Je normálne tvrdnutie bruška po orgazme?

funilieta
21. okt 2007

ahojte...chcem sa opytat, ci sa niektorej z vas stalo ze po orgazme stvrdlo brucho na chvilocku, asi na 3 sekundy...neviem ci to je normalne

digysa
23. jan 2008

ADMIN......co spis? Dalsie TVRDNUTIE....

emjee
23. jan 2008

digysa citaj pozorne, toto tvrdnutie sa od ostatnych tem o tvrdnuti bruska odlisuje prinajmensom v jednom detaile
ale vdaka, ze nam pomahas upratat 😉

moniqe3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bibianna
21. mar 2008

Neviem, ja som deň po orgazme začala krvácať v tehu, bola som v nemocnici, potom som zas po orgazme krvácala, zas som bola v nemocnici, tak som si povedala dosť, a som v poriadku. Žiadny orgazmus, žiadny sex, no ako to vydržím do augusta neviem,no čo nevydržím pre dieťako.

jarka70
22. mar 2008

certica mne sa to uz stalo par krat ale potom to stipanie preslo a navyse nebolo to ani pri orgazme -z nicoho nic ked som lezala 😉

certica
22. mar 2008

uz som aj zabudla na tuto temu, mne sa to stalo este raz a odvtedy v pohode. stvrdnutie bruska po je podla mna samozrejme, to netreba ani riesit.
inac si jazvu vobec necitim ani ma nic neboli, klop 🙂

bibianna a nemala si nejake ine problemy? co ti povedal lekar? leo za normalnych okolnosti by sa take nieco diat nemalo...

bibianna
24. mar 2008

Sami sa nevedeli vyjadriť, sama som to tak odsledovala, no nemusí to byť tým.

uva
24. mar 2008

ahojky,
nam doktor zakazal pohl.styk,ale je to taaake tažke vydržat, tak sme použili len usta, myslite že nam može uškodit takyto orgazmus? necitila som nejake tvrdnutie ale neviem...nemate niekto s tym skusenost?

majula009
24. mar 2008

určite Ti to neuškodí...my máme tiež zakázané, ale nedá sa to bez toho...a musím klopať na všetky drevá naokolo že zatial všetko v poho. Niekedy akurát cítim také jemné stiahnutie hned po na pár sekúnd ked sa postavím, preto teraz hned nevstávam.... 😉

certica
24. mar 2008

uva, ja myslim, ze uplne v pohode. podla mna tu nejde o orgazmus, ale o to, aby nebol priamo drazdeny krcok

uva
24. mar 2008

som si aj myslela,ale človek nikdy nevie, dakujem ste ma potešili lebo ten deficit je teda hroooza 😀 😀 😀 len dufam, že ma zajtra doki neodhali 😀 a nesprdne 😀
čerti šak sa ani nečudujem, že maš tolko príspevkov teba stretnem hocikde 😀

sandrika
24. mar 2008

baby tvrdnutie bruška pri orgazme je uplne normálne a čím bližšie k pôrodu tým bude častejšie,môže to trvať až 30 min a potom to prejde, niekedy sa dostavia aj falošné kontrakcie, ktoré nie su veľmi bolestivé tiež zmiznú, takže sa nebojte, bábetku to neškodí a ani ho to neohrozuje.Krásne tehulkovanie.
Certica mna reže a štípe skoro po každom orgazme, ale len keď prídem tam dole do styku aj so spermiami ktorým sa vyhýbam 🙂 keďže otvárajú krčok beťárky jedny 😉

certica
24. mar 2008

sandri, u mna to vtedy so spermiami nemalo vobec suvis 😉

tonicka
24. mar 2008

uva, mááááám a bohate...je to v pohode 😀 😀 ja som bola rizikovka.... tam ide o ten krcok...takze kludne si posluzte inymi sposobmi 😀 😀

certica
24. mar 2008

tonci vitaj 😀

uva
24. mar 2008

dakujem tonicka 😀 😀 😀 s radostou splníme 😀

mywiel
24. mar 2008

Ja som pocula, ze uspokojenie ustami, alebo masturbacia su ovela silnejsie ako normalny sex a teda aj vyssie riziko tvrdnutia bruska. 😒 Co sa tyka spermii tiez vyvolavaju kontrakcie ale ak nemate rizikove tehotenstvo tak nic nehrozi. 😉 Vsetko je riadene hormonmi takze niektore maminky si budu musiet pockat na orgazmus az po 600 nedeli, ale ved aj stravene chvile spolu stoja za to a da sa to vychutnat aj bez orgazmu hlavne ze je romantika. 🙂

mywiel
24. mar 2008

Ak je milovanie ustami, tak partner by nemal fukat do posvy, aby nenastali infekcie, ale to asi nikto nerobi, to som nasla napisane v jednej knihe o tehotenstve. Inac sex nevadi, zalezi len na vas ako sa citite. 😉

tonicka
24. mar 2008

uva a ty si v 36 tt, to je uz v pohode, tam ti zacne tvrdnut brusko aj bez orgazmu. 😉 certi caf 😀

uva
25. mar 2008

mywiel- ja som teda velmi romantická duša a nemožem povedat že by som bola nejaky sexmaniak ale ked musiš tak musiš 😀 ty určite nemáš zakázane 😀 inak by si vedela,že ani romantika po dlhšej abstinencii už nezabera 😀 😀 😀 ale diky za rady 🙂

jankapo
25. mar 2008

jeeee, uva, 100 bodov... 😉 😀

lucia31
25. mar 2008

uva 😀 ..tak to bolo naozaj trefne 🙂 cez den sa snazim moje poslednu dobu vystupnovane sexualne chutky 🙂 krotit, ale co s erotickymi snami ? 😀 ...boze, keby som mohla sprintovat, tak obehnem okolo bytovky minimalne 20 koleciek 🙂

jankapo
25. mar 2008

no luci, to som chcela napisat...ze co mam robit, ked zaspim a zobudim sa na orgazmus... 😀 ani nespat????
tak sme si povedali ze prevencia vo dvojici je predsa len "romantickejsia"....uz sa mi nesnivaa.... 😀 aspon nie tak intenzivne....

uva
25. mar 2008

baby to o snoch ani nehovorím 😀 to moj manžel už odčítava dni 😀 😀 😀 včera povedal, že ideálne by bolo mat hned dvojičky ,aby sme nemuseli za rok znova abstinovať 😀

tonicka
25. mar 2008

baby, mne sa snivalo, v tehu ze uvazujem nad oplodnenim od velkej čierne ťavy 😀 😀 vo výťahu na Antolskej, takze erotikuš je stale lepsie 😀 😀

janca704
25. mar 2008

Mne tvrdne brusko priblizne od 18tt, beriem magnezium. Zaberalo do cca 26tt, kedy mi v priebehu asi 15minut lezania v pokoji stvrdlo brusko 3krat ☹ Odvtedy si to sledujem a je toho vela. Spomenula som to lekarovi, ktory sa netvaril spokojne, no povedal, ze aj ked bude kontrakcii 20 a nebudu mat vplyv na krcok, tak by to malo byt v poriadku. Sleduje ma teraz kazdy tyzden, chce ma prijat aj do nemocky 😒 , ale ked treba ochotne si to tam odlezim. Denne si zapisujem pocet kontrakci (uz ich bolo aj 22, no pod 10 nejdu ☹ ) a bohuzial mi tvrdne brusko aj po orgazme, takze asi sa ho zrieknem na tie cca 2 mesiace do porodu 😅
Lekar mi este ale povedal, ze kontrakcie nemusia byt take nebezpecne, ze mozno len reagujem inak, citlivejsie, na vylucovanie oxytocinu, ako ine zeny... neviem 😒

uva
25. mar 2008

tonicka 😀 😀 😀 ťava?

majula009
25. mar 2008

Tonička máš 100 bodové sny....

majula009
25. mar 2008

Ozaj chcem sa opýtať to každej jednej tvrdne brusko v tehotenstve? Mne zatial nič, ale začínam sa toho obávat ked to tu čítam všade...a nemyslím len po sexe ale tak všeobecne.... 🙂

certica
26. mar 2008

majula, nemusi tvrdnut. este mas na to cas 😉 . mne napriklad este stale za beznych okolnosti netvrdne, naozaj len po orgazme, ale to je v tomto pripade si myslim aj dost logicke...
pokial nue si rizikova a neotvaras sa, vobec nic sa nedeje, naopak aspon sa trochu maternica precvicuje na porod