Jarná únava. Ako proti nej bojovať?

tamia
16. apr 2008

Zmáha vás jarná únava? Poradte ako s tým účinne bojovať? Cítim sa ako omáčka 😝

farenka
16. apr 2008

ja tiez. tento rok je to obzvlast zle, lebo som zacala pracovat a dochadzam. normalne som sa naucila pit kavu. doteraz som vobec nepila a teraz 2 denne. ale mam pocit ze ani to velmi nepomaha 😒

janulka7
16. apr 2008

babulky tak na to ja mam super vec. vola sa BEE POLEN su to prirodne trabletky takze sa nemusite bat , obsahuju aloe vera a vceliu kasicku. jedia sa jedna rano a jedna vecer. a po tyzdni zacali fungovat. Ja ich beriem a nema ziadny problem a po unave neit ani paru. A to mam tri pravce, 5 rocnu dcerku ktora neposedi, domacnost samozrejme , chodim posilovat a momentalne sa pripravujem aby som od septembra mohla davat hodiny brusnych tancov. Takze si myslim ze je toho dost. ale tie tabletky su fakt super. ja na ne nedam dopustit. teraz ich zacal brat aj moj brat lebo maturuje a on je vzdy najar ako mechom ovaleny a je velmi spokojny.vyskusajte.

farenka
16. apr 2008

janulka a kde sa to da kupit? v normalnej lekarni alebo len homeopatickej. ty precvicujes brusne tance? ja som tiez zacala chodit pred 3 mesiacmi a je to super. nie som velky sportovec ale pri nicom inom sa tak neuvolnim a neodreagujem.

deina
16. apr 2008

Mna unava trapi neustale, su dni, ked by som len spala a spala a je bohuzial jedno, ci je jar, leto alebo zima. Celkom mi ale zabera ginseng, to tak trosku cloveka preberie. A vela ovocia, zeleniny. Aj zeleny caj. No a kava tiez, ale ta len na chvilku a po nej som unavena este viac.

janulka7
16. apr 2008

farenka , da sa to kupit len cez katalog . alebo mozno aj cez internet. kukni si www.foreverliving.com moja mamina s tym robi a tak som sa aj ja v spanieslku prihlasila ako odberatelka , lebo ak to kupujes cez niekoho tak je to drahsie ako ked sa prihlasis k nim ako predajca a potom si uz kupujes za velkoobchodne ceny. ja tak kupujem aj kamaratkam, aby nemuseli platit nic naviac.ja na to nedam dopustit. jeto fakt dobre.

deina , boal si s tym u lekarky, ja som bolana tom podobne a po 8 mesiacoch mi zistili zvysenu cinnost stitnej zlazy co bola pricina mojej unavy. daj si urobit hotrmonalne testy a tam ti povedia ci je to ako v mojom pripade alebo je to len fakt unava. tu su podobne tabletky kco obsahuju aj ten ginseng a volaju sa Gin Chia, tie naviac ucinkuju aj proti stresu. mam vyskusane . sampony a take veci vyskusane nemam zatial som sa k tomu nedostala. kupujem len to co prave potrebujem.

ja som zacala len tak zo srandy , isla som sa kuknut na hodiny brusneho tanca, a uz mi to ostlao. zacala som pred dvoma rokmi potom som mala rok pauzu, a teraz uz na ostro, ja sa citim ako v inom svete ked tancujem, oktrem toho mi to pomohlo aj proti menstruacnym bolestiam a vypracovalo mi to brusko takze som nan hrda. dovolim si tvrdit ze ani pre otehotnenim som nemala brucho ako teraz. A aj moja princezna sa chyta. a idejej to dobre. hovori ze ked bude velka bude modelka alebo shakira. 😀

etuska
22. apr 2008

baby-zaujima ma ako vam tie pripravky zabrali...
Ja som posledne tyzdne nenormalne unavena 😒 Beriem ginko biloba-na prekrvenie koncatin,ale ma vraj super ucinky aj na pamat a pod....
Idem hodit sprchu,hadam sa preberiem a dam si mineralku Magnezia 🙂

maybee
23. apr 2008

Jeej a ja som si myslela, že je to niečo vážnejšie, keď už pomaly o siedmej večer odpadnem do postele a cez deň nevládzem absolútne nič. a to len únava... 🙂 a vidím, že ju máme mnohé. No do tohto roku som ju nemala vôbec a tento rok.. fuuha, už to trvá dosť dlho.. 😖

etuska
23. apr 2008

...co este poradite? 🙂

zuz11
23. apr 2008

bobulka34 • 31. mar 2008 o 14:38
v poslednej dobe sa citim hrozne unavena, mala vstava rano okolo piatej, zaspava o jednej na hodinku dve a potom az vecer. Neviem ci je to spojene s tym. Proste niekedy som bola schopna ju nosit , rozpravat sa s nou a teraz som nejaka dead. Mavate aj vy take dni

sely5 • 1d • 31. mar 2008 o 14:43
A ja som si myslela, ze taka unavena som len ja....len ze ja som uz od jesene ( ak neratam vobec celkovu unavu, od kedy mam maleho ), tak ze neviem ci to bude jarou. Sme asi fakt utahane. A este sa musim vecer ked zaspi ucit a to je niekedy na zabitie. Neviem ci to niekto vie pochopit. Ale napriek tomu sme rady, ze tie nase ratolesti mame, vsak ?

etuska
23. apr 2008

Sely5-ja to pochopit viem,prve statnice som mala,ked dcerka mala 6 tyzdnov,cize som sa zacala ucit cca 2 tyzdne po porode a to som samozrejme kazdu chvilu kojila.No a VS som koncila s rocnym dietatom a potom hned nastup do prace...Uz to takto taham 4-tý rok-je to o zivot 😒

baba77
1. dec 2010

dobry de...kto ma skusenosti s-FOREVEROM