Používame cookies. Viac informácií tu. OK
irriss
27. mar 2012

😀

p.s. Nehlaste se vsichni!
(v dobrem!!!)

bambulkabambulkova
autor
27. mar 2012

@irriss 😅 vestis ci je to srandicka 😀 😀

irriss
27. mar 2012

@bambulkabambulkova
Musim Te zklamat...nevestim 😉

p.s. jen doma predpovidam.... 🙂

bambulkabambulkova
autor
27. mar 2012

@irriss jaj aha tak to len pri osobnom stretnuti asi ci je to este humor :D

irriss
27. mar 2012

@bambulkabambulkova

Prozrad mi, proc hledas "Vestici"??
Mas trapeni tak velke, ze je to "posledni nadeje"
nebo jde o pouhou "Zvedavost"?

bambulkabambulkova
autor
27. mar 2012

@irriss zvedavost hihiihi 🙂buducnost len tak dneska mam trosku casu na seba tak by ma zaujimala buducnost 😉 😉 😉

irriss
27. mar 2012

@bambulkabambulkova
aha..tak Ti reknu tu neblizsi udalost:
admin Te prehodi z Fora do Volne diskuse.. 😀 😀 😀 .

bambulkabambulkova
autor
27. mar 2012

hahah mame dobru naladicku to ma tesi 😀 ach :D hjaj vestica tu nie je ziadna

irriss
27. mar 2012

@bambulkabambulkova Mozna prijde i Kouzelnik.... 😀 😀 😀

ale to uz taky zrusili, jako za chvilku nas...

p.s. Radeji koncim, mej se!

sisaha
27. mar 2012

@irriss 😀 😀 😀

bambulkabambulkova
autor
27. mar 2012

😀 😀 😀 😀 hihihi hiihih

irriss
27. mar 2012

@sisaha
@lauritka chybi..Lauri, kde mas sveho zraloka? 😀

mimka11111
27. mar 2012

@bambulkabambulkova ahoj,podla mňa nie je dobre vedieť svoju budúcnosť..resp.by som určite nepočúvala na nejakú vešticu...mám kamoša,ktorého priatelka nechala len preto,lebo jej to povedala nejaká veštica...možno sa tým chceš len pobaviť "ved čo sa už len môže stať" ,ale vieš ludská myseľ alebo skôr domýšlavosť v určitých situáciách je nepredvídatelná....osud alebo budúcnosť si do "istej" miery dokážeme ovplyvniť samy

lucka1987
27. mar 2012

@bambulkabambulkova ahoj volám sa Lucka ale moje umelecke meno je Teodora . pozrela som si tvoj nick, pár tvojich prispevkov a dostala som sen. videla som v nom luxusnu vilu postavenu bez uveru, krasny velky bazen , sochy levov na zahrade chrliacich vodu, nadherny vozovy park v podzemi, krasneho svalnateho zahradnika a este krajsieho udrzbara. po dvore behaju tri krasne deticky a pri nich je muž co caka na svoju milovanu zenu s kyticou ruzi... a vidim aj teba bambulka .. si celkom blizko...... pozeras sa cez dieru v plote 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

prepac.. pri precitani diskusie ma hned napadlo toto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 dnes som strasnaaaaa...
ale ozaj.. nie je moc dopbre vediet buducnost... mysel je silna.

irriss
27. mar 2012

@lucka1987
Neco je ve vzduchu 😀 😀 😀
a Teodora, nezbylo tam neco i pro mne?Myslim v tom snu 😀 😀 😀

Koukam, ze jsi nadelila vsechno jedne osobe..aspon toho zahradnika jsi mohla nechat pro dalsi v poradi 😉

lucka1987
27. mar 2012

@irriss pockaj ..... idem si pospat za chvilku sa ozvem...

lucka1987
27. mar 2012

@irriss no jasne vidim ta tam... tlacis furik s vytrhanou burinou ... si zahradnikova zena..... n vidis... a sen sa ti splnil 😀 😀 😀 😀 😀

irriss
27. mar 2012

@lucka1987 😢 😢 😢 😢
"o svalech" ani radka 😢

😀 😀 😀
jen vyplazeny jazyk 😝 pri robote 😀 😀 😉

p.s. zamknou nam to tu 😖 😉

lucka1987
27. mar 2012

@bambulkabambulkova inak s kamoskou ma raz ked som mala 17 oslovila jedna pani.. sedela v kaviarni vedla nas... akosi sme sa dali do pokecu a povedala na vela veci a velmi konkretnych co sa tyka nasej minulosti a pritomnosti.. az mi to nahanalo strach... ked rozpravala o buducnosti tak som len pocuvala co povie.. boli to take vseobecne veci... napr : povedala rok a aj mesiac kedy sa vydam na csetu do zahranicia.. kks a o dva roky na to som sla do holandska.. presne rok co mi povedala ale nepamatam sa ci sa trafila aj do mesiaca... tiez aj hovorila ze babo budem mat skor v mladsom veku.. ze momentalne prezivam jednu lasku ale nie je ta prava. zalubim sa este raz.... ale skutocne lubit budem az v neskorsom veku po 40 tke... 😅 a ozaj... moja laska vtedajsia sa ozenila za moju kamosku a ja som si nasla mojho manzelika terajsieho..... ale vobec sa neda povedat ze by som ho nelubila dostatocne.. neviem si predstavit ze sa zalubim este raz... no nikdy nehovor nikdy....
ked budem mat 50 uvidim a spatne to mozem ohodnotit

lili_mia
27. mar 2012

tak mne by sa zišla nejaká rada, či to čo momentálne robím, prinesie svoje ovocie, len treba vydržať, alebo je to fakt márna snaha ako si to už začínam myslieť

irriss
27. mar 2012

@lili_mia
ovoce?
vidim zeleninu..ale budiz Ti utechou -je stejne zdrava 😔 🤐 🤐 🤐

lucka1987
27. mar 2012

inak teda.. ak by sa tu uz naozaj nasla nejaka teodorla alebo Matilda alebo nejaka Eleonora tak by som potrebovala vediet par veci :
1 . Ze jak to vlastne bude s tou nasou vladou ....
2. Ze ci mm schudne slubene kila, alebo sa na to vyse-e
3. Ze ci z nasho Mareka bude nejaky vazeny clovek, co hodne zaraba a dochova nas, alebo si mam teda zalozit lll. pilier dochodkoveho
4. Ze ci bude aj surodenec... ak hej ze ake pohlavie a ze kedy pride na svet.. az sa viem zariadit
5. Ze ci zalejeme zaklady uz na jesen alebo mame dockat az do jari
6. no a posledna ze ci budeme s rodinkou zdravy, stastny nechutne bohaty ...

vopred dakujem za odpovede 😉

lucka1987
27. mar 2012

@irriss 😀 😀

tea333
27. mar 2012

ja som raz bola u takej vestice/astrologicky, o ktorej vsetci tvrdili ze je neskutocne dobra.
Mojho muza mi opisala skor podla znamenia (ma velmi typicke vlastnosti pre svoje znamenie) a predpovedala mi ze sa vydam ked budem mat 25 (hups, sekla sa) a potom budem mat deti, v pocte 2, prve bude dievca (cakam druheho chlapca 😝 )

sisaha
27. mar 2012

@tea333 proste bola neskutočne vedľa 😀

tea333
27. mar 2012

@sisaha a mojej znamej povedala ze jej vtedajsi je laska jej zivota a ostane s nim. a teraz je s niekym uplne inym a zije s nim 😀 nesla by som tam, keby ma aspon 5 ludi vtedy nepresviedcalo o tom, aku pravdu ta zena ma.
Takze ako vtedy, ani teraz tomu neverim 😎

irriss
27. mar 2012

@sisaha
ale i to je UMENI 😀 😀 😀 😀

tea333
27. mar 2012

@bambulkabambulkova a konkretna rada pre teba- nepoddavaj sa reciam o osude, radsej si ho urob tak ako chces ty 😉

lilliaan
27. mar 2012

@bambulkabambulkova aj ja by som chcela za nejakou vesticou ist, aj ked v podstate na to neverim. Skor by to bolo pre mna take povzbudenie, ze iste veci maju vyznam a ze budem stastna. No co ak mi povie opak? Myslim si, ze negativne slova cloveka dost ovplyvnia a zarmutia.. Kazdy sme strojcom svojho stastia.. a je lepsie buducnost nepoznat. Aspon sa mozme tesit na to, co pride a snivat 🙂
Ale nejako ma to k tej vestici napriek tomu tahaa... 😒

Tu začni písať odpoveď...

Odošli