Janúrčatá 2007. Pridajte sa

vavka33
25. apr 2008

Otvaram novu temu na ziadost adminky Zuz 11 😀
Sup sem vsetci a vsetky 😉

zgurkaa
11. aug 2008

Ahojte. Ale ste toho popisali. Som to konecne docitala.
Lenadka ☹ rychlo sa vyliec.
Mory, ti verim ze sa ti nechce.
Aj nasa sa jeduje, ale vacsinou len reve.....az bubienky praskaju, nehadze sa....este by sa buchla 😀 Na to sa ma velmi rada. Papat papame same uz od roka, aj pijeme zo salky....uplne same aj polievocku a riedke, asi len 2 mesiace dozadu. Mne sa uz vobec nenecha nakrmit.....takze zaciname skor aby sme to do 12.00 stihli 😀 A nocnik, ani zachod nehceme ani vidiet 😒 😠

paska
11. aug 2008

ahojte 🙂
ja som bola práve zajednať tie jaličky zajtra nastupuje na skúšku na dve hodinky 😅 jáááááááááj už mám stres z toho jak si poreve 😒 a ja s ním 😖

dorotka
11. aug 2008

caute kocky to budte radi ze sa vam len teraz deti hadzu o zem amelia to uz robi davno ale zas nie casto lebo tiez tym nic nedosiahne
teraz zacina s vecnym nie nie nie a aj hracky zacina drzat len aby ich nemusela pozicat takze obdobie vzdoru ukazkove
paska drzim palce nech to nie je az take bolestive

monkula
11. aug 2008

no moja sa našťastie hádže o zem len občas, a aj t odoma...
Ale je zaťatá, no neuveriteľne...
Radšej by zomrela od hladu ,akoby y samala nechať nekŕmiť odo mňa, sama a sama...

radoslava
11. aug 2008

Evi veru mame rovnake deturence.
Konečne zaspala som z nej uz zničená. Evi a Petko uz spinka 😀
Mory ahooooooooooooooooooj 😀 😀 😀

radoslava
11. aug 2008

Paska jasličky ☹ držim palce a nech tie potoky slz nepridu az k nam do PK

zgurkaa
11. aug 2008

Paska nem stresuj 😀 Zvykne si. 😉

evickaleh
11. aug 2008

ahojte babulky tak moj krpec spinka od druhej dneska lebo ma posunuty den, vstavali sme o desiatej lebo o stvrtej papal a nevedel sa do siestej ulozit, potom zaspal.
Pasi no tak krpec ide do jasliciek, drzim palceky.
Aj vasi krpci beru inym dedurencom vsetko co im vidia v rukach? nas Petko vcera zobral jednemu babatku z hlavicky ciapku, potom jednemu chlapcekovi skoro dzusik a pritom mal svoj. Niekedy mam strach co zasa komu zoberie, ale pritom mu nic nechyba. A vzdoruje veru jedna radost tak dupne nohou ked sa mu nieco nepaci.

evickaleh
11. aug 2008

mory ahoj tak si bola na slovensku? super 😉 si ma uz ani nepametas 😀

monkula
11. aug 2008

evicka, moja neberie...
Ale si mi pripomenula, čo som vám chcela napísať...
Moja malinká zažila v Taliansku svoju prvú krivdu ☹ ☹ ☹ Hrajkala sa v mori, naberala lopatkou vodu do kýblika, zrazu dobehol taký malý chlapec, snáď dvojročný, pozeral na ňu, niečo jej hovoril po tal. malinká sa len usmiala, a lopatkovala Ďalej, jeho to vytočilo, a taaaak ju chudenku malinkú udrel hranou kýblika do hlavičky... Keby ste videli ten výraz v tvári.... nechápala mojenka, začo, prečo, kto, potom sa rozplakala, tak inak....tak ublížene, že som mala čo robiť, aby som neplakala s ňou....
A ten malý Talian dostal od matky poriadne po zadku, hodila ho do mora a išla sa mi skúzovať.... 😅 😅 😅

zgurkaa
11. aug 2008

Monkula, moja je tiez velka bitkarka ☹ , spytaj sa pasky. Ale to sa naucila, lebo Simonka jej robi zle. No nie je to nic super, lebo ked s nou idem medzi deti, nestiham sa cudovat. Minule sme boli v Centre v Nitre. Mala sa hrala na koberceku so Simonkou. Inak tam bolo len jedno dievcatko asi 2,5 rocne. Zrazu k nej mala nabehla a jednu jej vytala, nestihla som ani zareagovat. Ta facka pekne sadla. Hroza. 😢 A delit sa vie. Vidi to od Simonky. 😵

petusko
11. aug 2008

brý večer 🙂

paska
11. aug 2008

brýýýýýýýýýý 😀

radoslava
11. aug 2008

Zguri to kto komu vytal v tom centre 😕
Inak dobry vecer

paska
11. aug 2008

😅 asi miška tomu inému
no ale čo aspoň sa nenechá otlkať 😀 😀 😀

paska
11. aug 2008

😀 😀 😀 a ja niečo viem 😀 😀 😀

janka1
11. aug 2008

😕 😕 a co take 😨

janka1
11. aug 2008

sovicky mamicky kde steeee 😒

paska
11. aug 2008

som zabudla 😒 😀

radoslava
11. aug 2008

Paska čo vieš a akoze si zabudla.
Inak som kukala kde je Širava. Ženy ja nepridem šak to je pre mna konec sveta v dobrom myslim. Decko by sa mi cestou zblaznilo a mužiček neviem či by išiel a sama. ☹

paska
11. aug 2008

radi čo blazniš 😀 šak nehovoríme že to bude tam 😀 😀 😀 ty si dobra

radoslava
11. aug 2008

si sradu robiš ja uz od včera myslim len na to akoby som sa jeb... na širavu 😀

radoslava
11. aug 2008

no to si ma potešila len šupni oravu a ma zase vystre

paska
11. aug 2008

😀 😀 😀 sa tu bavim na tebe
sme rozmyšlali nad šturovom abo senec

paska
11. aug 2008

ale aj tatry su v zozname 😅

zuzu13
11. aug 2008

bubububu 😀

zuzu13
11. aug 2008

čo tak balaton? 😀

paska
11. aug 2008

alebo costa brava 😀 😎

zuzu13
11. aug 2008

paska, tam by vám bolo dobre

zuzu13
11. aug 2008

no dobre videla som vás tak ide ta....brú noc... 🙂