Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

paska
23. jan 2009

Sabinke ozemhadžke 😀 všetko naaajleeeeeeeeepšieeeeeeeeee ku dvom rôčkom 🙂

paska
23. jan 2009

Sebastiankovi tieeeež všetko najleeeeeeeeeepšieeeeeeeee ku dvom ročkom 🙂

radoslava
23. jan 2009

Dakujeme velice moc 😀
Torta je upečena a ja som zničena a este len doobedie 😀

radoslava
23. jan 2009

Sebastiankovi vsetko naj naj najlepšie k dvom ročkom, pekne to oslavte. My uz mame tortu skoro hotovu uz ju len dozdobim ked sabinka zaspinka

monkula
23. jan 2009

Sabínke všetko naj... 😉 😉
Sebastiankovi všetko naj... 😉

andrea.m
23. jan 2009

oslávensom sabínke a sebastiánkovi všetko najlepšie k 2 narodeninkám veľa zdravíčka šťastíčka a lásky 😀

petusko
23. jan 2009

Všetko najlepšie oslávencom 😵 😵 😵

zgurkaa
23. jan 2009

Prajem vsetko najlepsie Sabinke aj Sebastiankovi 🙂

mory
23. jan 2009

wau dnes sa tu dvojnasobne oslavuje 🙂 😵 tak prajeme vsetko naj naj naj 😎

radoslava
23. jan 2009

D A K U J E M E 😉 😉 😉

radoslava
23. jan 2009

Oslava bola super , Sabinka sa velmi tešila bola v knižnici s ockom a ja som zatial vyzdobila obyvačku. A ked prišla uz len híkala.
Od dveri kričala mam narodeniny , darčeky darčeky.
Maminka jej urobila krasnu tortu a dostala daždnik kocky a MYŠ teda škrečka jungarskeho 😀 😀 😀 😀

radoslava
23. jan 2009

Radost je teda u nas velka , zajtra sa bude pokračovat pridu gratulanti baba a dedo 😀

andrea.m
23. jan 2009

radka akože živého? 😲

radoslava
23. jan 2009

Andy no živeho a vieš ako velmi. Trtko beha v takom kolese to sme kupili este pre stareho ten ale chudačik umrel pred tromi rokmi.
Sabinka sa z neho velmi teš hovorime mu Jungi kedze je jungarsky 😀 😀 😀 😀

mory
24. jan 2009

dobre rano 😝 mi sme mali strasnu noc eliusa bola hore asi 100 krat 😠 a aj tak uz o 6stej vstavala 🙄

inak som zabudla vcera napisat ze sa nam vcera do rodiny narodilo dievcatko tak budem pametat ze ma narodeniny vtedy jak sabinka 😀

radoslava
24. jan 2009

Jej Mory gratulujeme a aj mamičke odkaž. A želame hlavne zdravičko 😀

basado
24. jan 2009

no my už mame po oslave 😝 celkom sme to zvladli. dam foto aj tortu aku som robila, len sa mi moc nepodarila 😅

andrea.m
24. jan 2009

basado šak tá torta je prekrásna.

ozaj baby kde zoženiem marcipán?

janetina
24. jan 2009

basado tak ta torta je prekrasna super si sikovna, my dnes pre zmenu oslavujeme meniny. my mame vsetko naraz 😀 , ale toho mena sme sa nechceli vzdat....a to aj krsniatko Sonicka je januar a manzel februar a aj sestra a jej svyágor. My oslavujeme celu zimu 😀 😀
gratulujem teda vsetky narodeninovym a mozno aj meninkovym 😉 😉 🙂 🙂

radoslava
24. jan 2009

Basado torta je prekrasna fakt nadherna. Ja som malej urobila taku obyč posypala som ju cukričkami Dr. Quetker
😀 😀 😀
Ale babi dala urobit zabu dam foto.
Andy neviem kde zoženieš marcipan mne radil kazdy koho som sa pytala ze to si mam urobit sama a vyformovat 😀

andrea.m
24. jan 2009

aha... a sama si to spravím jak?

janetina aj my máme 18.1 narodky a hned 26.1 meniny ale meno Tamara je vysnívane meno môjho manžela a mne sa akosi začína páčiť až teraz.....neviem prečo, ale zo dňa na deň sa mi páči viac a viac

basado
24. jan 2009

radoslava dakujem 😵 len z druhej strany sa mi ten marcipan roztiekol, ale bola vyborna 😀 ja mam recept na falošny marcipan, keby niekto chcel tak napíšem 😉

andrea.m
25. jan 2009

no ta davaj vyskúšam

basado
25. jan 2009

dobre ranko. ten marcipan je trošku drahy pretože je tam sušene mlieko. ja to robím takto 6PL praškoveho cukru, 4 PL sušeneho mlieka, 1PL medu, 1PL oleja a mandlovej aromy a potom sa pridava voda. ale s tou vodou pomaly asi tak približne 1-2 polievkove lyžice . ale mne sa pači aj potah z penovych cukrívov. robila som babikovu pre krsnatko. potom dam fofo 😉 🙂

andrea.m
25. jan 2009

a na tie torty máš nejaké špeci formy?

basado
25. jan 2009

nie nemam. tu babikovu tortu som robila v babovkovej forme, naplnila a som babiku strčila do vnutra 😀

paska
25. jan 2009

šikula 🙂

radoslava
25. jan 2009

Basado ta torta je nadherna , ty si velmi šikovna.
Som kukla ze aka babika a čakala som vieš taku ako robia na svadby ale teda ta tvoja je rozpravkovo krasna

lenadka
26. jan 2009

ahojte sebstiankovi dodatocne vsetko najlepsie-nestiham sledovat tolkoooo oslavencov 😀 😝 😀 krasna torticka jedna aj druha 😵 ten recept na marcipan zapisujeeem-dik 😉

zuzu13
26. jan 2009

ahojte
prisla som vas pozriet..jednym ockom....
Tamarke prajem vsetko naj. k meninam...a dvojrocnym aj dodatocne vsetko naj... 🙂