Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

radoslava
5. apr 2009

Caute
krasny vikend bol super, boli sme stale vonku aj sopliky sa nam na slniečku vyliečili.
Zguri super že už vam je lepšie a ma byt pekne do piatku tak si ešte slniečko užiješ.
Mory super tak volno paradička 😉 😉 😉

mory
5. apr 2009

andy u nas sa to vola PESACH a budem si uzivat 😀 opalovat sa 😎 , svokra navari mne bude sveta zit 😅

radka no vidis co vsetko dokaze take obycajne slnko 😀

radoslava
5. apr 2009

Jaj Mory veru vela
hned je lepšia nalada a chut do života ako sa povie
To upršane počasie a zima ma už neprimovalo , toto je konečne počasie ako ma byt
Paska že ?
Hlavne že nekyda 😀 😀 😀

lenadka
6. apr 2009

ahojte 🙂
najskor gratulacia janke k malinkemu Marcelkovi, nech pekne papa a spinka a rastie do krasy 😉 a nech ho starsi brasko ochranuje a neziarli 😵

mory sa máš ty kokso! 😎

andrea.m
6. apr 2009

aj ja sa budem mať. taky tak sviatkujem u svokry 😀 😀 😀

radoslava
6. apr 2009

Ahojte my sviatkujeme u mojich rodičov.
Vraj sa ma zhoršit na vikend počasie
Ohromne tak šupnu nam sem leto a zas zimu
Ved april bol v marci už stačilo no nie 😀 😀 😀 😀

andrea.m
6. apr 2009

radka nestraš ☹ to čo si mam teraz baliť na vidiek. bóóóže zase pôjdeme jak sťahováci 😝

petusko
6. apr 2009

ahojte 🙂

hlásim, že sme už doma kompleto rodinka 😵

všetkým vám krásne ďakujem za gratulácie 😵 😵 😵

pochopiteľne teraz napíšem, že nemám čas na podrobnosti, ale sľubujem, že akonáhle budem mať chvíľočku, napíšem podorobnosti 🙂

ale zatiaľ toľko, že Petík ma nevidel 5 dní a zatiaľ ma má na háku rovnako ako Marcelka 😕 😅

andrea.m
6. apr 2009

ahooooooooooooooooooj peti. to je super že ste už domka. užite si to. neboj s peťka bude zachvíľku big brother jak lusk. 😀

zuzu13
6. apr 2009

ahoooooooooooooooooooooooj....petusko este raz gratulujem.... 😉

mory
6. apr 2009

petusko vitame vas domaaaaaaaaaaaaa 😵

mas odpustene tak pisat nemusis ale aspon fotku hod 😀

radoslava
6. apr 2009

Petusko zlatko už si doma jej super
a ked budeš mat chviločku daj fotečku
A Petik vas teda takto ignoruje betar jeden 😎

paska
6. apr 2009

ahojte 🙂 tak som tu dlho nembola ale ani ste toho vela nepopísali.... 😀

radoslava
6. apr 2009

No veru
tak piš piš piš

lenadka
7. apr 2009

petusko...Lucka toto robi ked ma chce "vytrestat" napr. ze som bola dlho prec a ju nevzala 😅 vychcanek maly ked sa na mna hneva-dobra taktika nie??? 😀 mozno aj petusko ju uz ovlada 😕 😝 😉

radoslava
8. apr 2009

Dobre ranko
kto si da kavičku
kde ste sa všetky podeli
Haaaaaaaaaaa?

zuzu13
8. apr 2009

dobre ranko...
petusko uz ma novu kocikovu partnerku ...nasej spoloc. znamej sa vcera vecer narodil Filipko...takze Marcelko bude mat kamosa z vedlajsej ulice 😀 😀 😀

idem sa poclovecit a padam do prace, dnes som nejaka leniva 😀 😀 😀

mory
8. apr 2009

petusko nop vidis 😀 a kde su fotky? 😠

nam dnes zacinaju sviatky teraz cakam ze elius zaspi a idem nam nachystat veci na vecer (ideme ku svokre na veceru) 😀

mory
8. apr 2009

no uz je po spani a ja som masaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 amos zobral deti do svokry 😎 parada sa tesim 😀

lenadka
8. apr 2009

mory tak masa heeej? 😀 😀 😀
prajem prijemne sviatky, mam dovcu az do stredy, sice ideme k nasim, ae neviem ci sa u nich dostanem k PC, tak preventivne : vela vody dievcatam😀 😀 😀

tonicka
9. apr 2009

cafteeee 😀 😀

andrea.m
9. apr 2009

Dobrej šunky do košíka,
k tomu dobrého chlebíka,
vodou sa len oblievajte
a vodkou to zapíjajte.

požehnané veľkonočné sviatky praju andy,marek,filipko a tami 🙂

zgurkaa
9. apr 2009

Ahooooooooooj. Babenky neviete ci je zajtra na velky piatok otvorena zoo v Bojniciach?

radoslava
9. apr 2009

Ahooooooojte
Zguri neviem ale skus tam zavolat
http://www.zoobojnice.sk/index.php

radoslava
9. apr 2009

Veru veru dalši chlap sa narodil maly Filipko. Neviem čo je on Sabinke ale Janka je Matkova sesternica. Volala mi to vcera Filipkova prababka ze sa narodil.
Tešime sa a všetkym malym chlapom v Červenom Hradku posielame vela vela boštekov 😀 😀 😀

zuzu13
9. apr 2009

xixixi...radka, tak sa stretneme na nejakej rodinnej oslave 😀 😀 😀 v Hradku

radoslava
10. apr 2009

No aj to je možne Zuzu 😀 😀 😀 😀

petusko
11. apr 2009

aha ich, aké pikle kujú 🙂 srdečne vás očakávam v hrádku 😀 😀 spravíme nejakú gulášparty 😀

ahojte inak všetky 🙂 využívam, že tu mám maminku na výpomoc, tak som sem "rýchlo sadla", že vás pozdravím a dám nejaké fotoše 🙂
máme sa fajn, až na klasika popôrodné stavy, ako sú šmatlanie, sedenie jedine na pol zadku aj to na vankúši a pod., ale je to zo dňa na deň lepšie. ale teda tie prvé dni doma boli brutálne 😝 🙄
peťko malého stále úspešne ignoruje, len sem-tam ho príde jedným prstom pohladkať 😅
snažím sa kojiť, ale moje zásobárne neveľmi stíhajú, takže už musíme aj dokrmiť, ale dúfam sa to ešte rozbehne 🙂

mory
11. apr 2009

petusko krasny je malinky a vobec sa nepodoba na brasku 😀
lepsie ze ho ignoruje akokeby ho mal bit 😉

ja idem spat 😔

zuzu13
12. apr 2009

prajeme vsetkym krasne sviatky jari..dievcatam vela vody{nie vonavky}nech su zdrave po cely rok, chlapom trosku vodky{nech nepiju vela cely rok} 😀 😀 😀 ...

petusko maly je zlatunky 😉