Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

lenadka
22. máj 2010

šak taky najlepsie zabera 😀

petusko
22. máj 2010

vidite a preto mna hrdlo uz neboli 😀 😀

@lenadka , ja deti napchavam Nutrolinom -B, tiez su to dobre probiotika 🙂

lenadka
22. máj 2010

jani, ano aj tie su dobre, mala mi po nich lepsie papavala 🙂

certica
23. máj 2010

ja furt s minimom hlasu, inak leni, tiez si davam kalcium, probiotika my berieme dlhodobo vsetci (teda okrem mm) bez ohladu na chorobu, aj ked teda martovi tak obden biogaia, viki na striedacku tie swiss lactobacily s imunoglukanom . no a C-ko si tiez davame. no a cakam, ze mi chlapi donesu salviu na kloktanie.
ale aj tak je najdolezitejsia strava a v tom dost pokrivkavame, chalani mi odmietaju ovocie, viki zje maxi tak kusok jablka alebo kiwi, zelenina 0 bodov, uz nemam nervy. martin zeleninu este ako tak, ale z ovocia momentalne nic. ma z nich slak trafuje. tak aspon odšťavujeme nejake citrusy alebo jablka, to vypiju.
no a idem si asi hodit olejovy zabal na krk, ze nahriat vlozku v mikrovlnke 😀, na to olej a zabalit do plienky alebo satky. ten vinny by tiez mohol zaberat ako protizapalovy.

zajtra ma viki v skolke ukazkovu hodinu z angliny, teda zaverecnu pre rodicov, tak asi pojde mm s babkou. ja inak upratujem jak diva, kym sa chalani vencia mimo. aj ked povodne som si mala akoze oddychnut

helou tonci, ty ako zijes? ziadne spravy o tebe, uz nemozem ani nakuknut do oktobra, ked ste si spravili sukromnu temu 😠 😀

petusko
23. máj 2010

cafte 😎
my sme dnes hrdla testovali zmrzkou 🤐 teda halvne ja, Petus mal len tak liznute a Marcel iba kornutok., teda nic moc
@certica teda nic moc s tou zeleninou, Petik celkom popapa rajcinu aj papriku, aj ovocko zje. Marcel este poslabsie s tymi osmymi zubami 😅
a ze vlozku na krk 😅 no hlavne nech pomoze 😉
a veru @tonicka (pekne nech ti svieti, ze ta tu spominame) 😀 pridi podat hlasenie 🙂

tonicka
23. máj 2010

cafte, ja tu bojujem s nepriaznou osudu a s dcerou 😝

petusko
23. máj 2010

toni vitaj 🙂 co osud aky osud? a s detmi bojujeme asi vsetci, tie moje sa prave snazia podpalit dom kladenim papierovych servitok na rozsvietene nocne lampy 😠

certica
23. máj 2010

no ja tiez furt bojujem a uz tooolko krat som sa na to chcela vysrat 😀 a namiesto toho sa len vyhrazam.

toni, no ale inak sme sa toho zrovna moc nedozvedeli 😀

petus, dnes som robila taky mix zeleninovo-cestov. salat a martina oslovila cerstva cervena kapusta 😀 , no a zabudla som, ze ma celkom rad salat. uhorku. ja som hlavne myslela dusenu, parenu zeleninu, ze nezje viki. sem tam cosi cerstve si da podla nalady, ale aj tak je to velmi malo.

petusko
23. máj 2010

jaj, tak to moji chalani zjedia zeleninu hocijaku tepelne upravenu. nepostrehla som, ze by s niecim vymyslali. petko akurat neche kukuricu, ale tak zase bez tej sa kludne zaobideme 😀 inak v pohode mrkvy, hrachy, kapusta...
ja ich uz hadzem do svojich posteli, uz chcem klud a ticho, ide sa tancovat 😀

tonicka
23. máj 2010

nooo, co scete vediet? brusko rastie, hrcka pod pazuchou je nezhubna, dieta ma pravdepodobne psychosomaticku teplotu a tak dalej ... ak nejake podrobnosti napiste, 5 noci som takmer nespala a tak moc nerozmyslam 😅

petusko
24. máj 2010

@tonicka 😲 jemine, strucne a vystizne... moje nervy, len sa pekne opatruj a ziadne hrcky neber do uvahy teraz 😲 som rada, ze je to o.k. 😉
a Karolik to tiez isto prejde. Mne tiez dnes petko rano bol uplne v poriadku a v satni skoky sa tak rozkaslal, ze az. ze ho boli hrdielko... doma som sa ho pytala a nic mu nebolo. ucitelka ho nasilu musela zobrat do triedy. 😒 9 mesiacov chodil do skolky v pohode a teraz zacina vymyslat 😖

lenadka
24. máj 2010

cavte, nastastie moja je ako zajko, kazdy den pyta surovu mrkvu, obcas jej ju struhnes jablkom, lubi aj surovu brokolicu, kalerab, karfiol, minule drankala surovy nakrajany kel co mal ist do polievky, s nevolou som jej dala za miskticku s tym ze toto urcite nezje, len vymysla a ona to zjedla 😅 ale zas nechce rajciny, papriku len cervenu kapiu, redkovku len niekedy, hrasok zeleny nechce-co ma sokuje-ved deti ho miluju 😅 a o tom aby zjedla broskynu, ci nektarinku mozem len snivat 😅

toni, ta hrcka je asi dosledok horm. zmien v tehotenstve 😉 mne sa teraz napr. porobilo kopec takych akoby bradaviciek po tele, ani nie su pigmentovane...pri lucke som to tiez mala a po skonceni dojcenia sa to stratilo-cize bolo to hormonmi...

tonicka
24. máj 2010

Leni, ano, je to mliecna zlaza, ale je to 1 a pol cm velke a je to ako "klasicka " hrcka, ktoru najdes pri samovysetrovani prsnikov, jaju mam medzi pazuchou a prsnikom.... ale bola som par dni vydesena a teda aj scenare ako tu necham sirotu ma napadali, tak som radsej ani nepisala... kym som sa nedala do normalu 😉
Karolinka ma rada zeleninu aj ovocie, ale nie nastruhane, musi sama hrýzt, ale tiez su veci co nechce, ale postupne pridava co papa, a v skolke papa uplne vsetko. Nema moc rada varenu zeleninu, ale surovu zje v pohode... aj na kila 🙂 jablk je skopna aj 5 zjest a marhule hrozno, broskyne na kila a meloooon... no asi to co som jedla v tehu 🙂

petusko
24. máj 2010

toni, ja som tak dva tyzdne dozadu mala tiez par bezsennych noci, mne navrela lymf. uzlina v slabinach, dr. ma vyplasil vselijakymi moznymi chorobami, ktore mi mozu byt, od toxoplazmozy, mononukleouzy az po leukemiu 😖 nastastie sa nic nepotvrdilo, len som velmi anemicka, tak chodim na infuzie 3x tyzdenne. a tiez som mala scenare... 😅

tonicka
24. máj 2010

petusko, to je strasne, ze? uplne inak to vnimam ked mam karolik a v brusku prcka... mne uz bolo v zivote vselico , ale takto vydesena som nebola aj ked si boli isty , na moje stastie nespravnou diagnozou 😅

andrea.m
24. máj 2010

no nazdar choroby. ja momentálne tiež rozdýchavam ischemicku chorobu srdca a behám po všetkých možných vyšetreniach. zatiaľ su všetky s negatívnym vysledkom ale scenare že tu nechám dve siroty malé bez mamky mam na dennom poriadku. ☹
išla som k mudr s migrenou a namerala mi vysoký tlak a na ekg som mala plchšiu nejaku T vlnu.darmo som sestrička nemám tucha čo to znamená ale teda mudra ma vystrašila na smrť.teraz ma kolegovia vyšetruju od hlavy po päty a len sa za hlavu chytaju ako mi nič není.....zatiaľ a dúfam že ani nebude.

petusko
24. máj 2010

baby, to co, robime narodny sport, kto je viac chory? ☹ uz doooooost, vsetky neduhy prec prec prec!!! a rychlo!
ja mam vraj po dnesnej infuzke uz pocitit prival energie, no neviem, zatial sa nic neprejavilo 😅

petusko
24. máj 2010

ej sakra, cas nejako na koni pokorcil, zachvilu polnoc tu, aj ked realne je 21:14 😀 😀

andrea.m
25. máj 2010

pozerám euroviziu a držím palce kristíne. z toho čo som dnes počula bola fakt jedna z najlepších. myslím že minulý rok to bolo oveľa oveľa lepšie.

lenadka
26. máj 2010

ahojte a choroby kša!!!

musim sa ale pridat k tomu, ze ako mamina sa v tejto veci tiez inak citim, ked som po potrate mala ist na kyret a mali ma uspat, tak som sa bala ze ci sa zobudim-ved narokoza je vzdy riziko...nie kvoli sebe, ved ked uz budem tatam moze mi byt vsetko fuk, ale pre malu...len pre nu som sa bala, aby som ju tu nenechala "samu"....pred tam ako ma brali na salu som si na stolik dala malej fotku, nech je to prve co uvidim ked sa zobudim....sice ked som rozlepila oci som uvidela prvy stary televizor na izbe a az potom fotku, ale hned som sa rozplakala od stastia, ze som tu....
ked som bola pred 2 tyzdnami v nemocnici bola som na tej istej izbe, len na inej posteli a v posledny den tam prisla pani na cistenie, po narkoze ked sa zobudzala sme na nu davali pozor...pred odchodom som sa s nou este rozpravala a spomenula som si ze takmer pred rokom som s tym istym bola na tej istej posteli ja, no a ja teraz taky "hormonik" som si zas zasmoklila 😅

andrea.m
26. máj 2010

ja dúfam, že všetky choroby čoskoro pominú a o pár mesiacov sa tu len budeme smiať na tom ake sme boli chorobne začiatkom leta. 😉

lenadka
26. máj 2010

ako vlastne dopadla eurovizia?

petusko
26. máj 2010

ahojky 😎
no som sa rozhodla, ze o ziadnych chorobach sa tu uz pisat nebude, bo ma normalne chyta depka, ked citam aj sama seba 😀
leni, Kristina nepostupila 😒 tak mozno o rok 😅

lenadka
27. máj 2010

kedy uz konecne prestane prsat? chcela som poprt dalsie pidi vecicky ale ked vidim ze sa zmraka, zas by to schlo 3 dni 😝

lenadka
27. máj 2010

"poprat" 😀

petusko
27. máj 2010

Aj tu furt prsi, uz to ani neriesim...
som si teraz nasla nejake nove hobby, tak sa zabavam aj vnutri.
jooj ale take ňuňuňu vecicky 😵 aj tak trosku zavidim take mile cakajuce obdobie 🙂

andrea.m
27. máj 2010

tu bolo predpoludním horúce leto a teraz studená jeseň 😀 každému podľa chuti

petusko
29. máj 2010

cafte cafte 😎
dva dni neprsalo, je to tu vidiet 😀 aj my sme stale vonku, 😎 nic prevratne sa nedeje u nas.
ideme zajtra na oslavu, sa tesim, ze netreba varit 😀
tak hezky zvysok vikendu 😉

tonicka
30. máj 2010

Cafte kocky, mna trápia zle sny a u mna sú to rôzne predzveti, ale dúfam, že v trhu to tak nie je 😔

certica
30. máj 2010

toni, v tehu je cela hormonalna sustava divoka, aj sny musia byt viac zdivocele