Je kozmetika Balea kvalitná?

abetka
1. aug 2009

Prave som pocula na nu chvaly , ale prakticku skusenost nemam. Chodim cadro do DM drogerie, ale tuto zbacku kozmetiky som moc neregistrovala. Pouzivate ju, je kvalitna? Co z nej by ste odporucali?
Dakujem

luucusik
1. aug 2009

ahoj,
mala som uz z nej par veci a doteraz som bola spokojna... 🙂

anaxamon
1. aug 2009

odlicovac na oci, najlepsi co som mala doteraz...

hasleerka
1. aug 2009

no či ju môžem odporučiť to neviem ... ale mám doma vosk na vlasy a s ním som celkom spokojná ... chcem tiež začať niektoré skúšať

monkula
1. aug 2009

ahoj.. ja som si id balei kupovala sprchové gély, stoja okolo eura, ale sú veľmi dobré, príjemne krémové, a voňavé...
Potom mám od nich odlakovač, a tuším púder? ale dekoračnú kozmetiku má DM pod značkou s-he...

junovka
1. aug 2009

ja som vyskusala parkrat vyzivne plet.masky, a bola som s nimi spokojna. 😉

abetka
autor
1. aug 2009

ja som dnes na lakanie kamosky kupila sampon, sprchovy gel, tak som zvedava
A ta ich dekorativna kozmetika je dobra?

akzuzs
1. aug 2009

Ja som si z nej kupovala šampóny a som s tým bola spokojná sú dobré, lacné a pekne voňajú. Je ich aj dosť veľa na výber

monkula
1. aug 2009

abetka, mne sa ten púder celkom osvedčil.... 😉

jona74
1. aug 2009

pridam s aaj ja som spokojn atiez pouzivam sampony sprchove aj na vlasy a aj cena je dobra s porovnani z inymi znackami 😉

bibik1
1. aug 2009

Ahojte, ja z nej pouzivam penove tuzidlo a lak na vlasy, krem po holeni, a som s nou velmi spokojna. Tiez som pocula na tuto znacku vela chvaly a nie je ani moc draha.

andrea.m
1. aug 2009

ja mam vyskúšane šampony a pomádu a bolas som spokojná ale zase mi nesadli pleťove a telove kremy. treba skúšať.

mikalove
1. aug 2009

ja používam sprchové gely som spokojná

wighy
1. aug 2009

kupujem sprchove gely, sampony a odlicovac oci,vsetky su dobre 🙂

bellada
1. aug 2009

sprchovacie gely, peelingy, vlasove regeneracne mlieka a masky, aj niektore sampony, to vsetko je ok a za vybornu cenu, dekorativka s-he uz taka dobra nie je, pekne farby, ale aj ocne tiene aj laky na nechty nic nevydrzia 😖

mikalove
1. aug 2009

áno,masky,mala som sú super,hlavne taká multivit... nemusí sa oplachovať len zotieť tamponom a fakt som bola krajšia 😀

monkula
1. aug 2009

mikalove, hej? tak to v pondelok nabieham do DM, lebo po dovolenke mám pleť 😠 😠 😠

layla
1. aug 2009

ja som tiez celkom spokojna, pouzivam vlhcene obrusky na odlicenie, tonikum, sprchac a taktiez aj opalovaci krem, len ten neviem ci je balea, ale je to vyrobok dmky. co sa dekorativnej kozmetiky, zatial som vyskusala iba laky, ale tie sa mi moc nepacia....

mikalove
1. aug 2009

hej mon,fakt bola bohová,ale kup si tu multi,je najlepšia

monkula
1. aug 2009

to sú tie jednorázové?

nanyka
1. aug 2009

- sprcháče
- odličovacie obrúsky
- odličovač očí je tiež dobrý
- šampóny - vraj sú bez silikónov - čiže nezaťažujú vlasy, no neskúšala som ešte

mikalove
1. aug 2009

hej,v takych malých baleniach,na jeden krat,teda ak sa to mna pýtaš 😕

bellada
1. aug 2009

sampony su vyborne a bez silikonov Relle, to je tiez DMkova znacka a ta multivit. maska je naozaj dobra, mozem potvrdit 😉

monkula
1. aug 2009

áno, na to sa pýtam... 😀
aj ja som mala rellr šampón, na vlnité vlasy, mala som ich pekné, teraz mám syoss, no, nič moc teda 😅

newyorkgirl
1. aug 2009

odličovač na oči len od nich, ešte aj do anglicka si ho vždycky vozííííím 😀

newyorkgirl
1. aug 2009

inak ja som aj s lakmi na nechty spokojná, keď dám navrch vrstvu bezfarebného, pohodka 🙂

roasha
2. aug 2009

baleu kupujem uz davno,a som s nou spokojna/napodiv,lebo nekupujem"hocico"/ 🤐 😅
sprchace/maju do seba,-ani z jedneho ma nesvrbela koza ako s drahsich "kvalitnejsich"/,balzamy na vlasy,laky na vlasy, opalovacie mlieko/lepsie som fakt nemala,500ml of20cca 200Sk-vo vode sa nezmyva,tak ho netreba patlat kazdych par min//
dokonca zubne pasty dontodent nemaju chybu,-vela druhov a do 1€
cistiace prostriedky....

roasha
2. aug 2009

komplet detsku kozmetiku-/nemala chybu!/ ,a teda ozaj mozem povedat,ze ostatne detske okrem bubchenu,bol iny bordel.

dada1212
2. aug 2009

Ja tú kozmetiku veľmi nepoužívam , mala som len raz sprchovací gél a môžem povedať, že bol fakt dobrý, pekne voňal a nevysušoval pokožku.

tictactoe
2. aug 2009

lacna a dobra kozmetika, dobry vyber sprchacov za lacny peniaz. velmi dobre su aj odlicovacie obrusky. tak isto aj vyrobky pre deturence su dobre!

zuzu13
2. aug 2009

dost casto kupujeme tuto znacku...cenovo dostupna...a nasa spokojnost je maximalna... 😉