Je kozmetika Balea kvalitná?

abetka
1. aug 2009

Prave som pocula na nu chvaly , ale prakticku skusenost nemam. Chodim cadro do DM drogerie, ale tuto zbacku kozmetiky som moc neregistrovala. Pouzivate ju, je kvalitna? Co z nej by ste odporucali?
Dakujem

abetka
autor
3. aug 2009

no ja som si teda kupila sprchovy gel a naozaj som bola milo prekvapena. Mam dost suchu pokozku, po kasdom kupeli som sa musela natierat a teraz pohoda, zadne supinky, svrbenie, ze koza neni premastena 😉
Tak som si dnes kupila aj penove tuzidlo a aj gel na vlasy a sa mi zda, ze gel stal 1 euro 🙂

ukana
3. aug 2009

ja mam vosk na vlasy, je super, sprchove gely, detska kozmetika je super, detska zubna pasta, a mam este pudrovy make-up, porovnatelny s maybelline, ale lacnejsi 😉 ine nemam vyskusane

hanka274
4. aug 2009

aj my pouzivame Baleu!!
aj detsku kozmetiku, plienky...
aj pre nas, sprchace, opalovacie mlieka, semtam sampony+balzamy, perfektny je telovy peeling, ktory pouzivam aj ako pletovy, ma tych guliciek viac, takze my viac zderie ksichtik a je potom hladsi 😀 😀 😀 😀
odporucam.

alami
4. aug 2009

používam telové mlieko - už iné ani nekupujem - je super a skvelá cena

andzi
4. aug 2009

Mne sa táto DM-ková značka veľmi nepozdáva. Cena je síce dobrá, ale mne nevyhovuje. Mala som očný odličovač vodeoodolného make-upu a slabota. Keď som to porovnala s margaret astor, je to rozdiel 1 a 100.

abetka
autor
5. aug 2009

musim skusit nejaku dekorativnu kozmetiku 😵

luci
30. aug 2009

my dost pouzivame....

sprchove gely, odlicovac na oci, deodorant aj damsky,pansky....muz aj penu na holenie...teraz mam aj na opalovanie olej....lacny ,krasne vonia....

jarula25
30. aug 2009

tak u nas tiez vedie BALEA...ci uz sprchace,vosk na vlasy skoro vsetko a aj maly od narodenia len kozmetiku Balea..sme velmi spokojny 😉

cessy
30. aug 2009

cenu ma sice dobru tato kozmetika, ale mne osobne sa nepaci. sampon sa mi vobec nepacil, aj sprchovy som mala ale nebolo to bohvie co. 🙄

byggyt
30. aug 2009

abetka- skús značku essence mám z toho púdrový make up a lesk na pery

abetka
autor
30. aug 2009

kupila som si make up a som spokojna 😉

monkula
30. aug 2009

ja dávam do popredia balea masku na tvár After sun.... pleť mám peknú, bez vyrážok, čo sa mi nestáva, ja vždy prídem od mora s pupákmi 🙄 🙄

junovka
30. aug 2009

vyskusala som zlupovaciu masku na plet, je super, absolutne som nemala po nej potrebu si nakremovat plet 😎 , po srchacoch nemam zapotrebu uzivat tel.mlieka, odkedy uzivame balzam s dcerkou na vlasy nemame uz problem zo "skubanim" vlasov 😀 , samponiky si tiez s dcerkou pochvalujeme 😉

dada1212
30. aug 2009

Tak som si kúpila sprchoví gél balea a nie som veľmi spokojná, čo sa týka pokožky, tak ani nevysušoval, ale ani nezvláčňuje a tá vôňa nevydrží ani pár sekúnd, strašne nevýrazná.
Ja som ostala sklamaná, lebo som mala ich sprchovací gél asi pred štyrmi rokmi a môžem povedať, že to bolo úplne niečo iné ako teraz, zvláčňoval pokožku, dlho a krásne voňal...

junovka
30. aug 2009

dada, a aky si mala od Balei?Ja uzivam s primesou medu 😕

dada1212
30. aug 2009

Takú limitovanú edíciu, nejaký citrusový, neviem, či len ten bol taký zlý, ale fakt sa to s tým, čo som mala dávnejšie nedalo porovnávať.
Ten bol vynikajúci, kúpila som si ho v štúrove a ľutovala som, že som si ich nekúpila aj viac, lebo vtedy v našom meste ešte DM-ko nebolo.

bzuco
30. aug 2009

abetka..ja kupujem tekuté mydlo, odličovač na oči, detskú kozmetiku -šampon, mydlo, telové mlieko, vatové tyčinky, a som veľmi spokojná
sprcháč ani šampon pre dospelých som ešte neskúšala, ale asi kúpim....
jednine čo sa mi neosvedčilo bol lak na vlasy...ale to zas mne len welaflex drží účes...

abetka
autor
31. aug 2009

mne sa zese velmi osvedcilo penove tuzidlo a gel na vlasy. S tymi som max. spokojna a za tu cenu. No nekup to.javascript:addEmoticon('x-)','vBody')

rajcina
18. sep 2009

ja tiez pouzivam sprchace nie su drahe su dobre vonave a prijemne, porovnala by som ich s hociktorou drahsou znackou ale sampony sa mi vobec nepozdavali

rora
18. sep 2009

u mna tiez vedu Balea sprchove gely, fakt za tu cenu sa to oplati. tiez aj telove mlieka Balea, aj pletove vody a odlicovace ujdu. jedine co sa tyka samponov zainvestujem na inej znacke,aj ked sice drahsej, ale na vlasoch nesetrim 😉

nnikka
18. sep 2009

u mna vedie vlasova kozmetika a sprchove gely... cena porovnatelna s tesco vyrobkami, ale kvalita neprovnatelne lepsia ako v tescu!!!!!

make up znacky sh-e si urcite uz nikdy viac nekupim... je naprd...

cervena_ciapocka
18. sep 2009

Osobne som este neskusala tieto vyrobky, ale ako citam tak tie sprchove gely mozu byt naozaj dobre. S muzom napriklad vobec nemozme pouzivat sprchove gely Nivea lebo strasne vysusuju pokozku. Ja mam sice atopicku pokozku a tak sa musim kremovat tak ci tak.

mucilienka
19. sep 2009

ja tiez pridam skusenost - babylove - je tusim tiez kozmetika od DM - a ten olej na rastuce tehotne brusko je presne to iste zlozenim ako predrazeny olej na brusko weleda 😉

ekia
12. okt 2009

Výborná je detská kozmetika a plienky. Vyskúšajte denk mit prací prášok na farebné aj biele - je fantastický.
Toaletný papie sanft sicher, tekuté mydlo,sprcháče, bio potraviny - super 😉

wali
13. okt 2009

tie plienky tam maju dvojake - jedny klasicky balene ako byvaju ine plienky a potom este v takych velkych kartonovych krabiciach, ktore vychadzaju o kusok drahsie. tak sa chcem spytat, ci su tieto dva typy plienok rovnake? chcela by som ich vyskusat, len nechcem kupit nejake zle, preto sa pytam.

mami.sk
13. okt 2009

wali - tie plienky su rovnake, akurat tie v kartonovej krabici su lacnejsie v prepocte na jednu plienku 😉 v kartonovej krabici su vlastne dve balenia tych klasicky balenych 😉

wali
14. okt 2009

mami, dakujem moc za odpoved. tak ich vyskusam. ja som si myslela, ze lacnejsie su prave tie druhe, co su klasicky balene, lebo som si pozerala na cenovke kolko vychadza za kus, ale asi som to teda zle pozrela. este raz -dik!

hasleerka
25. dec 2009

kočky aké sprcháče presne používate ??? a do koľko je rokov je určená detská kozmetika??? môžem už 7 ročnej dcérke dávať ten dospelácky sprcháč, kúpila som ten med ph neutral

junovka
25. dec 2009

haslerka, skus.Ked nebude mat nejake vyrazky alebo inu reakciu, tak kludne.Ja svojej starsej Timke davam tak isto od Balei sprchac Sensitive 😉 pre dospelych.

ukana
25. dec 2009

hasleerka, skus, ja malemu davam nase sprchace, mal uz aj Baleu, tu limetkovu...a v pohode 🙂 ...