Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

certica
11. máj 2008

tonicka urcite urcuje pohlavia dalsich potencionalnych potomkov 😀

paska
11. máj 2008

šak aj ja 😀

certica
11. máj 2008

mas ip 😀

andrea.m
11. máj 2008

dakujem.

katarina7
11. máj 2008

ahojte dnes sme boli na prijimani mojej neterke

tonicka
11. máj 2008

presne tak certula to uhadla... kocky chceli vediet kedy maju zarabat dalsie deticky...tak som im to dala pocitat 😀 Inak myslim na vsetky...nejako vas tu malo stretavam, tak mi zhrnte co mate kto nove 😀

katarina7
11. máj 2008

my nič tonicka dokopy. 😀 mne u ž nemusiš davat počitat 😀

paska
11. máj 2008

tonička no ja ti poviem neskor 😀

paska
11. máj 2008

katka ta tvoja lucka je na tej foto riadne dlhá 😕

katarina7
11. máj 2008

prečo ?zda sa ti? ma 82cm

katarina7
11. máj 2008

to ja som taka krpata 😀

paska
11. máj 2008

😀 😀 tak asi preto

jankatt
11. máj 2008

ahojte ako sa mate 🙂

andrea.m
11. máj 2008

aha 😀 no moja zvedavosť je ukojená 😀 a ja už teda tvoje služby nevyužijem

dadus
11. máj 2008

ahojte 🙂
vavi no ta vypada supis aj pohodlne...tusim vtedy este nebola...alebo som si ju riadne nevsimla....super vyber....ja som si ju dala kupit znamej, ma tam v cechach rodinu, tak som jej dala cz peniaze a kupila mi ju tam aj doviezla....

tonicka
11. máj 2008

andy 😀 nechcela som si vas nastvat.... 😀

andrea.m
11. máj 2008

joooooj ta ja som to netak myslela. ale že už mám aj syna aj dcéru a aj kebyže otehulím akože už neplánujem tak by mi bolo jedno čo sa narodí, lebo už všetko mám. a tvor som ja veľmi zvedavý tak ja hned že čo sa kuje tejne chcem všedieť.

no som to jak tatar napísala,ale čo už neprepísujem 😀

vavka33
autor
12. máj 2008

Zeby prva? 😀
Dadi,no to je dobre,ze sisi ju dala kupit,ja tam nemam znamost,tak zacalujem za postovne 😅 nevadi,ale konecne som po mesiaci hladania vybrala nieco,co sa mi zda take ako som chcela 😀

zgurkaa
12. máj 2008

Dobre ranko. Co mate dnes na plane? Ja tu mam prania vyse hlavy...aj upratovania, varenia... aj na bycikel by som sla s malou...no uvidim, co uprednostnim 😒

lenadka
12. máj 2008

ahojte, pekny vikend za nami uz som posmirovala fotky 😉
zgurka ak je uz Simi velika, mali ste veselo svadba aj Tatry...ako dlho ste boli v Tatrach?

vavka co kupujes? 😕

lenadka
12. máj 2008

certica 😀 sa smejem na tych kozach, lebo prve ma napadli tie ozajstne co robia "mééééé" a ako ti ich manzel pod pazuchami domov dovlecie 😀 😀 😀 😀

mory
12. máj 2008

ahojte kocky tak som konecne tu 😉 uz sme prestahovany a dnes sme spali uz v novom ale este treba povesat zaclony a rozne veci ale to dufam dnes zmakneme 😝 ja si necitim cele telo a spala by som jak nikdy ale aspon ze to mame za sebou 😵

co je tu nove? nebudem dozadu citat lebo sa mi nechce 😅 😀

vavka33
autor
12. máj 2008

Leni autosedacku.

radoslava
12. máj 2008

Mory ahoj
To je super, a čo sa ti krasne snivalo v prvu noc na novom.
Inak dobre ranko 😀

radoslava
12. máj 2008

My sa dnes chystame na očkovanie k 15 mesiacom kedze sme kašlali tak som to odložila. Ozaj kto je zaočkovany proti pnemokokom?
A proti tym klieštom je niektore dietatko zaočkovane. Ja by som chcela lebo je strasne vela klieštov.

lenadka
12. máj 2008

vavi, aha 😉 Lucka uz pouziva 50/50 autosedacku aj podsedak, len ten musi mat tie "usi" aby sa dal pas dat nizsie, je to super skladne 😉 vcera sme malu merali ma 105 cm 😲 od zaciatku roka narastla 5 cm 😝

katarina7
12. máj 2008

ahojte. radka my ideme na očkovanie zajtra. vavi atosedačka pekna

lenadka
12. máj 2008

mory super ze ste uz v domceku 😵

radi moja je zaockovana proti pneumokokovi, meningokovi a kliest je na rade, len ma odpudzuju tie 3 injekcie, keby sa to ockuje len jednou uz je pichnuta 😝

vavka33
autor
12. máj 2008

My sme uz mali byt zaockovane,ale dva krat sa to odlozilo,tak ideme v piatok na to tretie preockovanie a potom o 6t. na 1.ockovanie proti pneumokokom.
Leni,teraz sa vytiahne,potom zas chvilku nebude a potom zas.Aj vanes mi tak strasne rastie.Bude vysoka a stihla,nema kedy priberat,stale sa hybe

radoslava
12. máj 2008

Fakt tri no ale čo uz bojim sa lebo sme boli u deda a babky a tam uz po nej liezli kliešte ocko ich zbadal ako išli po ličku a to len spadla do travičky a to nie vysokej dedo ju pokosil.