Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

tonicka
11. sep 2009

andy, to je super
a som rada, ze som vam zlepsila naladu a ze so mno suhlasite 😀 😀 😀

petusko
11. sep 2009

toni, dufam sa nenahnevas, ak tvoje posolstvo rozsirim dalej 😀

tonicka
11. sep 2009

jasne ze nie, sak citaj poslednu vetu 😀

tonicka
12. sep 2009

halooo. Kde steeee? Ja som dnes bola na paraglidinguuuuu, supeeer to bolo 😀

tonicka
13. sep 2009

cafte, tak som zase tu 😀 Aspon ze ma neprerusujete 😀 😀

petusko
13. sep 2009

toni caf 😀
aj ja chcem ist lietaaaat 😀 na toto jedine by som sa asi dala nahovorit, do vzduchu este hej, len nech nie je nablizko voda, tej sa bojim 😀 ake to bolo?
ja si prave chystam zehliacu dosku, aby som uz dnes konecne poriesila tu kopisko 😝
ideme sa teraz naobedovat a potom sa do toho vrhnem.

tonicka
13. sep 2009

prinesiem ti manzelove kosele 😀
bolo to uzasne... my sme darovali kamaratom na narodeniny poukaz a ked sme tam uz nimi boli tak sme si zaplatili aj my 😀 a jeden kamarat nemohol vcera ist s nami tak s tym pojdem ja zase lietat 😀 😀 😀 strasne krasny pohlad a pocit 😵 Len mala plakala, ked som sa "obliekala" a vzlietala 😅 , ale aj som s tym ratala, tak som to niesla hrdinsky 😎

radoslava
13. sep 2009

Cafte
my sme už chory. Boli sme v Moravciach aj u švagra aj u svokrovcov. Neviem kde sme nachladli ale myslim že v školke. A asi sme aj neterku nakazili i ked ta je tiež školkarka a kychali obe. Len našej Sabinke to prepuklo riadne.Ma sople je zahlienená a horučku ma
Tak sa ideme kurirovat esteze je manzel doma zajtra 🙂

zgurkaa
13. sep 2009

Kavu neda nikto? 🙂

paska
13. sep 2009

ja 😀 ale mne radšej šipkový čaj som chorá 😝

počítala som vás, vidím že začiatky škôkárske a školácke sú ťažké ....ja som taká rada že to už máme za sebou 😀
všetkým začiatočníkom posiela pusu teta paska 😵 odovzdať prosííííím!

tonička ty máš odvahu 😲 mne sa to páči len neviem či by som sa odvážila skočiť keby išlo do tuhého 😖

andrea.m
13. sep 2009

tonička klobúk dole ja by som sa na to nedala ani za milión

paska dakujeme odovzdané

u nás sú tie začiatky čím dalej tým horšie.písanie domácich úloh je horor.filipko strašne vystrája,vôbec nechce písať. dnes sme boli u našich a tí ked videli ako s ním bojujeme tak boli v šoku že oni toto nezažili a to sme boli štyria. normálne začínam uvažovať či som mu nemala dať odklad. mama dnes bola zhrozená že či to ja chcem nastúpiť do roboty že na to ako sa filipko správa by som mala skôr vystúpiť. fakt neviem ako to bude dalej.

radoslava
14. sep 2009

Dobre ranko ja som v praci
kto si da kavičku?
Andy zlatko ešte to nevzdavaj , daj mu čas a do prace by som asi nastupila. Teraz mat prácu je asi hned po zdravi to najdoležitejšie.
Tonička tak fakt klobuk dole ja by som asi tiež nešla. Ja sa výšok bojiím. My stačilo na dovolenke ked nas vozili na takom padaku nad vodou. A to som si hovorila že ked padnem tak do vody. A boli sme vysoko voda z výšky vyzerala tiež hrozivo.
Boli sme ale vtedy na svadobnej ceste tak mi to asi bolo jedno, teraz už bojim bojim 😀 😀 😀

petusko
14. sep 2009

ranecko 😎
pridavam sa s kavickou 🙂
u nas teda klopem, ale dnes ma ucitelka asi ani nevidela, lebo mi petko zatresol dvere pred nosom, pusu mi dal ledva som ho prezula, schmatol tasku s pyzamkom a vletel do triedy s krikom "pajačkaaa" 😀 to akoze pani ucitelka 😀 dnes prvykrat uuuplne bez placu 😵 az mi je to divne, normalne cakam, co sa udeje cez den 😅
andy, hlavu hore, zaciatky su tazke, filipko je sikovny, len si musi zvyknut, je to vsetko nove. zvladnete to 😉 a do prace urcite chod. 🙂
radka, tak aj sabinke skore uzdravenie 😉
toni, to len my dve sme tu take padnute? ja by som na to isla 😅 len ta voda, nech je daleko 😀

andrea.m
14. sep 2009

čaute tak deti odovzdané. Tami si trošku poplakala ale sľúbila som jej že zarobím na macka pooh tak šla do triedy. trošku pofňukala ale kým som poodkladala veci do skrinky bolo ticho.

petusko
14. sep 2009

andy, tak je to na dobrej ceste, my sme to takto mali min. tyzden a dnes uz o.k. 😉

petusko
14. sep 2009

tak zajtra musim hodit rec s ucitelkou. dnes som ich videla na prechadzke a petko isiel prvy (!) 😲 drzal sa za ruku s nejakym chlapcekom a ucitelka isla posledna. musim je pripomenut, aby ho ona drzala za ruku, lebo on uteka. ked si nieco zmysli, ma klapky na ociach a hlavne usiach 🙄 ja viem, ze ma vela deti, ale je tam najmladsi a jediny novacik, tak by hadam mohla ho na prechadzke trocha uprednostnit. 😖
cely cas som stala na balkone a cakala, kym zajdu za branu, zaludok som mala ako na vode 😖

andrea.m
14. sep 2009

odkedy je škola sú obaja strašne zmamkaní. takú nočnú turistiku jak som mala dnes v noci neprajem nikomu. o 24.00 k nam do spálne preliezla Tami, o 01.00 Filipko ale to nám už bolo tesno tak som šla spať k nemu do detskej. o 03.00 sa Tami zobudila tak som šla k nej do spálne a o 04.00 sa zobudil Filipko tak som sa vrátila do detskej. som dobitá jak pes. tatino to samozrejme všetko prespal a tak som dnes ráno navrhla odedelené spálne. ja s deťmi v spálni a ocko v detskej. neviem si predstaviť žeby som mala toto absolvovať v noci pre celodennou 12 hodinovou službou.

petusko
14. sep 2009

jeminenky andy, tak to je des 🙄 nas petko zase spi ako drevo, co vstaval niekedy aj o siestej, tak teraz o budim o 7.15 a spava aj v skolke.

andrea.m
14. sep 2009

no povedz šak to katastrofa 🙄

petusko
14. sep 2009

nas petik ked sa aj nahodou v noci zobudi, tak je lenivy prist za nami, este sa to tusim nestalo. radsej bude plakat, kym nepridem za nim. ale pomrnci, ja ho pohladkam a spime dalej.
ideme obedovat 🙂

maryn
14. sep 2009

ahojte 🙂 tak mi marodime cela family, len tato musel ist do prace a ja som sa trepala s oboma deckami k lekarovi, pred nami 45 ludi, to teraz nesrandujem viki bol 46 a nelka 47, samozrejme niektory uz boli vyskrtnuti a ked sme dosli na radu po hodine a pol tak boli pisani uz 86, takze riadny virus 😝 😖
vikimu 2 x trebalo piskat tak som musela otravovat aby mi malu postrazili, potom mi uz fnukali obaja, boooze hruza a ta mala cakaren napchata ☹
andy chudatenko, tak to je hrozna noc, poznam take a to by clovek radsej ani nespal, fuuukam 😉
a neboj filipko sa zaradi a bude dobre, este to nevzdavajte je to sikulko 😉
petusko tak to by aj mna nastvala, fakt ho mala radsej drzat za rucku 😒 skus sa jej opytat
baby ja poriadne ani neviem aky su iny rodicia v skolke, dufam ze to nebude katastrofa
radka no to mate riadne, drzim palce nech je to lepsie a nech presadite tie skrinky, ved to sa neda, ja ledva napcham vikiho veci do skrinky
fgurka aj ty to mas perne, a to mam najradsej ked volam s mamou alebo so svokrou a tvrdia ze v poho a potom mi vola otec ze mama uz nevladz alebo pod. 😒
toniiiiii, zaviiidimmmmmm aj ja seeeeemmmmm, to musi byt perfis, tak si to uz este raz 😵

maryn
14. sep 2009

pasi aj ja som odovzdala 🙂 a vy sa ako drzite?
ja som chcela od marca nastupit do prace, mame tu skvele sukromne jasle, ale ked budu takyto chorlavi tak vyberiem aj vikiho zo skolky a ziadna praca nebude ☹

petusko
14. sep 2009

u nas su skrinky asi takych rozmerov, ze petkove topanky tam vojdu vedla seba len tak tak. neviem si predstavit, ze by sa mal s niekym delit 😅
maryn, no sila. tolko deticiek chorych. 🙄 skore uzdravenie prajem.
davate malym aj nieco na imunitu? ja davam cebion multi obidvom, ine nic.

petusko
14. sep 2009

jezis baby, sak kricte, ze zajtra sa nemam rozpravat s ucitelkou, ved je sviatok 😀 nie ze sa rano vyberiem s malym a vyrazim si zuby na brane 😀
uz je inak doma, nechcelo sa mu vstavat, vsetky deti uz boli hore a on zahrabany od paplonom a ucitelka ho presviedcala, aby vstal 😅

andrea.m
14. sep 2009

peťuškooooooooooooooo zajtra bud domááááááááááááááááááááá 😉 stačí??? no ked tam má jedného nováčika tak není o čom žeby ho mala držať kolo seba.

maryn panečku nezávidím taký "výlet" k mudr a 2 chré deti doma...myslím na teba moja nech ste čím skôr fit.

Filipko dnes dostal písomnú pochvalu od učiteľky za písanie a úlohy napísal bez reptania 😲 . už sú obaja s Marekom na ihrisku a ja idem hodiť šlofíka lebo padám na nos od únavy.

andrea.m
14. sep 2009

tak a som dospala 😠 ...family zabudli vreckovky tak ma zobudili telefonom nech im ich zhodím z balkona 😠 😠 😠

maryn
14. sep 2009

andy to je zakon schvalnosti, mne sa to stane vzdy ked si chcem zdriemnut, tak som to vzdala 😠
a dakujem ze na mna myslis 😉
petiiii len si zuby nevyraz, su draheeee, zajtra je sviatok spimeeeee 😀 😅 🙄 (ako kto)
my mame doma pikovit, ja som zatial davala len vikimu, ale musim kupit aj nelke nieco. lebo tento je od 1 roka
andy tak vidis nakoniec sa ten filipko umudri, blahozelam k pochvale, ono to vie nastartovat 😉
petusko, no tak si aspon fajne pospal, ale vecer to bude asi tazsie co?

andrea.m
14. sep 2009

marynka dúfam. ono každý ma varoval že začiatky sú ťažké ale nevedela som si to dosť dobre predstaviť, ale je to fakt ťažké aj pre deti aj pre rodičov.

marynka skús nejaké homeopatika.coryzalia sa tuším môže od narodenia a je to na také vírusy super.

tonicka
14. sep 2009

Ahojte kočky
Tak, poslusne hlasim, ze od buduceho týždna zaciname so skolkou 😅 😕 🙄 ☹ 😀 😝 😢 😖 🙂 To su moje pocity 😀

maryn
15. sep 2009

ranecko 🙂
andy skusim sa popytat v lekarni nech nieco poradia 🙂
toniiiii, tak vitajte 🙂 , neboj aj vy to zvladnete a budes sa tesit s nami z novych karolinkinych uspechov, viki zacal byt o dost samostatnejsi a tie zazitky ked rozprava, to stoji za to a tiez bol taky ze visel len na mne a teraz sa ma vkuse pyta kedy uz pojde do skolky 😉