Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

maryn
16. dec 2009

ja som dnes vesala zaclony v celom dome s tymto mojimi dvoma nezbednikmi tak mame na obed len vajcovu polievku a granadir 😉

petusko
16. dec 2009

ja som stihla aspon take kokosky urobit, moc sa ale nevydarili. mala som sa vybodnut na to. obed mame este zo vcera na petkove zelanie masko a ryzu 😅
radka, k nam dorazili, mam plnu krabicu 😀

petusko
16. dec 2009

boze, Marcel mi zaspal na zemi. sa tu hral, plazil a zrazu ticho, obzrem sa a on spinka 😅

radoslava
16. dec 2009

Caute 😀 😀
Ja si idem uvarit kafe som nejaka oblbnuta.
Marynka idem tym holubom zavolat kade sa tulaju. Inak aj tu sneži.
Ja som si hned myslela že to Paska sem ten sneh poslala 😀 😀 😀 😀
Petusko neboj budu dobre tie kokosky 😉

maryn
16. dec 2009

petusko ty si dobra 😀 ja moc toho nepeciem, u nas to nema ani kto jest 😅 u nas idu len medovnicky, tie su uz pomaly aj zjedene 😅 , skvarkove pagaciky, tycinky z listkoveho cesta a suhajdy
u vas to ma kto popapat, ci budete mat viac navstev?
tak marcelko je zlaty 🙂 mas zazracne ditko 😉

petusko
16. dec 2009

tu nesnezi. ale mm bol v Mochovciach tuto za kopcom a tam ze taky padal a tu ani vlocka ☹
maryn, u nas medovnicky sa nejedia vobec, tie robim iba na ozdobu 😅 a vypekam, lebo v nedelu mame oslavu, manzo oslavuje 30. narodeniny 😉 tak to robim tak, ze na oslavu budu linecke kvetinky a na vianoce linecke hribiky a pod. 😀 😀 nejake navstevy pridu, ale inak to budem potom pojedat len ja a petik cez sviatky 😅
a neuverite, ale teraz kukam z balkona a uz poletujeeeee 😀 😀

petusko
16. dec 2009

aj Petik to zbadal a krici mi mamiii vianoceeee 😀 😀

paska
16. dec 2009

ahojte 🙄 kydá 😝 len dúfam, že našich cestárov ten dlho očakávaný sneh neprekvapí ako každý rok 🙄

ja som ešte nepiekla, medovníky a perníky z našej rodiny jem len ja tak urobím len nejaké slané pečivko z lístkového cesta a štedrák 🙂

petusko
16. dec 2009

paska, to si pis, ze ich prekvapi 😀
ozaj, lenadka tu dlho nebola, co je s nou? 😕

zgurkaa
16. dec 2009

Neuverite, ale u nas je tiez nasnezene 😅 Normalne husto snezilo cely den, manzel ma nechcel ani autom pusttit, ze sa strasne smyka. ALe nakoniec som isla ku kolegyni 30 km od Sturova a tam uplne sucho. 😀
Janke a Oliverovi gratulujeme.

tonicka
16. dec 2009

ahojte, mne pecie svokra, ja len chrapaky 🙂

radoslava
17. dec 2009

Ahojte
ja dnes zamiesim na cookies take po svojom. So sušeným ovocím. Mnam a este linecké koláčiky sa chystám upiect a hotovo. 😀

maryn
17. dec 2009

ahojte 🙂
😢 mame za sebou hroznu noc, spim na nohach, nelka celu noc bola hore, v spalni len plakala a kricala a ked sme prisli do obyvacky tak sa smiala a salila, chapete? nepomohlo ani uspavanie na rukach ani v kociku ani ked som si ju dala k sebe do postele, no katastrofa 😒 potom samozrejme zaspala nadranom a to uz vstal viki, tak som dnes jak vypluty rezanec 😅
ideme sa o chvilu posankovat trochu a potom ked prideme z vonku tak asi odkvecnem totalne, len kto bude s detmi? 😖
aj vcera som s nimi bola von, viki si bral lopatku a hrablicky, kazdy na nas cumel, ale jemu sa pacilo lopatovat sneh a hadzat okolo seba 😀

ja mam z vianoc najradsej medove zakusky tie klasicke a tie pecie moja mama, tak sa velmi tesiiiimmm 🙂

petusko
17. dec 2009

maryn, napodobne. noc otras, maly mal dokonca telplotu, takze bol nepokojny, dnes poobede zase teplota dost vysoka, asi zo zubov, lebo ho aj prehnalo. inak mu nic nie je. ale nie je vo svojej kozi 😒
k nam dnes prisla mamina, takze mam pomoc, Petik je furt na nej zaveseny 😅

lenadka
18. dec 2009

AAAAhojte 😀 konecne mame internet doma, tak mozem maniacit 😀
som dona na PN, babatko neposlucha ☹ 3 dni som bola v nemocnici, potom ok ale predvcerom som zas trosku krvacala-poviem vam, normalne som sa na hodinu celkom zrutila, ze zas potratim 😢 ale vdaka za starsie deti, tie nenechaju nas velke mamy takto si zufat, tak som sa zmobilizovala a dal si lieky /hormony na udrzanie co beriem/ o hodku skor, vylozila nohy a preslo to 🙂
dnes na sone som videla krpceka a bijuce srdiecko 😵 , hned slzy v ociach a potom som doma lietala 10 cm nad zemou 😀 😀 😀

paska
18. dec 2009

leni supeeeer 😵 😉

a my zase bereme atb, do rana sa obaja zobudili s vysokou teplotou 😒 tak len dufam, že si to odkrutime teraz a vianoce budu pokojne

lenadka
18. dec 2009

cau pasi, presne ako pises, odkrutite si to teraz a na Vianoce bude vsetko ok! inak s darcekami som na tom zle, nikam nemozem chodit tak prakticky nic nemam a ked ze ja som ten zmok co zhana pod stromcek tento rok to bude bida 😝

paska
18. dec 2009

no boooože , hlavne že je pohoda 😀 čo tam po darčekoch

lenadka
18. dec 2009

u nas to bude aj so stredrou vecerou biednejsie, kedze vystavanie pri sporaku mi nerobi dobre 😀 ale kaprov mam dvoch zajednanych a mne viac netreba 😀

paska
18. dec 2009

šak mangel nech priloží ruku k dielu 😀

lenadka
18. dec 2009

no to bude musiet, salat robi on, kapra zabije on, aj ho obali aj vysmazi a ja to pomozem zjest 😀 😀 😀 kapustnicu urobime den vopred-taka nam viac chuti a ostatne pupaky kupim v obchode, hrachovu kasu zvladnem aj slivky s makom...

lenadka
18. dec 2009

napecene uz je-linecke, medovnicky a suhajdy...este pospajam medovnicky so sl. lekvarom a oblejem cokoladou a posypem "vlockami" a grilazky este planujem...horsie je ze linecke je uz aj skoro vsetko spapane 😅

paska
18. dec 2009

no inak čítam že máte ine zvyky ako my , u nas sa pupaky nejedavajuani hrachova kaša, my papame kapustnicu, rybku , kyslú šošvicovu a sladkú fazulovu s melencami a hríbami

tonicka
18. dec 2009

joj, lenadka ako ti zavidim... tusim zacina na mna ist potreba druheho babatka 😅 😀

lenadka
18. dec 2009

toni, tak sup skocit na manzela a bude 😀 postup ako pri karolik 😀

lenadka
18. dec 2009

u nas doma sme papali na Vianoce na obed pupaky s makom a na veceru oplatky s medom, pripitok a potom len kapra so salatom 😉 lebo sme sa nevedeli ako decka dozit darcekov 😀
tieto hrachova kasa, slivky s makom to svokrovci tak robia aj kapustnicu papaju na st. vecer, cesnak, orech, opĺatku s medom, pupaky....vsetko naraz do popuku.....co mi sme nie aj ked navarena bola, jedla sa na dalsi den 😉

paska
18. dec 2009

tak oplatky papame aj my a ešte jablčko a medom si kreslime na čelo krížiky, pri tomto ukone sa moj mangel vždy dobre zabaví 😀

lenadka
18. dec 2009

pasi a preco?? 😀

paska
18. dec 2009

keby som ja vedela 😀 ale je mu smiešno 😀

lenadka
18. dec 2009

ktovie co si on pri tom predstavuje 😀