neviem sa rozhodnut ci dat alebo nie dceru zaockovat proti tejto chripke? Mate s tym niekto skusenost? Bojim sa aby mi neochorela po tom ockovani alebo nieco podobne!!!!! 😒

radoslava
23. feb 2010

Ahoj Zuzmag nam neprišlo predvolanie na žiadne očkovanie a mala už ma 3 roky aj mesiac a boli sme u doktorky aj minulý piatok a nespomínala žiadne očkovanie. A to je povinne očkovanie?
Inak ja osobne sa očkovaniu proti chripke vyhýbam.

radoslava
23. feb 2010

Jej a tvoje dcerka je narodená ten istý den ako moja 😀 😀 😀

zuzmag
23. feb 2010

nie že to nie je povinné ale musíš sa podpísať že si to odmietla na vlastnú žiadosť...... 🙂 🙂
no v rovnaky deň sa narodili naše bambule 😉

petusko
23. feb 2010

ahojte 🙂
maryn, to vazne mate tolko snehu??? my uz nemame nic, len sem tam malicky fliacik ostal z velkej kopy, ale inak parada 😎 ja sa citim ako pri mori, tu stale fuka, ale teraz je to fajn, lebo aspon to blato vyfuka, uz to vyzera vonku celkom nadejne 😎 prave som po dlhej dobe aj pradlo dala na balkon, svieti slnko, to bude vuuune 😀
ani mne sa velmi nepaci, ked je Petus tak ostrihany strojcekom, ale ja som v kadernictve pre istotu s nim ani nebola. to by bol cirkus zaruceny 😅
zuzmag, ani nam predvolanie neprislo, ale keby aj prislo, tak ockovat nedam. nie som velmi zastanca doborovlnych ockovani, max. chcem dat deti proti hepatitide. a prajem pohodovy finis tehu 😉

lenadka
23. feb 2010

tak baby ja mam atb, vcera vecer ma straasne zacalo boliet hrdlo a bolest vystrelovala az do ucha, to ucho to bol des, to som myslela ze sa zblaznim od bolesti, apralen a burov roztok s bvatou to trochu zmiernili ale do rana som sa budila na pichanie v uchu 😢
velmi ma to netesi ze sa musim pchat teraz liekmi, ale co uz, radsej ako preniest to na plod, ak je to nejaky svinuch stafylokok 🙄

petusko
24. feb 2010

ahojte 😎
leni, skor sa uzdrav. je to blbe, ale je to asi mensie zlo, ako choroba. 🙄

maryn
25. feb 2010

ahojte 🙂 podava sa obedne kafeeee 😀
petusko vcera a dnes nam tu konecne krasne svietilo slniecko tak uz aj u nas len sem tam fliacke snehu 😀 😀 😀 ale horsie je ze nelka po 4 mesacnej prestavke zas lapla laringitidu, chripi ako stare pivo,ale sme bez teplot a atb takze mozme chodit vonku, sa tesim na to slniecko, vcera som s nou radsej ostala doma, leba mala zvysenku, ale uz je ok.
nam tiez ziadne predvolanie neprislo a ani lekar vcera nic nespominal, ale som to videla v spravach, ja urcite svoje deti ockovat nedam
leni to mrzi ze takto chorobkojes, ale neboj bude dobre, ja som tiez brala pocas tehu atb a sme tu zivi a zdravi 😉
jaaaaaj viki v pondelok nastupuje do skolky 😖 to bude cirkus, uz teraz mam krce ☹ 😢 nechce o tam ani pocut

lenadka
25. feb 2010

u nas je tiez krasne jarne pocasie, vyhnala som marodov von, ja robim buchty na pare, kysne mi cesto tak kecam 😀 ATB uz zaberaju uz hrdlo tak neboli 🙂
mne sa do prace velmi nechce, ale peniazky treba, mm zaraba menej ako ja a chcem pre male "novy" kocik, aspon na burze kupit tento co som mala pri malej sa hambim aj vytiahnut 😅 tiez deku novu, ved Lucik tuto stale pouziva a take somarinky a PN-ka to nie je ziadne terno 😝 citim sa uz fajn /keby nie tej choroby/ a aj teplejsie uz bude a lezie mi to na nervy byt stale doma zavreta, ze nechodia tehulam na to by som sa nespoliehala, teraz je PN aj mm, tak ze uz sa im oplati sa dostavit ku nam na navstevu 😅
a mam dovolenky ak omaku, zo 10 dni z minuleho roka co som nestihla minut a celu novu 😅 cca 30 dni, predpokladany nastup na MD mam v polke juna, ked si kazdy mesicac vezmem tyzden ani ju nestihnem minut 😀

radoslava
25. feb 2010

Leni a teraz nemozeš čerpat dovolenku. Ja si miesto PN pišem dovolenku. Ty to tak nemožeš urobit.
Maryn ja uz mam po kavičke 😀 😀

petusko
25. feb 2010

ahojteee 🙂
Petik je zase chory 🙄 horne dych. cesty v cudu, dostal atb. este vcera bol v pohode, len trosku pokasliaval a v noci mraucal, tak som k nemu prisla a cely bol rozpaleny, teplota skoro 39 🙄
maryn, nelke skore uzdravenie 🙂

paska
25. feb 2010

ahojte 😀
bože zase choroby.. 😝 my zatial v pohodke tak uvidíme že dokedy
a nakydaný sňah je preč 😀 😎 dufam že sa už nenakydá 😠
leniiiiii ty osemnástka jedna 😀 😀

andrea.m
25. feb 2010

chrôbkam skore uzdravenie.

dovolenku si šetrím na veľke prázdniny. len neviem ako sa zatvária ked im poviem že chcem 2 týžne v juli a 2 v auguste 😖

radoslava
26. feb 2010

Andy asi nie moc vesele , sa zatvária ale tak čo už kam dame deti treba dovolenku.
Lenka ma vela dovolenky písala tak preto som sa jej pytala že či si ju nemože vziat namiesto PN.
Ja si tiež dovolenku šetrím a využívam Paragraf tych možem mat 7 na malu a 7 na seba a to mi ide plna mzda.
No a kedže už možem pracovat z domu včera mi urobili pristup tak to mi tiež velmi pomože.

lenadka
26. feb 2010

radka aj tak nejako to planujem kazdy mesiac vziat si tyzden, nech sa nezblaznim 😀 , ale aj mzdarka bude rada ked ju miniem...
...v praci hadam strelia sampus ked sa dovalim 😀 len v lete to tam bude hruza, dve odchod na MD, dve do dochodku a ostatne si mozu dat ziadost o hospitalizáciu na psychiatriu 😅 😅 😅 vopred, nech sa im ujde miesto 😀

tonicka
26. feb 2010

Ahojte, zelam pekny vikend a velmi sa tesim, ze ja dovolenku riesit nemusim ani nic podobne
😀 😀 😀

certica
26. feb 2010

petusko, leni, spolusucitime, u nas tiez chorobno...

tonci, sa ti machruje, co? 😀 ty szčo a este aj snž... 😀 no ale je pravda, ze aj mna (zatial) tesi fakt nenutnosti riesit dovolenky a péenky + dalsie vymozenosti. nuz ale nist netrva vecne, leda tak v reklame 😀

maryn, vikimu vsjo naaaj! 😎

petusko
26. feb 2010

cafteee 😎
certi diky, nemuselo byt 😅 😀 Vikimu prajeme k meninkam vsetko najlepsie a jasnacka aj marynkinmu Viktorkovi 😉
toni, snz??? jupiiii, bude dalsia tehulka, lenadke to uz ide pomaly z kopca, treba prevziat stafetu 😉
ja este dobalujem kufre, idem k nasim na par dni, mam horucku z toho normalne 😝
petus uz neteplotuje, lieky bude brat aj tam a ja budem aspon chvilu mat nohy vylozene. teda dufam 😅

lenadka
26. feb 2010

jani, skoda ze nejdem k nasim teraz, dali by sme zraz, dokedy tam budes?

lenadka
26. feb 2010

jani kraasna torticka 😝 mnam

petusko
26. feb 2010

leni nevim, ale max. do utorka.
ja inak vzdy myslim na teba, ked idem okolo, ze raz ked budes u vasich, tak aspon na tom parkovisku zastavim a zakyvam ti do dvora 😀 ma nevie napadnut, ako sa to tam teraz tak odborne vola... no sak za hronom 😀