Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

bubi7
30. máj 2008

netrpiš . aj ja pijem kavu

maryn
30. máj 2008

super 🙂
ja tiez nestiham, len z rana a trosku cez obed ked maly spinka a potom sme tiez do vecera vonku 😉

maryn
30. máj 2008

kedy vam chodia spat drobci? viki si to teraz z nicoho nic presunul na 21:15 😅

vavka33
autor
30. máj 2008

ahojte.
ja som navaril,poumyvala podlahy a teraz pojdeme asi vonku.Chcem ist do mestaale som akasi unavena,som od 4.hore a nemohla som spat a o 6 ked lea zacala recnit z vedlajsej izby nechcelo sa mi k nej vstat.No a teraz by som spalaaaaaaaaaaaa.
Lela chodi spat pred siedmov,ak spi len raz denne,vcera spala aj poobede o 4 do pol 6,a potom sla spat o pol 9

paska
30. máj 2008

ránečko 😀
vavka no ty šikovnica 😀 a čo si navarila?
ja som sa prechadzala do teraz po vonku s andrejkom bo teraz je vonku super za par chvyl bude hic jak hovado 😒

drobec.z
30. máj 2008

maryn, mne chodi Romanko spat tak medzi pol osmou az osmou, zalezi kolko spi cez den a kedy rano vstane, vcera spal cez den 3 hod a rano vstal o osmej tak zaspal az o stvrt na devat, ale ked spi cez obed len 2 hod, tak vecer zaspi aj okolo siedmej, ked je dobry den a vysanti sa aj na ihrisku 😉

vavka, teda sikovnica si ty 😉

neviem ako je u vas, ale tu je dnes strasny hic, najradsej by som niekde k vode 😉

vavka33
autor
30. máj 2008

Tu je horuco uz teraz,boli sme vonku uz o siedmej-krmili sme kurky 😀
Varila som spsenatovu polievku s muslickami a syrovy mlety rezen so zemiakmi,uhorkovy a mrkvovy salatik.

radoslava
30. máj 2008

Idem von jej ako je krasne.
Nahodime šatičky a ideme kupit plienky. Len musime zistit kde maju v akcii. 😀

bubi7
30. máj 2008

my sme varili špenat a zemiaky. Lucia vstava momentalne 6.30 na obed 11- 12 dakedy pol hodiny a večer 20.30 a ked je normalna tak rano do 7.30 na obed 3hodiny a večer 19.30

zgurkaa
30. máj 2008

Ahojte. My sem na tom stale rovnako, horucky a nove vyrazky sa len tak sypu. ☹

bubi7
30. máj 2008

zguri už ti to maju obidve?

zgurkaa
30. máj 2008

hej, kukni Miske do albumu. ☹

bubi7
30. máj 2008

už som kukla chudatko

bubi7
30. máj 2008

nech sa rychlo uzdravi

zgurkaa
30. máj 2008

diky, snad to rychlo prejde. 😒
Marynka iska chodi spat medzi 19.30-20.00. Vstavame o 6.30. A cez obed spi tak 2-3 hodinky.

paska
30. máj 2008

ježiškove husle 😒 zgurka rýchlo sa uzdravte

andrea.m
30. máj 2008

zgurka no chúďa Miška, skore uzdravenie prajem 😉

maryn Tami chodí spať medzi 19.00 a 20.00 ak spí cez deň raz a okolo 21.30 ak spí cez deň 2x. Filipko chodí spať o 21.00 pravidelne.

radoslava
30. máj 2008

Ahojte tak sme doma s nakupov. Vlastne som nič nekupila lebo uz som s tych plienok debil. V DM ich vyložia večer a v Bille su v super akcii v Nedelu. Pouzivame Pamper s inych sa vyhadzuje preto chodim jak debo po meste a hladam kde su lacnejšie, esteze to mam vsetko blizko.
Inak my chodime spavat o 20,00 kazdy den a spime raz denne ale zato riadne 3-4 hodinky ale uz ju po troch budim lebo 4 a pol hodiny sa mi zda veeeeeeeeeeeeelaaaaaaaaaaaaaaaa
Zguri prajeme Miske aj Simi skore uzdravenie a uz žiadne vyrašky nove

andrea.m
30. máj 2008

radka len ju nechaj nech sa vyspí 🙂

baby tamarka nechce piť. ani čaj ani vodu ani džusy ☹ proste nič. mam problém v tých horúčavach do nej dostať 500ml tekutín a to je veľmi málo. dnes od rána ešte nevipila ani 200ml a to sme boli od 8.00 do 10.30 vonku. už neviem čo mám robiť.

zgurkaa
30. máj 2008

diky baby. 😢 Andy, moja nevypije ani 3 dl. Ale zato si vypyta aspon ten cicik. A je to aspon 500 ml bez polievky?

bubi7
30. máj 2008

moja tiež malo pije ale vypije vela mlieko len neviem mlieko je potravina neviem či tekutina či sa to tak berie ale asi ano

paska
30. máj 2008

andrejko nema problem s pitim vypije všetko čo mu dam a politrovu jupikovu flašku stiahne za polhodku a plnim mu ju ju aj 4x za deň takže dva litre vypije v pohodke 😀 viac ako ja 😅

vavka33
autor
30. máj 2008

Aj Lea denne strasne vela vypije,liter caju a k tomu cistu vodu,mrkvovy dzusik,ochutenu vodu drobcek.no a k tomu polievku.
Konecne je vecer a je chladnejsie,aj ked nie moc.Boli sme sa prejst na nedalekom rybniku,skoro som zhorela.Teraz musim ist varit este jahodovy dzemik.Vcera som urobila 6 flasticiek a teraz mam asi tak na 10.no nechce sa miiiiiiiiiiiii.asi vstanem o piatej a urobim to ,lebo rano chcem ist na nakup,kym nie je horuco

vavka33
autor
30. máj 2008

Jaj a k tomu ptiu,zabudla som,ze rano pije 210ml mlieka a aj vecer

andrea.m
30. máj 2008

dakujem za rady 😅

ivka33
31. máj 2008

prvá 😉 už sme hore viac ako hodinu, tak by som spala, že ledva pozerám.
už tretí deň ma strašne bolia kríže, ale neviem,či si možem dať nejaké lieky, keď kojím. neviete,čo by pomohlo?

paska
31. máj 2008

ivka teplý kupel
dobré ránko inak 🙂

bubi7
31. máj 2008

Dobre ranko 🙂

bubi7
31. máj 2008

bola som už v obchode mala spala do 9tej neviem čo sa jej stalo 😀

vavka33
autor
31. máj 2008

Ahojte.Ja som zas hore od 4tej.uz je dzem hotovy,boli sme v tescu uz o pol 6 a aj mame navarene,spraveny kolac-dnes ma svokra narodky,lea je okupana a ide spat.
Ivka na krize nie je dobra tepla voda,musi to byt teplo,ale suche,cize sa teraz mozes vysusat na slnku.Poriadne si to nahrej,natri nejakym kremom potom-ja som mala fastum gel.Tabletky urcite nemozes ziadne.a v lekarni maju take jednorazove hrejive naplasti-stoja okolo 30sk,ale mne to zhorsili,az ma seklo.No treba skusit,mozno teba nesekne 😉