Jasnovidka Izabella Csabaiová

petus781996
25. nov 2013

ahojte,ma niekto skusenosti s jasnovidkou Izabellou Csabaiovou ?alebo aspon kontakt ?

seemani
26. nov 2013

@petus781996 moja mama bola dlhé roky jej najlepšou kamarátkou, prakticky som u nej vyrastala. Ale po smrti syna sa odmlčala, prerušila všetky kontakty a prestala veštiť. Či veeští znovu, to neviem. Odkiaľ si sa o nej dozvedela?

adrioska
26. nov 2013

byva na G.Bethlena 28, v Novych Zamkoch...telefon neviem...

barcelona94901
26. nov 2013

patrí k špičke,je najlepšia,jej veštby vyšli všetkým v mojom okolí ,ale už neveští ,nejaký ten rok 😉

seemani
26. nov 2013

@adrioska neodsťahovala sa už odtiaľ? viem, že si našla po čase priateľa a šla bývať k nemu, niekam pri stanicu tuším. Ale či byt predala, to neviem..
@barcelona94901 no k nej chodili aj policajti hľadať ukradnuté autá, podľa ŠPZ vedela povedať kde auto je. Veštila skrz mŕtveho muža, zavrela oči, vzala pero a písala na papier také divné znaky, len ona ich vedela prečítať a vždy hovorievala, že jej Vinco radí všetko. Len je divné, že o smrti/samovražde syna nevedela

adrioska
26. nov 2013

@seemani aha to neviem...ja som byvala v cinziaku oproti jej cinziaku, tak preto viem...🙂 ja by som sa bala dat si vyvestit... 😕

seemani
26. nov 2013

@adrioska mnenikdy neveštila, bola som menšia, asi preto..

petus781996
autor
30. nov 2013

Dozvedela som sa o nej vdaka jej knihe a teraz by som potrebovala jej pomoc 🙂

zemepan
27. jan 2014

@petus781996 Ahoj Petka, zohnala si Izabelu kontakt? Ak hej, mohla by si mi ho preposlat na mail zemepan@gmail.com? 🙂 Daaakujem 🙂

zemepan
27. jan 2014

@seemani Ahoj, ta Izabela vyzera zaujimavo 🙂 Prave som dopozeral dokument o nej. Mas na nu kontakt? Mohli by si mi ho prosim poslat? Dakujem. Posli pls. mailik na zemepan@gmail.com

seemani
28. jan 2014

@zemepan nemam naposledy som s nou bola pred 15 rokmi. Po smrti syna prestala s nami komunikovat

katalinm
29. jan 2014

Engem is érdekelne, Csabai Izabella telefonszáma, és az, hogy hogyan lehet hozzá eljutni, kérem írjon aki tud benne segíteni. Köszönöm 🙂

dilino
15. feb 2014

@seemani vešti a ešte že ako ved terminy ma aj na 3 mesiace dopredu

sisi1988710
16. feb 2014

dobry den prajem ak by sa tu niekto nasiel co ma na pani Izabelu kontakt by vela pomohol vo pred dakujem moj email brenda114@azet.sk dakujem pekne.

111klaudia
22. feb 2014

Ahojte, ja by som tiez poprosila o kontakt na Izabellu. Dakujem

robinek
26. feb 2014

U paní Izabely jsem byla v r.1996, pomohla mě,prosím vás pokud máte někdo kontakt pošlete mě ho na biofrekvence@seznam.cz . Srdečně děkuji

andulkaada
10. mar 2014

@dilino a nevieš ako sa dá k nej objednať?

andulkaada
10. mar 2014

Prosím Vás zohnali ste niekto na Izabellu kontakt? Mohli by ste mi ho napísať? ďakujem...

dilino
10. mar 2014

viem že byvala na ulici gabora bethlena čislo 28 a v novych zamkoch čislo neviem lebo ona ho stale meni

krristin
17. mar 2014

Ľudia nepraktikujte tieto ohavnosti oodnesiete si preklatie
doverujte Pánu Bohu iba jemu.
Pane Ježišu prosím ta ochran nas od zlého.
poproste v modlitbe o odpustenie a ochranu pred zlým s takými vecami sa nezahrávajte.

matsches
22. apr 2014

@krristin Prosím Ťa spýtaj sa pána Boha kde je môj nezvestný otec! On určite vie odpoveď! so mnou sa nebaví s Tebou evidentne áno. Izabelu by som tiež rada navštívila. Hľadám nezvestného otca. Ak máte kontakt prosím pošlite v správe.

linti
30. apr 2014

dobry den,
vidim,ze vela ludi che s pani Isabellou stretnut.patrim k nim. Tak Vas chcem poprosit o jej kontakt na mail > zuzana.linterova@gmail.com . Dakujem. Pekny den.

ojjjjj
15. máj 2014

izabela vesti dalej,bol som u nej tento tyzden.Aj adresu ma tu istu,ma este neaku inu.Takze len stastie,aby ate ju zastihli na povodnej.k snou este budem,spitam sa ci mozem dat na nu kontakt.

hana46
15. máj 2014

@ojjjjj Dobrý deň, mohla by som poprosiť kontakt na Izabelu velmi by ste mi pomohli

ďakujem a pekný deň

hana46
15. máj 2014

@ojjjjj prepáčte zabudla som dať email: paulicekova@gmail.com

neded
15. máj 2014

@ojjjjj Dobrý deň , mohla by som poprosiť kontakt na Izabelu
dakujem email: info-sk@hydroking.eu

drobcek8
15. máj 2014

Prosím Vás pošlite na e-mail: psenakova.tatiana@gmail.com aj mne kontakt na jasnovidku Izabellu z NZ 🙂 budem vám vďačná 🙂

ewa99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
angels78
23. máj 2014

Ahojte, prosím môžete poslať aj mne kontakt na Izabelu? Fakt sa ju nedá nájsť, začínam byť zúfalá a prepadnúť ju priamo na adrese sa mi zdá neslušné 🙂

zbeerova@gmail.com

Ďakujem.

necasova
26. máj 2014

@ojjjjj prosim o kontakt na pani, Izabela Csabaiová moc dekuji jindriskanecasova@seznam.cz

simi05
27. máj 2014

@ojjjjj poprosila by som aj ja kontakt na pani Izabelu, veľmi by som ju potrebovala, lindap@centrum.cz, ďakujem krásne