Je normálne mať pocit, že dieťa vôbec nechcete?

aliana
14. mar 2007

Ahoj,
mali ste aj vy pocit niekedy, ze dieta vobec nechcete? Je to normalne? Kedysi som dieta velmi chcela ( v myslienkach, nie ze by sme sa pokusali 🙂, ale momentalne mam pocit, ze absolutne nie...Nerozumiem preco je to tak. Je to pre mna zvlastny pocit.

melory
14. mar 2007

je to prirodzene, a pockaj si na pocit, ze urcite ano!

elliana
14. mar 2007

a kolko mas rokov, ak sa mozem opytat

melory
14. mar 2007

elliana ja som bola 25rocna a citila som ze deti milujem ale ze este nie..prislo to na mna neskor, ako na babu pride neskor menzes.

maca21
14. mar 2007

aliana ani ja som nechcela deti a raz sa šmyklo a teraz by som nášho drobca nevymenila za nič na svete, neboj keď už budeš tehotná uplne inak to budeš brať 🙂

aliana
autor
14. mar 2007

Mam 23.

jeane1
14. mar 2007

aliana prišlo aj na mňa že ešte nie ☹ len si pekne počkaj na ten pekný pocit 🙂 na mna to došlo až v 27 😕 a myslím že som nič nepremeškala 😵

melory
14. mar 2007

jeane1 kukam a kukam a neverim ze sa nam davidko reinkarnoval do jeane1...inak ja na teba myslim, a cas si najdem, len musi to dozriet... 😵
tak ako zena na materstvo.

aliana mne to zacalo tak, ze som si zacala vsimat tehotne, potom deti v kociku a uz to slo sme, len musis uvolnit v sebe ten pocit, nie nieco dusit.

emjee
14. mar 2007

ja mam 27,5 (presne :-O) a uz by som aj, ale stale este nie som 100% presvedcena, ze teraz hned, ale viem, ze uz zachvilu budem pripravena

jeane1
14. mar 2007

😉 som odhalená 😀 melora ja si počkám ved mi hadam neutečieš rodiť

maca21
14. mar 2007

podľa mňa na dieťa sme nikdy neni 100% pripravené, ono to musí prísť a musíme byť pripravené 🙂

jeane1
14. mar 2007

už aj ked si budete myslieť že ste pripravené tak príde doba ked už bude na svete a budu otázky robím to OK??

melory
14. mar 2007

podla mna zas nie.
otehotnela som az ked som si bola na tych 100% ista ze moje pocity su ano, chcem dieta a tuzim po nom, tie pocity co som vysielala boli krasne.

maca21
14. mar 2007

ale presne ako píše jeane1 aj vo výchove je milión otázok a hlavne pri prvom dieťati či to robím dobre a tak

aliana
autor
14. mar 2007

Teraz mam pocit, ze ten cas nikdy nepride ☹

maca21
14. mar 2007

ale príde a ani nebudeš vedieť ako, možno ťa to chytí už o pol roka, že chceš bábo alebo sa šmykne a budeš ho musieť chcieť

jeane1
14. mar 2007

maca21 tie otázky ma rýchlo prešli ked som počula od známych ako dobre je syn vychovaný a spoločenský to mi stačí nato aby som si bola 100% 😕 ale bude to take aj pri druhom 😵 a je po mojich 100% ☹

maca21
14. mar 2007

a hlavne budeš ho milovať viac ako svoj život

melory
14. mar 2007

aliana to je len pocit, ja ked som uz aj chcela tak na 80% tak v sne som deti uplne odmietala, moje podvedomie mi stale hovorilo, ze este nie, ale jedneho dna....staci obycajny zazitok sa tvoja dusa prebudi a objavis v sebe zenskost a pocit tuzby po materstve

emjee
14. mar 2007

aliana v 23 vacsine dievcat babatka po rozume este nechodia

melory
14. mar 2007

neuzivala som antikoncepciu a ked to na mna prislo tak som si po miloveni pripadala prazdna, ake jednoduche, ze?

aliana
autor
14. mar 2007

Sestra bude mat teraz, vyskusame, ci sa nezmeni moj pocit 🙂

maca21
14. mar 2007

jeane1 určite ano, to musí byť pekné keď ti dieťa vychvália a musí to byť super pocit, doba je vždy horšia napríklad ja som bola vychovávaná uplne inak ako deti čo vidím teraz, ale hlavne v puberte možno ani dobrá výchova nepomôže 😕

aliana
autor
14. mar 2007

Ano, mozno vacsina nie, ale ja som praveze myslela, predtym, no teraz uz nie. Malo to byt predsa naopak... 😒 🙂

melory
14. mar 2007

jeej tak to sa naucis kopu veci...prebalit, odgrgnut, obliect, aj vybavu budes mat 😵

aliana
autor
14. mar 2007

🙂

maca21
14. mar 2007

keď uvidíš toho bezbranného drobca čo je odkázaný na nás bude to zas iné

melory
14. mar 2007

hlavne prirodzene, nic nasilu

emjee
14. mar 2007

aliana mozno teraz je v tvojom zivote nieco, co predtym nebolo a co odsuva dietatko zatial na vedlajsiu kolaj
ale tehuvirusy su straaaaaaasne nakazlive, takze si myslim, ze par chvil s malou neterkou a dojdes k tomu, ze aj ty chces

emjee
14. mar 2007

alebo par chvil tu na konikovi a budes taka zblaznena z malych deti ako ja 🙂

maca21
14. mar 2007

emjee to si pekne napísala 😉