Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je tu nejaká dobrá veštica?

bambulkabambulkova
27. mar 2012

je tu daka dobra vestica? 😉

lilliaan
27. mar 2012

@tea333 ta tvoja vestica je teda neskutocne dobra 😅 Asi si aj ja zalozim zivnost 😀

effkaa
27. mar 2012

@lucka1987 ja ti to natipujem:
1 . Ze jak to vlastne bude s tou nasou vladou ....
Fico bude prezidentom a tak vsetko co rozhodne smer, odobri prezident... Hadky vo vlade teda nebudu a vsetko sa bude pekne potichu rozkradat... ako vzdy. Dalsie obdobie bude zase sefovat smer. Potom ludia zistia, ze je lepsie byt na podpore a nerobit, ako robit, lebo pridavky pre chudobnych budu rast a preto budu rast aj dane priemerne a viac zarabajucim.

2. Ze ci mm schudne slubene kila, alebo sa na to vyse-e
Schudne kilo - dve a potom sa na to... 🙂 ale zacne sportovat a bude ho to velmi bavit

3. Ze ci z nasho Mareka bude nejaky vazeny clovek, co hodne zaraba a dochova nas, alebo si mam teda zalozit lll. pilier dochodkoveho
Maly ked bude velky sa o vas postara. Nebudete sice chodit na dovolenku na Mesiac, ale bude to fajn, III. pilier netreba.

4. Ze ci bude aj surodenec... ak hej ze ake pohlavie a ze kedy pride na svet.. az sa viem zariadit
Bude surodenec, bude to zase chlap a o rok uz bude v tvojom brusku.

5. Ze ci zalejeme zaklady uz na jesen alebo mame dockat az do jari
Zvazite to a pockate az do jari 😉

6. no a posledna ze ci budeme s rodinkou zdravy, stastny nechutne bohaty ...
Budete zdravi a preto aj stastni, no a tych penazi bude tak akurat 🙂 Jachtu nikdy mat nebudete 🙂 🙂

O 20 - 30 rokov mi daj vediet, ci som sa trafila 🙂 Statisticky som snad trafila polovicku 🙂

petkave
27. mar 2012

Moja teta je veštica - vykladačka kariet a všetci, čo ju navštívili, hovoria, že je dobrá. Mne ešte neveštila, predsa len, sme rodina, to by asi nebola moc objektívna. Keď mi však občas rozpráva o svojej klientele - samozrejme nemenuje, iba občas zhruba opíše nejaký prípad, tak nadobúdam dojem, že ju hľadajú ľudia, ktorí sa potrebujú vyrozprávať alebo sa nevedia sami rozhodnúť. Prípadne sú to nešťastne zaľúbené ženy či ženy, ktoré sa chcú rozísť/rozviesť. Jednoducho majú problémy s láskou. Ale chodia k nej aj chlapi - tí sa však potrebujú poradiť s podnikaním či zamestnaním. Väčšinou sú to ľudia v ťažšej životnej situácii. Takí, ktorí sú so svojím životom spokojní a šťastní, ju určite nevyhľadávajú. 😵

lucka1987
27. mar 2012

@effkaa 😀 😀 ok dam vedirt.. sak o rok ze ci dalsie babo bude 😀 😀

vejula
27. mar 2012

Ja by som veštice isto nenavštevovala. V tom lepšom pripade su to podvodničky, ktore si chcu len privyrobiť, V tom horšom je to magia ktora nieje dobra a v konečnom dôsledku nam môže viac poškodiť ako pomôcť. To je moj nazor

bambulkabambulkova
autor
27. mar 2012

@tea333 ahoj sak to je jasne ja som nenapisala spravu napr,citujem ohh hladma vesticuuu nech mi pomozeee surnee :D ja len tak ci nahodou dakto tu nevesti,nevadi uz som bola pri vestici ale dobre mi nepovedala jedna.. 😝

bambulkabambulkova
autor
27. mar 2012

@lilliaan to je vec nazoru ja som sa len tak tu spytala ci nahodou sa dakto nezaobera vykladom ale zadarmo som myslela lebo podla mna to su dobre vestice co nepytaju peniaze ale robia to ako hobby nie ako zdieranie no ale neni tu nik hehehe

bambulkabambulkova
autor
27. mar 2012

@lucka1987 ved su aj dobre vestice co chcu pomoct,poradit a tak nie zdieracky 😵

tea333
27. mar 2012

@bambulkabambulkova stale je ista statisticka pravdepodobnost, ze sa trafi 😀 navyse, z ludi sa da trochu citat podla toho ako hovoria, co prezradia, ako su obleceni,...a casto su to take vseobecne kecy, ktore si na seba napasuje hadam kazdy

bambulkabambulkova
autor
27. mar 2012

@tea333 ano mas pravdu no ale skusit som to chcela hh ale neni to sranda

girl177
28. mar 2012

@bambulkabambulkova Ja som za jednou vesticou bola pred rokom a nikdy som na tieto veci neverila az kym mi nezacala hovorit o mne aj o mojej minulosti. Uz po prvej vete mi zamrzol usmev na tvari.. Pytala sa len na meno , datum narodenia. Nikdy predtym sme sa nevideli a do mojej minulosti sa mi trafila presne a povedala mi take veci, co nemala odkial vediet. Nebola som vobec na to pripravena a brala som to aku velku srandu. Od vtedy sa z tychto veci nesmejem ale ani nikdy viac by som uz k vestici nesla. Ak budes mat aj napriek tomu zaujem, tak ti mozem poslat na nu kontakt do ip.

bambulkabambulkova
autor
28. mar 2012

@girl177 posli kludne

modralaguna65
15. sep 2013

Já osobně doporučuji a vím že spousta lidí máme výborné zkušenosti s jednou výbornou kartářkou,která se neptá vůbec nanic,pouze na Vaše jméno,věk a stav,a jede . Dělá výklad i na dálku,přes telefon,skype i osobně.Je to výklad přesný,jak z minulosti,tak přítomnost.Této kartářce se nevyrovná ani slavná Kludská.Mě se začaly plnit věci zhruba po 3 týdnech.Pomohla mě i se zdravotními problémy.Má strašně moc lidí co se na ní obracejí.Najdete jí po celém internetu na seznamu upinka zavináč seznam tečka cz. Stačí,když si toto zadáte do vyhledávače.Lidi o ní píšou jen samou chválu,a kdyby nebyli spokojeni,myslíte,že by se někdo obtěžoval psát?Všem doporučuji.

laskonecka
27. okt 2013

Irina, dakujem za tvoj tip. Rendyta je dobra vestica, presne ako si povedala.

6lenka66
1. dec 2013

Vyskusala som rozne vestice,kym mi kamaratka nedoporucila vesticu Sisi a zatial som s nou spokojna , niektore veci sa splnili a na dalsie cakam,snad sa to moje zle obdobie pominie 🙂

hronska
6. dec 2013

@6lenka66
presne tie iste skusenosti mam aj ja .. vsetko co predpovedala vyslo do bodky a som rada ze ked jej zavolam necakam na ziadne prepajanie .. hned to dviha ona ,, teda ani minuta nazmar

jola2022
30. jan 2014

Caute baby mne sa s kamoskami osvedcila lucia.vestenia@gmail.com tej piseme na mail bohuzial si udrziava anonymitu osobne sa nestretava sadzbu ma taku aku jej date vylozi vam karty napise asi na pol strany podla toho o co sa jedna posle cislo bankoveho uctu a vy jej poslete prasule kolko chcete nepyta si nikdy konkretnu sumu mne zatial vychadza vsetko ale dobre aj radi v oblasti zivota

sandrika1986
10. mar 2014

@jola2022 : Ahoj, tak si teda s touto pani spokojná ? Čo potrebuje vedieť , meno,dátum narodenia... ? Ďakujem.

monikka22
10. mar 2014

@jola2022 ahoj a kolko sa jej asi posiela penazi kolko je -kolko chcete-...vesti vseobecne alebo len to na co sa pytas?? dakujem,,,

krristin
17. mar 2014

Jediný kto vám môže pomôcť je pan Boh,pán Ježiš.
odnesiete si iba preklatie,sú to diablove služobnícky.

krristin
17. mar 2014

Poproste v modlitbe....pan Ježiš je tu..pre nas

laskonecka
27. apr 2014

ja mam dobre skusenosti s vestenim cez email, mal som tradicny problem s laskou. nie a nie ju najst. pomohla mi vestica marianetta, jej rady mi dodali nadej a dnes som stastne vydata, mame spolocne dietatko. skus na www.marianetta.wbl.sk mne velmi pomohla, zmenila som niektore veci vo svojom vnimani a vysledok sa dostavil...alebo skus rovno napisat na marianett@centrum.sk

livi
29. apr 2014

@krristin a to že používaš ten diablov nástroj - internet - ti nevadí?? 😀
sorry, ale nedalo mi..

meg_junova
19. máj 2014

@laskonecka prosim ta a aku ma sadzbu??Mozes prezradit?

sandrika1986
20. máj 2014

Z vlastnej osobnej skúsenosti odporúčam pani vešticu Stellu a Gabiku z Monea a pani Zanu, to čo mi vyveštili sa skutočne splnilo 🙂

ewa99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ewa99
31. máj 2014

POZOR OMYL - ZLE Tel. číslo

Kontakt na pani Máriu je omyl . Poslala som nesprávne tel číslo jednej známej Čadce.

Prosím nevolajte jej , nemá nič spoločné s veštením .

Správne tel číslo na p. Máriu z Rajca je 0907 815 561

Za svoj omyl sa ospravedlnujem ale vznikol neštastnou náhodou - mám v telefone tri márie pod sebou.
Ospravedlnujem sa ak som niekoho uviedla v omyl . Ostatné čísla na p. Moniku v Nových Zámkoch a p. Jozefa v Žiline sú v poriadku.

Ďakujem za pochopenie
ewa99

ewa99
14. jún 2014

PS: Môj top veštec je pán Jozef zo Žiliny 0905435408

marti35
23. jún 2014

Sväte písmo BIBLIA jasne hovorí o vešteniach o špiritizme:

Lv 19, 31: „Neobracajte sa na vyvolávačov duchov a na veštcov! Nevypytujte sa ich, poškrvnili by ste sa tým. Ja, Pán, som váš Boh!“
Dt 18, 11n: „Nech niet medzi vami nikoho ... kto by sa radil duchov alebo veštcov, alebo by sa pýtal mŕtvych na pravdu. Všetky tieto veci sa ošklivia Pánovi a pre tieto nešľachetnosti ich vyhubí.“

Lv 20, 6: „A osobu, ktorá sa obráti na vyvolávačov duchov a na veštcov a bude s nimi modlárčiť, proti takej osobe obrátim svoju tvár a vyhubím ju z jej ľudu.“

Lv 20, 27: „Ak niektorý muž alebo žena bude mať v sebe schopnosť vyvolávať duchov alebo schopnosť vykladačstva, musia umrieť.

petra770
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli