Je podľa vás cirkus týraním zvierat?

magda22
3. máj 2008

ahojte,
zaujimalo by ma kolko mamiciek sa so mnou zhodne..
videla som, ze cirkus je celkom popularny v Bratislave..
ja by som svoje dieta nikdy do cirkusu nezobrala, iba ak by som mu chcela ukazat, ze ako ludia tyraju zvierata, ...cirkus je to najsmutnejsie miesto..
a to nie som zvieratkovsky typ...

johanda
3. máj 2008

Achatelke, promiň, zdálo se mi, že odsuzuješ ZOO, možná jsem to špatně pochopila. Pokud chceš znát můj názor na chov "běžně se vyskytujících druhů u nás", musíš napsat kterých. Zoo Ohrada neznám, nejsem pracovník žádné ZOO, jsem jen vědec - biolog a ekolog, tak proto si možná potrpím na konkrétní fakta 😉
Věřím, že máš nastudováno hodně, ale v populační ekologii a druhové ochraně přírody máš určitě mezery, podle toho, cos psala - a neber to jako urážku, já studuju furt a furt něco nevím 😉

achalteke
3. máj 2008

jolanda: jo hele, v pohodě, vždyť jde jen o diskusní fórum a normálně se bavíme, ne? V Ohradě se zaměřujou hlavně na "domácí" zvířata, teda zvířata, který žijou u nás (i když nějaký cizokrajný jsou tam samozřejmě taky). Ale najdou se tam i zvířata, který ani nejsou chráněný nebo ohrožený. Jo, tvý argumenty samozřejmě chápu, asi to není tak jednoznačný, jak by se zdálo, ale mě zase na druhou stranu přijde trochu divný, že z jedný strany támhle někde vybíjí volně žijící tulení mláďata kvůli kožešinám a pak ti někdo řekne, že tuleně chovají v zoo kvůli jejich záchraně. Kdyby se ty peníze dali do ochrany volně žijících zvířat, možná by to prospělo víc. Ale no nic, pro dnešek budu končit, ráda jsem si pokecala o zajímavým tématu.

arabeska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elise
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
arabeska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elise
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
arabeska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
konoupek
3. máj 2008

cirkus=týrání zvířat,tot můj názor ☹

lucija
3. máj 2008

Holky, která z vás dneska podpálila ten cirkus??? 😠 😀

elise
3. máj 2008

lucija dobrá hláška 😉 😀 😀

lucija
3. máj 2008

Dík, snažila jsem se 😀 😀 😀 😀 😀 😀

princeznicka.
3. máj 2008

ja tiez cirkus nemusim,a asi tam s detmi chodit nebudem..ZOO je trosku ine..tam tie zvieratka nie su aspon na nic ucene,tryznene..sice maju dost stiesnene podmienky,ale ja verim,ze sa tam o nich dobre staraju..

zuz11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuz11
3. máj 2008

temu uzivatelka nezalozila na to aby ste sa tu hadali ale mate vyjadrit iba svoj nazor, preto Vas poprosim vyjadrite iba svoj nazor a nazor druhych neodsudzujte..... kolko ludi tolko chuti, dakujem

princeznicka.
3. máj 2008

aj ja si myslim,ze kazdy ma pravo na svoj nazor..to,ze ja si myslim jedno,neznamena,ze mam pravdu..

aniska
13. máj 2008

magda, ten odkaz mi nic nezobrazil.. ziadne video 😕
inak suhlas s nazvom temy, preto do cirkusov a do zoo nechodim, nebudem podporovat take bezcitne tyranie chudacikov zvieratiek ☹

miriamkac
14. máj 2008

johanda k tvojim prispevkom nemam co dodat, len s nimi suhlasit. Jasne, strucne a vystizne argumenty 100 bodov. Moja rec. 🙂
Co sa tyka cirkusov, tiez to nemusim, ale podla mna ZOO nesplna len ochrannu funkciu, ale dnes uz aj na vidieku je tak malo chovanych zvierat. A mozem povedat, ze ked som bola s malou v ZOO, zistila, ze krava nie je fialova. Proste ZOO ma aj naucnu funkciu, aj pre deti, mozete im ukazat zivu opicku, zirafu. A co sa tyka zvietat v ZOO johanda to vysvetlila uplne presne. Tot moj nazor.

monicccc
25. júl 2012

NEZNASAM CIRKUSY !!!!!!!!!!!!! JE TO TYRANIE ZVIERAT !!!!!!! SMIECH CEZ PLAC !!!!!!!!! SOM ZA ZRUSENIE CIRKUSOV NA SLOVENKU, A AJ PRETO ROBIM NIECO!!!! ZAPOJTE SA AJ VY NA STRáNKE WWW.SLOBODAZVIERAT.SK A PRECITAJTE SI CO SU TO CIRKUSY. JA UZ ZBIERAM PODPISY NA PETICIU A KED SA VYZBIERA NA SLOVENSKU MIN. 100 TISIC PODPISOV TAK MUSIA PRINIEST ZAKON!!!!
v grécku su cirkusy uuuuplne ale uplne zakazané so zvieratami aj s domacimi, ci pes macka slon delfin zirafa.. vsetky zvierata.. a to chceme dosiahnut aj na slovensku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§

monika15
19. aug 2013

och boze....... ze sa vy nudite......

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz