Je manželstvo v dnešnej dobe moderné?

expertka8
27. dec 2008

...alebo....."Žiť pod záštitou sobášneho listu, alebo nie?"... 😕

...casto sa stretavam s nazorom..."ze na spolocne spoluzitie nie je potrebny papier"...
..."papier" vsetko pokazi/l/...a pod.

...ako to vidite vy???
...dakujem za kazdy nazor...

P.S....podla mna je mangelstvo DAR 😵

sisstin
25. apr 2009

asi: ještě bysme měly vlízt do tchyně 😝 😅

asanaa
25. apr 2009

sis to jo,teď jsem to s tím chlapem myslela jako,že někoho potkáš a začneš s ním třeba žít.Nemyslela jsem že by sis ho hned brala 😀

asanaa
25. apr 2009

sis 😀 😀 to jooo nových super výlevů od tchýně mám taky dost a dost 😀

sisstin
25. apr 2009

asanaa: já naštěstí žádný 😝 😅

asanaa
25. apr 2009

To se máááš 😀

pepibubu
25. apr 2009

asanaa, to je holt úskalí psanýho projevu, působilo to na mně jako že povýšeně siss mezi řádky říkáš, že až pozná toho pravýho, tak otočí... Ale kdybychom se viděly a ty ses třeba usmála nebo něco nebo z tónu by bylo patrný že to tak nemyslíš 🙂

Tak sorry, error 🙂

sisstin
25. apr 2009

pepi: to dělá hodně psanej projev 😉 bohužel..jinak my jsme s asi kámošky..teda v rámci koně 😝

asanaa
25. apr 2009

pebibubu jo táák 😀 .No jo to se občas stane,já to nemyslela špatně 😉

asanaa
25. apr 2009

sis 😀

pepibubu
25. apr 2009

siss tak to jo 🙂 tak se mějte, hehe a kdybys do toho snad někdy praštila tak si snad vezmu volno a pojedu na tebe hodit hrst rýže osobně 😀

sisstin
25. apr 2009

jinak nevim, jestli je manželství moderní...kámošky, co jsem poznala v rámci toho, že maj děti..tak většinou vdaný jsou..ale jinak moje dávné kámošky vdaná není ani jedna..ale všechny bezdětné 😝

sisstin
25. apr 2009

pepi: tý jo..mě to fakt bralo jako dřív, když jsme spolu byli rok dva..to jsem furt lezla po beremku... 😝 ted už jako fakt neeee 😅

sirinka
25. apr 2009

caute...podla mna manzelstvo vobec nie moderne a ani nemoderne v dnesnej dobe...proste niekto do toho ide a ini nie...komu co viac vyhovuje 😉

asanaa
25. apr 2009

No to já mám 2 kámošky už i rozvedené 😔 další asi 3 neprovdané maminy,ale těm to neklape.No a pak asi jen 2 šťastně vdané..bohužel.No a v práci??No comment,tam je to samá opuštěná mamina samoživitelka 😔

sisstin
25. apr 2009

asanaa: já začínám být zahořklá..a na absolutní věrnost nevěřím ani z jedné strany..rozhodně nehážu všechno na chlapy..že to jsou svině a bla bla..ale málokterý vztah vydrží dlouhou dobu bez nějakého zakolísání 😕 dřív jsem to viděla též radikálně, jako že nevěra fakt neee..a když jo, tak to okamžitě říct partnerovi a tak..no dneska už si tím moc jistá nejsem 😝

sirinka
25. apr 2009

baby...ja ani celkom presne neviem, ktore pary v nasom okoli su manzelske a ktore partnerske...mne je to jedno

sisstin
25. apr 2009

sir: mně je to vcelku taky jedno 😕 asi každá se chce vdávat, když je strašně zamilovaná...aspon myslim...já v tom zatim nevidím nějaké strašné výhody...pokud nejde o extra majetek a tak 😕 a můžou být i předmanželské smlouvy...na manželství nevidim nic špatnýho..vůbec to nezavrhuju..ale já na to už nějak nejsem v poslední době....já furt vidim jenom to, kolik by to stálo peněz 🤐 😅

asanaa
25. apr 2009

sis nooo můj bývalí mi byl nevěrný,já na to přišla a začala jsem mu taky zahýbat,ale to bylo už fakt ke konci vztahu.Vlastně jsem ho podvedla se svým nynějším mužem.Jenže když jsem ho podvedla tak jsem mu to řekla a odešla od něj.Nevěru od chlapa bych asi těžko rozdýchávala a popravdě nevím jak bych se zachovala kdyby mě manža podvedl.Já jsem teď v takovém rozpoložení že bych ho za žádnou cenu nepodvedla.-Takže asi tak-ale co bude za pár let,kdo ví

sisstin
25. apr 2009

asanaa: já bych jedinej rozdíl viděla v tom, že většinou ženy podvádí, když v jejich vztahu není něco v pořádku..bud sex nebo ta komunikace..zato některým chlapům stačí vidět pěknou babu...a jde fakt jen o sex, i když si s manželkou jinak rozumějí..to je asi dané už přírodou 😝

asanaa
25. apr 2009

Tak já to o těch párech vím,protože se o tom s holkama bavíme a nebo jsem jim byla na svatbě 😀
A peníze???No za něco se utratit musí ne??A nám se třeba všechny výdaje vrátili ve formě peněžních darů 😅

asanaa
25. apr 2009

sis no právě ☹ chlap se otočí za každou sukní a stačí mu málo aby podvedl..bohužel

sisstin
25. apr 2009

asanaa: já jsem děsně náročná, takže když už, tak už...a chci mít úžasnou svatbu ...a na to jaksi nemáme finance.. 😅 ale to není ten důvod..kdybych se fakt vdávat chtěla..tak by mi stačil nějaký malý obřad skromný..já to prostě tak necítím zatim.. 😝

asanaa
25. apr 2009

No však ta naše taky nebyla zrovna nejlevnější teda 😅 😝

sirinka
25. apr 2009

tak s tou neverou som na tom podobne ako asanaa...asi by ma to dost zobralo a z mojej strany momentalne tiez nic nehrozi...ked uz kvoli inemu nie, tak kvoli bruchu hehe...ale nie, som uplne oddana tomu svojmu... 😉

sisstin
25. apr 2009

sir: tak v těhu by mě nevěra fakt nenapadla 😉 😅

asanaa
25. apr 2009

sirinka 😀 😀 😀 taky nevím koho bych s tím pupkem teď zaujala.Ještě že alespoň manžovi se líbí a bere ho jako sexy 😀

sisstin
25. apr 2009

já si připadala sexy i v těhu 😀 😅 😅 😅 😅 😅

asanaa
25. apr 2009

sis no vidíš a moje kámoška když byla těhu tak toho svého podváděla 😝 😔 hrozný co

sisstin
25. apr 2009

asanaa: ty voe..to je drsný..bejt nevěrná s pupkem 🤐 😅 😅 😅

asanaa
25. apr 2009

sis no a proč nee??To já občas taky,ale ne když jsem vyřízená,unavená a oteklá jak brambora 😀 .To teda na sobě neshledávám sexy vůbec nic 😀 😀