Je kozmetika Balea kvalitná?

abetka
1. aug 2009

Prave som pocula na nu chvaly , ale prakticku skusenost nemam. Chodim cadro do DM drogerie, ale tuto zbacku kozmetiky som moc neregistrovala. Pouzivate ju, je kvalitna? Co z nej by ste odporucali?
Dakujem

cervena_ciapocka
27. aug 2010

no, dávno tu už nikto nebol 😀
neviem, či sa nemýlim, ale nikde som čítala, že Balea je vlastne to isté ako Nivea, že sa vyrába v tej istej fabrike a sú to vlastne ich výrobky, no a tým, že im nerobia reklamu a že ich dávajú len do svojich obchodov je ich cena nízka. Tiež od nich používam rôzne výrobky, odličovač, telové maslá ... a teraz by som chcela vedieť či nemáte skúsenosti aj s tými krémami na pleť, ktoré sú špeciálne pre vek 30, 40, 50, ... rokov. Keďže zachvíľu tridsiatka na krku tak by som potom skúsila niečo od nich a tiež aj pre mamu napríklad.

hanka333
19. nov 2010

u mna nepresla.deti maju atopicky akzem a pouzivam mydla a utierky od www.mh-hygiena.sk
su absulotne super.

sasqa_06
22. sep 2011

videla som v DM-ke odfarbovač vlasov a vyrovnavač s keratinom..pišu ze to vydrzi 3 mesiace...nemate s tym niekdo skusenosti ?? chcela by som oba produkty vyskusat lebo som kucerava a chodim na zosvetlovanie vlasov...ak by ste mali niedko skusenost prosim odpiste mi...chcem to skusit

hanulienka82
6. mar 2013

Baby ja mám odskúšané všetko, vosky, gély, laky, šampóny, telové mlieka,odličovače, depilačné vosky, žiletky.........ja môžem len a len vychváliť. Čo sa týka dekoratívnej kozmetiky, tá je priemerná ale určite nie zlá

hanulienka82
6. mar 2013

@andzi Som prekvapená, lebo ja som používala kadejaké značkové odličovače a Balea dvojfázový vyhral u mňa na celej čiare, no ale všetci sme iní 🙂

selecta22
13. mar 2013

@cervena_ciapocka krem na vrasky od balea je jediny po ktorom som videla aj citila ucinky

dobromila
13. mar 2013

za tú cenu je kvalita primeraná. Jediné, s čím som nebola spokojná bol gél na vlasy, vraj extra silný - mám jemné vlasy a nedržal 🙄

959touareg
13. mar 2013

vyborna kozmetika. pouzivam z nej vsetko a zatial som nadsena. cena nanajvys vynikajuca. ano, je to vlastne Nivea ako to tu vyssie niekto pisal iba pod svojim nazvom Balea ju maju. 🙂

danielllka84
30. sep 2013

Ja pouzivam Baleu uz viac asi dva roky,pouzivam od tejto znacky vsetko a som maximalne spokojna.Mala som akne a kupovala som si drahu kozmetiku,ale vyskusala som baleu gel plus peeling a odlicovaciu vodu a nocny a denny krem a po akne ani stopy a to za par drobnych.Ja nakupujem Baleu v rakusku pretoze su tu omnoho nizsie ceny a vzdy si nakupim zasoby na 3-4mesiace.Po inej znacke sa ani neobzriem,vrelo odporucam 🙂

tepka
14. dec 2013

baby maju niečo aj na bruško pre detičky?

evelinocka
11. júl 2015

mala som krém na tvár a bol pre mňa super, nakoľko mám suchšiu pokožku,
teraz som si kúpila malé vzorkové balenie den.a noč.krému, krém na ruky, telový krém, sprchovací, tekuté
tužidlo na vlasy a verím, že budem spokojná aj s týmito ďalšími výrobkami,
Krémy zatiaľ supe!!!!!!!!

dadula_15
20. sep 2016

Všímam že je táto téma trošku stará ale dosť by ma zaujímalo či ešte doteraz sú baby ktoré si kupujú len kozmetiku značky balea. Aké máte skúsenosti s týmito produktami? Rozmýšľala som že by som ju kúpila aj mojej veľmi dobrej kamarátke, len viem že ona si dosť potrpí na kozmetike. Myslíte že je to vhodná značka aj pre náročnejších ľudí?

sonulcicka
15. jan 2021

@dadula_15 zaujímalo by ma,ako to dopadlo 🙂

bulgarianrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz