Je normálne, keď pohladí tehotenské bruško cudzí muž?

mia1020
23. mar 2009

ahojte kocky, doteraz som toto forum len citala ale teraz mam taky ani nie problem, skor je to o tom ze neviem co si mam o tom mysliet,

myslite ze je normalne pokial tehotnej zene pohladi brusko cudzi muz? Neberme do uvahy doktorov, povedzme ze je to manzelov kolega????????

dik za vsetky reakcie

marse
23. mar 2009

podla toho v akej situacii k tomu doslo, co k tomu predchadzalo

mia1020
autor
23. mar 2009

urobil to v spolocnosti, potajme aby si to nik nevsimol. a nepredchadzala tomu diskusia a tom ako sa drobec vrti. bolo to dost necakane.

maruschka
23. mar 2009

mia, ja si myslím, že ak to urobil celkom prirodzene a normálne, tak je to normálne..Môj manžel bol zaťažený na tehotenské bruško-a to je normálne asi u každého človeka..Veď je to niečo krásne a milé, zázračné, že tam vo vnútri bruška je maličké bábätko..Preto je to také, že sa vlastne hladká to bábätko, samozrejme aj to bruško, lebo ono sa počas tehotenstva berie ako príbytok toho dieťaťa...

Takže, ak to nebolo nejaké vulgárne,oplzlé, tak je to úplne normálne..dokonca niektorí si myslia, že pohladiť tehotenské bruško alebo vidieť tehotnú prináša veľké šťastie v ten deň 😉 😉 😉 😉 😉

lante
23. mar 2009

Mne tiež pohladkal manžov kamarát bruško, popravde ma to prekvapilo, že si ho chce pohladkať chlap 😅 , ale on sa spýtal či môže. Ale nevadilo to, dokonca ho hladkal opatrnejšie ako ženy 😀

mia1020
autor
23. mar 2009

no mne to v tedy tiez prislo uplne normalne, vratila som sa k tomu teraz preto lebo ma sokuje ako sa sprava k malemu, venuje mu tolko pozornosti ako by bol jeho. manzelov otec z neho nieje taky hotovy a pritom je to jeho vnuk. Necakala by som od neho tolke prejavy nehy. 😕

norik1
23. mar 2009

mne kolega brusko pobozkal... tiez to bolo necakane a urobil to pred inymi kolegami, vsetci sme ostali vyvaleni, ale kedze ho poznam tak viem ze to bolo spontanne a nic zle za tym nebolo...
Mozno ten tvoj kolega tiez tuzi po dietati a nema to inak ako dat najavo... nenapisala si ci ma svoje deti alebo ako je na tom on...

susik77
23. mar 2009

mia, inak aj mna trochu sokuje ako sa jeden znamy, co ma rovnako stareho syna ako je nasa mala, chova k veronike, ako sa s nou hra a berie ju na ruky 😎 tiez mi to pride dost - asi preto, ze nase deti berieme, ze je to kus z nas...predtym nez som ju mala by ma to ani nenapadlo, clovek asi inak vnima vztahy ked uz ma vlastne deti...

lante
23. mar 2009

Možno veľmi túži po bábätku 😉
A mamina kamarátka má muža, ktorý miluje deti. A s mojím malým sa ako s dvojmesačným zabával celú návštevu. A nikomu inému ho nechcel dať na ruky 😀
Mužov otec, z ktorého sme spravili deda, ho nechcel zobrať ani na ruky......akoby sa ho bál.

slnieckova
23. mar 2009

mozno si pomyslite, ze som maximalne blba, ale.... moj manzel hladkal brusko svojej tehotnej sesternici... a mna sa to dotklo ☹ pretoze neuveritelne tuzim po dietatku.... neviem, preco sa ma to dotklo, ale dotklo sa ma to a ostalo mi neskutocne smutno 😢

mia1020
autor
23. mar 2009

ma dve deti a dalsie uz isto nie

ale lante asik je to velmi podobny tip cloveka ako ten co si spomynala. mozno ma to prekvapilo preto ze muzi v mojom okoli nepatria k tym ktory by na verejnosti niako vyraznejsie prejavovali emocie. a u toho dotycneho ma to prekvapilo preto lebo sa dost rozdielne sprava ked je v spolocnosti a ked sme sami ( nieze by sme nieco 😕.. ) ale nase rodiny su si dost blizke a chodievali sme spolu cvicit.

v podstate som veeelmi vytesena ze ked idem s drobcom na navstevu tak sa mu ma kto venovat a ja mozem pokojne trkotat 😅

hiha
23. mar 2009

Ja by som v tom tiez nevidela nejaky zly umysel 😉 .Niekto je az prilis spontanny a nevidi to tak,ze by urobil nieco nevhodne,skor mile.Ja by som sa potesila,skor by mi to vadilo uplne od cudzieho cloveka 😠

roasha
23. mar 2009

slnieckova neboj sa,bola to u teba normalna reakcia.neziarlila si predsa na brusko,len ta zabolelo srdiecko 😉

slnieckova
23. mar 2009

roasha 😔

mia1020
autor
23. mar 2009

mne to nevadilo, ja som z toho bola chvilu tak hlupo usmiata 😵

slniecko my sme sa snazili rok a tiez som si uz pri konci o kazdej tehotnej myslela ze je provokaterka 🙄 ale neboj je to v poho budes mat aj vlastne a bude ti ho hladkat nonstop a budu ti ho zavidiet 😉

hiha
23. mar 2009

slnieckova,raz sa aj na vas usmeje slniecko 🙂 a budes slnieckova mamicka 😵

slnieckova
23. mar 2009

dakujem dievcata... bodaj by ste mali pravdu ☹ Ja som z toho strasne nervozna... teraz babo odkladame, lebo nemozeme (to ma neskutocne ubija ☹) a este ma ubija myslienka na to, ze ked si povieme: teraz mozme, tak sa to nepodari... a najmladsia uz nie som ☹ Zblaznim sa z toho a bude pokoj 😢 😢 😢

norik1
23. mar 2009

presne tak, slnieckova mna by to zabolelo rovnako ako teba, nic si z toho nerob, je to uplne prirodzena reakcia... neboj, ani sa nenazdas a manzelik bude hladkat to tvoje 😉

hiha
23. mar 2009

slnieckova,ked som potratila 😢 ,zrutil sa mi svet,muz mi bol najvacsou oporou a len cez slzy som sa divala na tehulky a mamicky s kocikmi,ale potom som si povedala dost,musim sa vzchopit,aby sme mohli pocat dalsie a aby bolo vsetko v pohode.nastastie sa nam podarilo o polroka daslie babo a teraz mame pre nas toho najkrajsieho chlapceka na svete 🙂

denduska
23. mar 2009

mia, asi fakt zalezi od situacie...aj od cloveka...ja som mala napr. jedneho byvaleho spoluziaka, s ktorym som sa stretla po dlhsom case, a on uplne spontanne povedal Ahoj mne a potom brusku a pohladkal ho...ale od neho to bolo absolutne prirodzene...

slnieckova, juuj, mna by sa to dotklo tak ze by som asi musela odist lebo by mi vyhrkli slzy... stalo sa mi nieco podobne, a len velmi tazko som to niesla 😖 uvidis, ze vsetko bude dobre..najlepsie 😉

hiha
23. mar 2009

tiez som si myslela,ze sa zblaznim 😖 a teraz sa idem niekedy zblaznit z Adama 😀 .vsetko ma svoj cas a vsetko pride,neboj

mirkat73
6. júl 2013

no neviem..ja by som teda moc nadsena nebola, kebyze moj muz hladka brusko hociktorej...