Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

radoslava
12. máj 2008

Babulky 🙂
Ved mne bolo zima v kratkom rukave lebo som si zabudla mikinu tak akoby bolo jej.

lenadka
12. máj 2008

u nas sa prave zatiahlo a hrmiiii...ale este tu budem do piatej tak piste nech sa nenudim 😀

vavka33
autor
12. máj 2008

Tu sa konecne schladilo-prisla burka a prsi.

zgurkaa
12. máj 2008

Coooooooooo? 😕 To fakt vavka, ja som akurat poliala travnik a zahradu 😢

tonicka
12. máj 2008

u nas je krasne a teplo este aj teraz 😀

vavka33
autor
13. máj 2008

Hm,zguri,ale prsalo asi 5min.,cize je totalne sucho
Prva 😉
a tu je uz teraz teplo,rano o pol 6 bolo 11st.

paska
13. máj 2008

ránečko 🙂
andy drž sa 😉

radoslava
13. máj 2008

Dobre ranko.
Inak ta včerajšia burka u nas pokvapkalo dvor a koniec 🙂

mory
13. máj 2008

ranko ranko 😎

andy drzim palcely 😉

co nove? ja stale doma nemam net 😠 dufam ze dnes to uz zapojim 😝

lenadka
13. máj 2008

ahoj mory, ako sa byva? U vas je kolko stupnov-napis nech zavidime 😅

katarina7
13. máj 2008

Dobre rano.my mame dnes očkovat a mala dostala nadchu

mory
13. máj 2008

lenadka byva sa super stale tomu neverim ze sme v dome ja sa citim jak na chate 😀 a vcera bolo horuco ale dnes ma byt len okolo 30 stupnov takze prijemene 😎

kati drzim palceky nech to mate za sebou 😉

lenadka
13. máj 2008

kati 😒 to ju asi nebudu ockovat...nech sa rychlo vylieci, nam nadcha prechadza 🙂 uz su len slabucke dozvuky, ona ju ani nemala silnu len tak trosku

vavka33
autor
13. máj 2008

Leni,mam pre teba spenat v albume 😀

maryn
13. máj 2008

caute 🙂
andy drzime palce 😉
vavi vau aky spenat, u nas este nehrozi 😒
tu je cez den tak max 20-21st, este vsetky deturence co chodime spolu von tak maju puncosky,toho roku je konecne aj jar, lebo minuly rok bolo hned po zime leto 🙄 ja mam rada jar a nepotim sa ako kon aspon,mne to vyhovuje takto 😀

zgurkaa
13. máj 2008

Ahojte. Ja som sa akurat vratila z vonka. Mala som len kratase a tricko bez rukavov, tak ma pekne opalilo. Aj Miska je uz jak cernosko......hlavne ruky a tvar 🙂 Na slniecku ukazuje 33 stupnov, v tieni okolo 27 stupnov

zgurkaa
13. máj 2008

Jaj a vcera som bola v zahrade vytrhat burinu.......a dnes mam opuchnute pod ocami.....zeby alergia na robotu? 😅 😀 😀

vavka33
autor
13. máj 2008

Aj tu je 27st.boli sme tiez doteraz vonku,Lea prave zaspala.Tak som sa nasmiala,lebo mala nohavice a gatky a nemala plienku.pocurala sa a tak jej to vadilo,chodila na siroko a mravcala,no komedia.Potom chodila s holou ritulkou.Odfotila som ju a aj ceresne,to su ale tie uplne prve,tu to volaju kostky 😉

paska
13. máj 2008

baby tak andy je už hrda Bc. 😎 gratulujééééééééééééééém 🙂
sa ma 😅 😔 bojim bojim 😖

vavka33
autor
13. máj 2008

pridavam sa ku gratulacii.
pasi neboj

paska
13. máj 2008

mnááááááám ty už máš čerešne? 😲
u nas ešte len teraz kvietky odpadli 😅

petusko
13. máj 2008

andy, srdečne gratulujem!!! 😵

vavka33
autor
13. máj 2008

Pasi to su prve,LEa sa s nimi stale nadzgava,ked dozreju ostatne a budu totalne cervene,uz jej nebudu chutit 😀 ale to uz budu jahody.No ju zozahrady nedostanem.Aj tak sme von stale,akurat co sa vyspi a naje vnutri 😀

maryn
13. máj 2008

u nas je 20 st. aktualne 😅
my sme tiez boli vonku, viki teraz spinka po dlhom case aj druhy krat, dnes bude dlouha noc 😀
ty brdo ja ziram, u nas su tie prve ceresne este celkom drobunke a zeleneee a my sme boli vonku v mikinkach a ciapkach a aj take tensie puncochy, sa mi zda hrozny ten rozdiel sa citim jak v rusku 😀

maryn
13. máj 2008

ANDY gratulujemeeeee 😵 😵 😵
paska aj ty budes co bojis 😉

vavka33
autor
13. máj 2008

Tu je uz burka z tepla,niekde asi riadne leje,blizi sa tu ciernava.

maryn
13. máj 2008

vavka ozaj, kukla som teraz tvoj albumik a vidim ze leuske je to triku ltt a napdlo mi, skoda ze tu u nasich nemam fotak, viki je taky frajer v tych maskacikoch, kazdy ho chvali, taku ma frajersku ritulu v nich 😀 a uz mu ich staci podhnut len raz, takze uz aj on trosku vyrastol 😀
inak dnes zbastil dva hlboke taniere maska so zemiakmi a s omackou paradajkovou, uz ju strasne dlho nemal, lebo pred tym som mu ju casto robila tak asi preto, chybala mu a ja som ostala o hlade /aspon schudnem/ lebo som to vecer tak balila doma ze to bude pre nas oboch 😅 😀

certica
13. máj 2008

andy, gratulujem 😎
tu je tiez horko 😝 , len my mame s dlhsim pobytom vonku problem, krpec mi nechce v kociku dlho byt a spat, asi si zaobstaram vak alebo satku. no kazdopadne, najlepsie mu je na cicke...

petusko
13. máj 2008

čerti, martinko má už 4 týždne 😲 😕 to letííííííííí 🙂 tak gratulácia aj jemu cickošovi malému 😉 🙂

maryn
13. máj 2008

fakt to leti 😲 blahozelama aj matkovi a nech si nevycicia maminku celkom 😒 🙂