Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

mory
13. jún 2008

prva prva 😀 uz to sice pisem 3 krat lebo mi nepridava prispevky 😠

mory
13. jún 2008

hehe aj tak som ostala prva 😀

drobec tebe maly tolko pije cez noc 😲

lenadka
13. jún 2008

ahojte baby, co nove? nemam sem cas ani nos vopchat-roboty jak na kostole 😝
mala je stale chora, napriek ATB jej teploty a choroba vobec za tyzden nepresla len sa zhorsila 😢 vcera bol manzel s nou znova u dr. brala jej strery, poslala na rontgen, najskor to vyzeralo na angynu a teraz ma zapal priedusiek, cely den bojuje s teplotami, stale chce spat, vcera od 11-13,30, potom od 17-18,30 a vecer o 20,30 sa pytala zase spat a aj ked je hore po sediacky zaspava ☹ cez den ma teploty este ako tak ale vecer vcera vystupila az na 39,8 😲 ked jej ju zrazim paradoxne celu noc je to ok a rano stupa postupne a od poobedia su naozaj vysoke, dala jej druhe ATB tak snad uz zaberu...inak z 23 deti v skolke zostalo zo 6, vsetky maju toto, akurat ked som vcera volala s dr. tak ze nasa ma najvyssie teploty 😒

mory
13. jún 2008

lenadka a to od niekeoho chytila? alebo mate nejaku epidemiu tam? 😅
nech sa skoro uzdravy posielame pusinku 😉

lenadka
13. jún 2008

mory nejaky skolkarsky bacil, a ked ze je v skolke druhy najmensi krpec znasa to horsie ako ostane deti, dik za pusinku, ked pridem domov odovzdam malej 😵

maryn
13. jún 2008

krasne ranko 🙂
lenadka ☹ to ma mrzi ze sa takto trapite, posielame aj my malej pusinky a prajeme rychle uzdravenie 😉
my sme mali strasnu noc, vsetci traja sme sa len krutili na posteli a nevedeli sme spat a snivali sa nam same somariny,ked sme aj zaspali 😒

zgurkaa
13. jún 2008

Lenadka, chuda Lucka. 😢 Drzte sa.

vavka33
autor
13. jún 2008

Leni drzkajte sa a nech sa mala zacne uzdravovat

zgurkaa
13. jún 2008

Ja sa lucim, idem balit, za 2 hodinky odchadzame na Myjavu. Tento vikend je ta svatba. Papa 😉

paska
13. jún 2008

ahojte 🙂
zguri tak sa dobre zabavte 😀 a daj si kolačov aj za mna 😝

leni dajte sa rýchlo do poriadku chuda lucka určite je unavená z tých liekov preto sa jej chce spať

vavka33
autor
13. jún 2008

Zguri,poriadne sa zabavte a napapajte 😉

mory
13. jún 2008

zgurka aj ja chceeeeeeeeem svadobne kolace mnaaaaaaaaam 😝

drobec.z
13. jún 2008

zguri, aj ja by som s tebou hned menila, ist sa tak niekam pobavit a samozrejme aj pochutit, tak sa dobre zabavajte, 😉
mory, no moj drobec je taky jedak, on vypije aj 5 flias mlieka,ale ja mu to striedam s cajom 😉

andrea.m
13. jún 2008

lenadka lucinke skore uzdravenie

certica
13. jún 2008

andy, ja vzdy zabudnem... ta kytica od bab, to bolo super 😎
lenadka, tak to mala poriadne horucky, my sme take este nastastie nezazili. chuda, nech sa jej co najskor ulavi a choroba ustupi

certica
13. jún 2008

zguri, tak vy idete na MY? fajnu zabavu teda prajem. min. tyzden mal svokor 65-tku, ale muz bol nejaky chory, tak sme nesli a dnes poobede mi akurat pride svagor z myjavy, zajtra leti do anglicka.

andrea.m
13. jún 2008

čerti dakujem 😀

zguri aj my ideme zajtra na svadbu tu do KE. vydáva sa mi sesternica. Filipko sa už veľmi teší.

maryn
13. jún 2008

zgurka, andy prajeme prijemnu zabavu a dobre mnamky 🙂
andy nadherna kytica fakt, super napad baby 😵
drobec ten tvoj Romanko je riadny papkos 😀

lenadka
13. jún 2008

andy kraaaasna kytica 😵
prajem vsetkym pekny vikend a zgurke dobru zabavu na svadbe 😉

vavka dakujem za lekarske rady cez sms 🙂

som rada ze VAS mam dievcata, poradite, potesite, povzbudite, kazda si zasluzite taku kyticu 😵 😉

vavka33
autor
13. jún 2008

krasna kytica. 😉

janka1
13. jún 2008

😨 😖 😕 ..... 🤐

mory
13. jún 2008

janka co sa ti stalo? 😀 😀

janka1
13. jún 2008

hadaj mory 😀

drobec.z
13. jún 2008

maryn, tak to ti poviem, fakt papkos, ja som este nikdy nespala dlhsie ako tri hodiny, ked potiahne dve hodiny, tak oslavujeme 😉
janka a co ti?

vavka33
autor
13. jún 2008

Drobcek a kolko vazi,ked tolko papka? 😀

drobec.z
13. jún 2008

vavka, tak mozno 12,5kg-13 kg uplne obleceny, ale on strasne vela a rychlo beha, vsetky babky sa smeju,ze este take sidlo nevideli,on nevie chodit, on proste uplne cely den beha 😉

vavka33
autor
13. jún 2008

drobec tak to mame rovnake vrtule,asi by si s leou rozumeli,aj ona beha ako splasena. 😀

drobec.z
13. jún 2008

vavka, tak to by bolo super, len keby ta Nitra bola blizsie, aspon by sa nahanali navzajom a my by sme mohli sediet 😉

vavka33
autor
14. jún 2008

drobec,sediet,to je to ,co potrebujem 😀
Dobre ranko a pekny vikend.
Dnes je den transfuznych stanic,rozmyslem,ze pojdem darovat krv,mam cas do osmej,len neviem,ci svokra prizre malu.nebola som uz dva roky,potrebujem sa zbavit tak pol litra krvicky a precistit 😀 a niekomu pomoct 😵

andrea.m
14. jún 2008

dobre ránko a krásny víkend sa praje 😀