Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

fifa
24. jún 2008

ahojte, musím sa vavky zastat, podla mna každá mama má číslo na svoju doktoru, a prepčte s kiahnami by som ja osobne do čakárne nevošla pokal by mi to dokina nedovolila, ked mi starší syn dostal kiahne, tak som vopred volala a nemuseli sme ani chodit, lebo sme vedeli n 100% že su to kiahne, išla som len pre recept a potom na kontrollu 🙂

lenadka
24. jún 2008

tak som s5 od kadernika-mam melir a kucerave vlasy /moje su kucerave len ja si ich vyrovnavam tak ma ukecal ze kucerava je lepsia/ prvy dojem vybuchol mi sampon, ale uz si zvykam 😀 😀 😀

lenadka
24. jún 2008

ajajaj nehadajte sa lebo zavolam vasim muzikom nech vam nacapu na zadok 😲 😠 ..len nevim ci to bude za test alebo ako odmena 😀 😝

fifa
24. jún 2008

lenadka ja sa nehádam, ja som len bočná 😀 , napísala som to len preto, lebo ja by som reagovala takisto ako vavka, proste neznesiem, aby moje deti boli choré cudzím zavinením, neviete si ani predstavit ako som ziapala, ked k nám domov doniesli kiahne

fifa
24. jún 2008

lenadka účes je super 😉

andrea.m
24. jún 2008

vavka ako som už včera písala je to len môj názor čo sa týka účesu.na to je táto téma,aby sa tu vyjadrovali vlastné názory.Lea je tvoje dieťa tak si ju strihaj ako chceš,ja by som tak Tami neostrihala ani keby mala vši. a čo sa týky tých kiahni aj moja detská lekárka chcela tie vyrážky vidieť a neviem či si bola s Leou na očkovanie v čase poradne,alebo v čase normálnych ordinačných hodín.pokiaľ si bola v čase poradne máš pravdu ty pokiaľ v čase normálnych ordinačných hodín ma pravdu tá "mater". a nemusíš sa kiahni báť-prežiješ.moje deti mali kiahne minule prázdniny obidve hned po sebe a stihali sme všetko...aj vodu,aj dovolenku.

lenadka ja som tiež vyrastla na dedine 😀 takže je mi jesné ako to tam chodí a samozrejme že nepôjdeš s ufuľaným decom do obchodu 😅 len proste ked je doma na dvore za bráničkou tak môže byť aj trošku ufuľané a v meste ked som na ihrisku niekde dalej od bloku tak mam sebou aj veci na prezlečenie aby sme šli domov ako ľudia. a kedže celé leto som väčšinou na dedine viem z vlastnej skúsenosti že potrebujem menej oblečka ako doma.

a prestaňte tu do seba špárať urážlivky urážlive,máte málo sexu,alebo čo?

andrea.m
24. jún 2008

ozaj dnes nám prišli vysledky ohľadom tamarkinej hnačky.je zdravá ako ryba čiže to bude zase zo zubov. a veru už jej dnes tu horku čokoládu kúpim,lebo banánova dieta akosi zlyhala.

vavka33
autor
24. jún 2008

Andy,ja by som zas svojmu malemu dietatu nenechala rast dlhe vlasy,ma na to cely zivot.
Fifka vdaka.
Mory,no comment.
A vanes mala kiahne,cize viem,co je to.A pamatam si vas obe,aj mory,aj Andy,ako zufalo ste tu pisali,ked mali vase deticky kiahne,teplotovali a mali ich neurekom.ono ked je po nich sa uz lahko pise.

andrea.m
24. jún 2008

no vavka tak mňa si veru s niekým pletieš lebo tamarka mala na celom tele tak zo 10 kiahni všeho všudy a žiadné teploty a filipko síce bol bodkovaný úplne všade vrátene intimních miest ale tak isto bez teploty.preto som tu nemohla písať takéto zýfalosti ani som nepísala.vadilo mi jedine to že boli horúčavy a nemohla som ich okúpať a ísť vonku na slnko.čo neznamená že sme sedeli v kuse v byte.chodili sme vonku po západe slnka z jednou rodinkou, ktorej deti už mali kiahne prekonané a kebyže mam dvor tak nevidím absolútny problém byť vonku. samozrejme pokiaľ tie kiahne nemaju taký priebeh ako u zgurkinej mišky napr. každá choroba ma totižto viacero klinických obrazov a iný priebeh u každého pacienta.čiže ak mala vanes kiahne hrozne to neznamená že také bude mať aj lea.ale to ty určite vieš.si predsa v medine ako doma.

mory
24. jún 2008

jedine co mozem dodat ze moje deti mali kiahne na slovensku a tam som nemala pristup k netu 😔 takze vavka asi si ma mylis

zgurkaa
24. jún 2008

Ahojte baby. Prisla som zo stretka s Paskou. Maju sa dobre a su uz pekne opalani...alebo spaleni 😀 Pripajam dve foto. Viac sa mi nepodarilo spravit, lebo Miska bola bojovne naladena....stale bila Andrejka.
K tym kiahniam. My sme volali dokine a tiez ich chcela vidiet...ale cakali sme vonku pred poliklinikou. V telefone zdvoraznila, ze do cakarne v ziadnom pripade nesmieme ist. Takze celkom chapem Vavkino rozcarovanie.

vavka33
autor
25. jún 2008

jasne baby,vzdy sa vy dve budete do mna navazat.uz som si na to zvykla.A jasne,vy ste to zmakli v pohodicke.Keby som mala cas,tak vam to najdem,ale je mi to jedno.
Hlavne,skuste sa trosku niekedy pozriet na seba a svoje deti a nerypat sa stale do mna.
a andy,manzel ti odkazuje,ze sa mas starat do vlasov svojej dcery a nie jeho.Radsej ti to pisem takto ja,nepustila som ho k netu,lebo by tu napisal vela hnusneho.
zguri,som rada,ze ma chapes,potesi to,ked je niekto zodpovedny a nie je za to hned odsudeny.
a k tomu poucovaniu Mory-teba by som si nedovolila poucat a radit,ale tie baby,ktore ma denne prosia a ziadaju o radu,tym vzdy ochotne a rada pomozem.A nie je ich malo a nie len z tejto temy,ale z akejkolvek inej.Ja za to nemozem,ze sa zaujimam o vela roznych veci a mam prehlad.
Tolko k tomu neustalemu osocovaniu.

dobre ranko.
Zguri,kde ste sa stretli s paskou?My by sme mali ist v piatok do Prievidze,na cele doobedia a asi aj par hodin po obede,tak uvidime co a kam pojdeme.Musime cakat,tatko si ide dat namontovat do auta nejaky zabezpec.system.sla by som aj do bojnic,su tam rozpravky,ale peso to asi nepojde a na dvoch autach zbytocne nepojdeme.tak uvidime.

zgurkaa
25. jún 2008

Dobre ranko. Vavka v Sturove na namesti. Zajtra sa chystaju k nam. 😵

bubi7
25. jún 2008

Dobre ranko pekny den 🙂

vavka33
autor
25. jún 2008

Zguri,su tam na dovolenke?
aj Vanes tam ide v auguste s jej otcom a aj my rozmyslame,ze by sme tam isli.
Dnes som bola podpisat prac.zmluvu tu v dedine,cize od 1.7.-som oficialne zamestnana.

bubi7
25. jún 2008

gratulujem k zamestnaniu vavi

zgurkaa
25. jún 2008

Vavka ano su na dovolenke, uz od piatka. V sobotu odchadzaju spat.

maryn
25. jún 2008

ahojte 🙂

vavka33
autor
25. jún 2008

Bubi dakujem.
ahoj marynka,co mate nove?kam idete dovolenkovat?

bubi7
25. jún 2008

my nejdeme tento rok na dovolenku akurat sa chystame do bojnic

vavka33
autor
25. jún 2008

Teraz su tam strasidla na zamku.

lenadka
25. jún 2008

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
😉

vavka33
autor
25. jún 2008

leni,sa ti stratili pismenka 😀

bubi7
25. jún 2008

neviem kedy asi až v auguste

vavka33
autor
25. jún 2008

Potom daj vediet,aj my chceme ist,mozme sa stretnut ak budeme domka.snad bude mat tatino v auguste dovcu,este nevie,ale skor vtedy ako v july

bubi7
25. jún 2008

dam 😀

lenadka
25. jún 2008

vavka gratulujem k praci 🙂 a na zamku su teraz nie strasidla ale rozpravkovy zamok 😉 ak by si bola v piatok na obed v Bojniciach mozme sa skocit niekam napapat, je tam jeden podnik kam chodime ked v nemocnici varia fakt fgrc 😅
a bubi ty tak isto ked pojdete tak sa ohlas sak ja tu pracujem 😉

vavka33
autor
25. jún 2008

Leni dik za opravu,tak som to myslela,rozpravky.
Chceme ist do PD,teda tatko ide urcite a ja neviem co.lebo ked necha auto na zaciatku PD,asi by sme sa odtial nikam nedostali,tak neviem co urobit.Este mam dva dni na rozmyslanie 😀 myslela som,ze by sme sli napr.zatial na kupko,alebo....hm,bez auta asi nikam 😀

bubi7
25. jún 2008

kde pracujes? v bojniciach?

bubi7
25. jún 2008

moj manžel pozna Prievidzu dobre ma tam kopu rodiny a aj krstnu mamu a chodil do novak do školy