Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

radoslava
11. sep 2008

Dobre ranko
som vedela Paska že ty este dojdeš ale uz som to cca o 13,00 vzdala a išla si lahnut
Boze baby čo sa mne snivalo videly sme film s Tomom Cruisom Mesto strojov tak niečo na ten sposob.
😝

mory
11. sep 2008

dobre rano 🙂

radka nepozeraj vela filmov 😀

ja som isla skoro spat a aj tak som zase nevyspata 😔 a videla som vecer jak kolo mna prebahla mys brrrrrr fuj a nechytila sa do pasce no ide ma porazit ked si predstavym ze nikto nieje doma a ona si tam bude robyt cely den co chce 😠

petusko
11. sep 2008

čavte 🙂
som vám prišla v predstihu zaželať pekný predlžený víkend, my ideme k našim na niekoľko dní 🙂 😎 majte sa 😉

lenadka
11. sep 2008

petusko dakujem 🙂

neprehaname to s tym kecanim???? 😕 😕 😕 😅 😅 😅

paska
11. sep 2008

čavte už som naspäť zo služobky 😝 len ešte papierovačky porobím a padám dom 😀

zgurkaa
11. sep 2008

cafte 😵

mory
12. sep 2008

prvaaaaaaa 😝 a dufam ze nie posledna 😀

zgurkaa
12. sep 2008

druha? 😕

zgurkaa
12. sep 2008

Baby stao sa vam aby vam dieta nespalo cely den? Mne vcera a navyse nebola vobec umrncana. Vecer samozrejme zaspala hned ako som ju polozila. Prespala celu noc od 19.30-7.30. Akurat teraz sa zobudila. 😀

paska
12. sep 2008

ránečko 🙂
zguri jasne že stáva a pravidelne a preto už o 19h spinká a ja mám klud aspoň na spávy teda kým neotravuje sisa 😅

mory
12. sep 2008

zgurka mne sa nestalo lebo aj keby som ju nechala cely den bez spania tak ona by sla spat sama 😅 porucha je to ale rada by som skusila lebo v noci sa stale budi tak mozno potom by spala celu noc 🙄

radoslava
12. sep 2008

Dobre ranko
Zguri nam iba raz nespala cely den ale potom zalomila o 18,00 a spalo do rano tušim do 7,00

zgurkaa
12. sep 2008

no ja som chcela aby spala....ale boli sme na navsteve a nechcela tam zaspat a o 15.30 som uz utekala aj s nou k Simonke na rodicko.

lenadka
12. sep 2008

zgurka to nic nie je, nezaspala lebo nebola vo svojom prostredi, aj Lucka to tak niekedy robila, ked sme isli na dovolenku a v den prichodu nic lebo nove prostredie, ale druhy den uz pohodka 😉 a teraz ked v skolke spi malo, lebo ich budia o pol tretej a ona zvyknuta spat do piatej vecer rychlo zaspi 😔 🙂

paska
12. sep 2008

no čo je? dneska spia všetky deti? a asi aj maminy s nimi 😀

tonicka
12. sep 2008

ahojte.
mory tomu never,ze by prespala celu noc...karolik obcas nejde spat cez den, drzim ju pri zivote do tristvrte na 8(inak vstava o 4 rano), a potom sa budi castejsie ako normalne,lebo je taka unavko,az spat nevladze 😅

andrea.m
12. sep 2008

veru tak tami dnes spala 2x cez deň a ja s ňou 😀 teraz síce neviem kde je sever ale to neva

andrea.m
12. sep 2008

máme tu nejaké márie? ak áno tak všetko najlepšie k meninkám 😀

mory
12. sep 2008

toni asi mas pravdu 😒

andy ja poznam len jednu "panenku mariu" 😀 tak vsetko naj 😀

paska
12. sep 2008

ze panenku mariu 😀 mory ty maska
Inak pasko ms na marisku narodky a dneska je to za tridsat. 😀

radoslava
12. sep 2008

No teda tak Pasko všetko naj naj naj hlavne vela sexu s Paskou 😀 nech ti zdravičko služi a nech ste dlho štastny Paskovci. 😀 😀 😀

radoslava
12. sep 2008

A včera sme boli na nakrucani MODRE Z NEBA kamoška tam učinkovala. Sabinka bude v telke a ja a mužicek asi tiez. Dlho tam mala nevydržala len prvy pribeh a s toho druheho kuštik ale to uz bola velmi mrzuta bolo tam asi 38 stupnov.

paska
13. sep 2008

radka dakujemeeeeeeee 😵
A co toje to modre z neba? Ja telku vcul moc nestiham 😅

mory
13. sep 2008

paskovy dodatocne vsetko naj 😉

radka wau no teda vy budete slavny 😀

radoslava
13. sep 2008

Ale my ani nie ale budeme tam 😀
Paska to je novy program na Markize moderuje to Vilo Rozboril plnia tam sny.
Napiš im nejaky mozno ti splnia 😀

mory
14. sep 2008

dobre rano 🙂

radka mozem aj ja napisat? 😅

prajem peknu nedelu 😎

paska
14. sep 2008

ranecko 🙂 ahoj morY ako deti?
Radka no tak asi porozmyslam bo ja mam toooolko snov 😕

lenadka
14. sep 2008

cafte tu sa neeeeeeeeeskutocne keca 😅
paskovi vsetko naj 😉

mory
15. sep 2008

dobre rano 🙂

lenadka 😀

my sme dnes zaspali a cely den mam dajaky obrateny a mam ovulku tak som vyrazkata jak striga a to idem vecer na svadbu 😖 sefova dcera sa vydava tak to uz len budem vyzerat 🙄

paska
15. sep 2008

dobry den kde ste ludia? Sak dneska je vonku hnus co vsetky spite? 😕