Jazdený VW Bora. Má niekto skúsenosti s touto značkou?

berti
27. feb 2008

chceli by sme kúpiť ojazdené auto, uvažujeme nad značkou volkswagen bora. Má niekto skúsenosti s touto značkou?

susik77
27. feb 2008

my uvazujeme na Ford Mondeo kombi...

mimi
27. feb 2008

my sme pred nedavnom kupili volkswagen bora kombi a zatial sme spokojni 🙂 je to tiez ojazdnene auto, ale zatial sa nic nekazi. Je to diesel a ma dobru spotrebu. Berti, ak mas dajake konkretne otazky rada ti odpoviem 😉

zuz11
27. feb 2008

potom ked sa uz rozhodnete pre nakup ojazdeneho auta tak potom sem:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... 😉 😉 😉

liana
28. feb 2008

vraj sa zo Slovenska neoplatia ojazdené autá. zväčša sa kazia. moji známi chodia nakupovať do Nemecka, vraj tam majú aj nejaký rôntgen čo preverí že auto nie je kradnuté. ceny sú neporovnateľné i keď je to euro.

osobne so rozmýšlala nad ojazdenou Ford Ka, ale kamoška tak kúpila a do auta stále niečo musí investovať. poriadne sa jej predražilo.

ale keď kúpa auta, tak určite nové - je tam záruka, nejaký ten servis a hlavne nemusím mať takú silnú obavu čo mi kedy kde rupne.
jediné auto v ktorom by som sa nebála šoférovať je Nissan Micra, hrooozne sa mi páči a je akurát pre mňa. len tá cena akurát nie je pre mňa, dúfam že sa niekedy zníži 😀

poleva
28. feb 2008

oplatí sa kúpiť predvádzacie vozidlo
my máme renault megane, najnovší a trošku zľavnia lebo má pár kilometríkov najazdených
oplatí sa 😵

martinabarak
28. feb 2008

Ja som mala teda este mam Peugeot a rok isiel jedna radost a potom kazdy polrok sme nieco menili 😒 Aj nasi kamarati maĺi ojazdaky a tiez stale nieco vymienali...
Kupili sme ho pred 4 rokmi za 100 000 a investovali uz raz tolko a terajsia hodnota je mozno 50 000 😒
A mozno zalezi aj na stasti, ze sa nezacne kazit vobec 😵 😵 😵

geegee
28. feb 2008

my teraz predavame 3rocnu Fabiu, a noive sme tiez zhanali lacnejsie. Tie predvadzacie maju rozne zlavy, napriklad KIA 7% a Hyundai tusim 5, ale ti najazdili cca 10 000 km na predvadzacom a na Kii mavaju vraj okolo 3 000. Teda aspon tam, kde sme sa pytali.
A "stare" auto sa snazime predat znamym, prave preto, aby aj oni mali nejaku zaruku, ze vedia ako sa s nim zaobchadzalo 🙂

tinni
28. feb 2008

ja som kupila 3-rocne Polo, wolkswagen je spolahliva znacka, dovezene z Talianska, som s nim velmi spokojna, ma klimu elektriku, vsetko... a vyslo ma lacnejsie cca o 30.000sk ako keby som ho kupovala na Slovensku...
a samozrejme bolo skontrolovane, kym som ho kupila, ci je vsetko ok a ci nie je kradnute 🙂

irenkat
28. feb 2008

ja co viem, tak sa oplati ist ojazdene auto kupit do Holandska. aj ked si k tomu pripocitate naklady na cestu oplati sa to. mozte ist odtial na nom domov, alebo vam ho dovezu na Slovensko za asi 15 000sk.
my sme ale kupovali tu na SK ojazdenu fabiu 😉
a nedoporucujem vam AAA.

tinni
28. feb 2008

no ja nedoporucujem ziadny bazar typu AAA, Darex atd... 😠

tilly
28. feb 2008

moji rodičia a sestra si vždy kupujú len nové autá... je to zbytočné, vytiahneš auto z predajne a už má menšiu hodnotu...

my si s mužom kupujeme len jazdené autá, vždy v dobrom stave...
Muž si kupoval oktáviu, mala najazdených 15000 km a ja som kupovala golfa z 10000 km, takže skoro nové autá, ale môj golf bol o 200000 lacnejší ako v predajni... obe autá majú nadštandardnú výbavu a oktávia nám odjazdila už 500 000 km, takže si na seba niekoľkokrát zarobila 😉
na golfe sme urobili 2000 km za rok, takže je to stále nové auto 😀

oktáviu sme kupovali od známeho, golfa z jedného malého bazáru asi kilometer od nášho domu... v AAA ani Darexe nič poriadne nemali, do nemecka sa nám nechcelo trepať

zuz11
28. feb 2008

my mame v rodine znameho co vozi zo zahranicia ojazdene auta a aj teraz by mal doviest nasim ojazdeneho pezotika 😀

liana
28. feb 2008

ja som tiež počula, že v AAA či Darexe sa za tú cenu neoplatí ani len stierač 😀 ale v podstate žiaden iný autobazár na Slovensku nepoznám.

ešte v období autosalónov sú rôzne zľavy na autá - nové. tie prezentačné sa tiež oplatia, lebo sa s nimi zaobchádzalo ako v bavlnke. ale pri tých sumách je 7% smiešna zľava. minule sme tak pozerali a pod 350 000 sme nové auto veru nenašli ☹

vroni
28. feb 2008

Aha ho, poleva, aj my mame predvadzacie vozidlo 😀 😀 😀 . Tiez Renaulta. Mal necelych 2000 km a zlava bola vyse 30 percent. Fakt sa to oplati (a este bola na auto jeden a pol roka zaruka)

monkula
28. feb 2008

Tinni, zase si ma preddbehla..
Ozaj ruky preč od AAA auto... A hlavne si aj zainvestujte do automechanika, ktorý s vami pôjde obzrieť auto, či je všetko tak ,ako má byť

takco
29. feb 2008

irenkat a ako je to s vekom auta ked ho dovezies s holandska môzes ho prihlasit netreba este nejake papiere?

emyly
29. feb 2008

ahojte, nedalo mi nezareagovať 😀 vzhľadom na to že ideme kupovať domček, a auto potrebujeme,sme sa rozhodli pre staršie a lacné auto, tak sme si na nete vyhľadali v AAA bazare formana, máme ho vyše roka, a ešte sa nám nič nepokazilo, jazdím na ňom skoro denne, kedže vozievam deti do škôlky, a ja som si ho doslova " zamilovala" hihi jasne že ak bude domček, chceme nové auto, ale to až časom...takže toť moje skúsenosti s AAA....

sstefi
29. feb 2008

my tiež nemáme dobré skúsenosti s AAA a ani naši známi. jediní spokojní s aaa sú moji rodičia, ich auto odtial bolo uplne bez akejkolvek dorbnej chybičky aj nejaký darček dostali navyše a pod. a pretože mali oni dobrú skúsenosť, tak sme tam šli aj my. ale už viac nie, a aj keby, tak dostanú zabrať kým si vyberieme. 😠 😀
síce sme nemali žiadnu velkú vadu, ale kopu drobností. 😠
ale odvtedy, koho viem, že tam kupil auto, každý mal nejaký problém.

tilly
1. mar 2008

zuz, peugeot? 😲 to je strašná značka, teda neviem, či na všetky autá, ale segra mala 206, nemala väčšie výhrady, ale keď si kúpila golfa, tak bola úplne unesená a nechápala, ako mohla mať taký šrot (206), stále ho mala v servise, alebo jej tam niečo klepalo, búchalo, nebrzdilo a pod. ...

tatko má 307 a keď do toho sadnem, tak mám normálne strach, je to neskutočne lenivé, aj keď je to 16 ventil, stále je tam niečo pokazené, od blinkrov, cez svetlá, čerpadlo, no stále niečo, jediná pozitívna vec je ten vysoký posed, aj keď mne to teda vadí, jazdím na troch autách, benzínovom golfe, benzínovej 307 a dieselovej oktávke a keď sadnem do tej 307, tak sa fakt namakám...

irenkat
8. mar 2008

takco: okolo tych papierov ti ja neviem povedat, to by manzel vedel. vecer sa ho na to opytam 🙂

ivka11
19. apr 2008

Ahojte, chceme kupit ojazdenu Skodu octavia combi z Talianska za rozumnu cenu v porovnani s cenami u nas, r. vyroby 2003. Poculi sme ale, ze z Talianska radsej nie. Mate niekto skusenosti? Este sa chcem spytat, pisete tu o predvadzacich autach. Ako sa k nim dostat? Len na autosalone? Este sme rozmyslali aj nad znackou Renault Megan? Mate niekto skusenosti? Dakujem.

krajcoanka
19. apr 2008

ivka, ja mam mangela automechanika, ktorý najmenej opravuje nemecké značky(viem že su drahšie a občas sa tiež niečo pokazí).
My si chceme kupiť ojazd. VW Sharana, alebo Seat alhamba-to je podobné, len interier je iný.Planujeme ísť kupovať do rakuska , alebo do nemecka.
chcem upozorniť na inzeraty cez net-niektoré sú vymyslené a niektorý chcu len peniaze a potom povedia že im auto niekto ukradol a daju ho hladať policiou.Pri prihlaseni na sk sa často krat stane že ho nezaeviduju, lebo je "hladané" ☹ .Takže opatrnosť !!!

katarina.banska
25. aug 2010

ahojte
neviete o niekom kto by chcel kupit Skodu Fabiu Combi? Predavame ju, lebo sme kupili nove auto a zivit dve auta nezvladame 🙂
je to rocnik 2001, ma najazdene 161000 km, je to 1.4 benzin 50 kw. Motoricky je vo vynikajucom stave, len interier je uz trosku opotrebovany. Na cene sa vieme dohodnut. 🙂 🙂 🙂