Je normálne tvrdnutie bruška po orgazme?

funilieta
21. okt 2007

ahojte...chcem sa opytat, ci sa niektorej z vas stalo ze po orgazme stvrdlo brucho na chvilocku, asi na 3 sekundy...neviem ci to je normalne

kikinela
26. mar 2008

Ahojte baby.No ja sa až obavam toho,ked o 2 tyždne pride moj mužik domov asi tak po 2 mesiacoch,čo to bude 😀 .Anejake tvrdnutie bruška necitim lebo ja som dost silna a ani nieje vidno že som tehulka 😉

majula009
26. mar 2008

certica, dakujem, no bola som rizikovka prve mesiace ale teraz je vraj vsetko ok, aj cvicit mam tak hadam bude vsetko ok aj nadalej. Mna skorej trapi ze mam krce v nohach ked trosku natiahnem nohu...a opuchnute ruky kazde rano....ked zovrem dlane a chcem ich stlacit tak ma to normalne boli.. 😢 a dalsi problem mam s travenim..Posledne dni hoc co zjem vsetko mam problem stravit....

bibianna
6. jún 2008

Ja nemám po orgazme tvrdnutie brucha, no najnovšie po poslednom orgazme ma bolí dnes bruško. Pohyby cítim. Ku doktorke som nestihla ísť, dúfam že mi to neuškodilo.

mywiel
6. jún 2008

Je normalne ked brusko tvrdne, niektore zeny to citia az do 30 min. po orgazme ale potom by to malo ulavit, ak nie treba si zobrat magnezium a kontaktovat dokiho. 😉 Ale je normalne ze brusko nachvilu stvrdne po orgazme, ziadny strach.