Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je tu nejaká dobrá veštica?

bambulkabambulkova
27. mar 2012

je tu daka dobra vestica? 😉

ewa99
30. júl 2014

@petra770 a odkial je ?

krpcek2
25. aug 2014

Budem asi neskromna,ale vestila som tu viacerým babam a su spokojné. Na diaľku,zavolam ja,ak máte zaujem,rada pomôžem

twinflame
26. aug 2014

ja sa venujem výkladu tarotu, karty sú ako dobré pomôcky keď človek hľadá radu alebo nevie ktorým smerom sa vydať alebo ako sa rozhodnúť

bebebeb
11. sep 2014

Dobry den, uz dlhsi cas hladam naozaj dobru vesticu v Bratislave... Ak mate s nejakou v BA pozitivne skusenosti, tak mi prosim Vas dajte na nu kontakt... Dakujem 🙂

darina42
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana84p
15. okt 2014

Dobrý deň, ja poznám jednú dobrú vešticu, ktorá aj odrába je z Trebišova.....mne pomohla a môžem ju len odporučiť....0918 989 966.....

petra330
14. nov 2014

Mám velmi dobré zkušenosti s výbornou kartářkou,která dělá výklad i na dálku,po telefonu,přes email,skype,která se vůbec neptá na nic,pouze na Vaše jméno a věk.Dostala jsem na ní kontakt ,a můžu jen říct,že jsem nechápala,co tato suprová kartářka všechno věděla,jak z minulosti,tak do budoucna.Po měsíci se začala naplňovat její věštba.Táto Paní mě moc pomohla,a hlavně navedla na cestu,po které se mám vydat.Dělala mě také Rituální očistu Karmy a Aury.Při rituálu používá zvláštní bylinky,které na Vás působí blahodárně už během očisty.No prostě úžasná.Kdo máte jakékoliv problémy,neváhejte se na ní obrátit. Kont. na Paní je : upinka@seznam.cz nebo +420 605821736

ewa99
1. feb 2015

Ak chcete odskúšaných vešcov skúste Jozef Žilina 0905435408 alebo Mária Rajec 0907 815 561 neviem ako u iných ale u týchto dvoch sa my výklady nielen zhodovali ale aj vychádzali. Viac my sedí pán Jozef , pretože sa my venoval ( a pokial viem nielen mne ale všetkým klientom !) viac ako dohodnutých 90 minut . Pritom neplatíš za čas ale odmena je na tebe ako si spokojná.

ppavliinkaa
10. feb 2015

Ahojte baby, mam na vas prosbu. Poznate nejaku naozaj dobru vesticu, ktora robi aj s bielou magiou ? Fakt nejaku dobru, ktore mate s nejakou skusenosti budem rada ak mi napisete spravu 🙂

petra422
12. feb 2015

Já bych Vám chtěla doporučit velmi dobrou kartářku se kterou mám jen ty nejlepší zkušenosti a spousta lidí.Je to paní,velmi milá,nanic se neptá,pouze na věk a jméno a nevytahuje žádné informace,což mě velmi zaujalo.Většinou jsem měla takové zkušenosti,že odemne kartáři vytahovali informace,a pak mě řekli to co vím.Tato Paní se trefila úplně do všeho,do minulosti,přítomnosti,a budoucnost se mě začala plnit už po zhruba měsíci.Hodně mě pomohla hlavně v oblasti vztahu a zdraví. Výklad mě dělala na dálku,což bylo pro mě výborné.Přes Skype mě udělala očištující Rituál Karmy a další rituální věci.Nechápala jsem. Doporučuji všem,budete velmi spokojení.Kontakt na ní je : +420 605821736 nebo upinka@seznam.cz nebo skype upinka

ceeport
14. feb 2015

Doporučujem výbornú kartárku,ktorá vie a rozumie kartám. Podstúpila som aj očistný rituál a je to zážitok!
Volá sa Lidka.Kontakty upinka@seznam.cz a telefón +420605 821 736.Pracuje aj cez skype,čo považujem za veľký benefit. 🙂

degva
16. feb 2015

Kto ma nutkanie ist k pani "upinke",nech sa pozrie aj na par ceskych diskusii,nielen na prispevky petry 330-442 a inych nickov,ktore jej robia reklamu.Tak nic v zlom,ale staci,ze clovek sa preluska dzunglou slovenskych pseudovestcov,cistitelov,liecitelov a inych.

6lenka66
28. feb 2015

Vestic a vestcov je az az,len si vybrat........Sisi,Viky,Iveta,Olga,Sona,Tamara,Dala,Helga,Zoruna,Kristof adt.... 🙂

berus85
13. mar 2015

https://www.facebook.com/pages/Výklad-Kariet/14... Z vlastnej skúsenosti odporúčam. Je skvelá.

vesela66
21. apr 2015

Ahojte...ja odporucam vesticu Sisi,este som sa v nej nesklamala,niekedy som si musela na urcite veci pockat,ale zatial to vzdy vyslo-mozno som mala stastie 😀

nadinka9
17. máj 2015

Odporúčam vešticu Alicu. Všetko do bodky sa mi splnilo. Tiež sa jej podarilo nakopnúť ma, teda nasmerovať správnym smerom. Kontakt na ňu: alica.soukopova@zoznam.sk

michaela_lm
20. máj 2015

mate daky kontakt prosim na vešticu najlepšie liptovsky mikulaš dakujem

ewa99
12. jún 2015

@michaela_lm a v žiline nemôže byť ?

michaela_lm
12. jún 2015

@ewa99 som z liptovskeho mikulasa to je daleko

ewa99
15. jún 2015

@michaela_lm Prepáč ale je to len cca 80 km čo je hodinka cesty. Neviem ale nieje to o niečom inom ? ☹

michaela_lm
15. jún 2015

Dobre das mi na nu kontakt pojdem tam skusim to

ewa99
16. jún 2015

@michaela_lm 0905435408

metisa
10. júl 2015

neverím na veštice ani astrálne anály a podobné veci...každý má to, o čo sa usiluje. Ak k veštici, tak čisto len zo srandy.

annaella
24. júl 2015

@berus85 z vlastnej skúsenosti, je od veci.... žiadna predpoveď, len kecy 🙂

klariska1
25. júl 2015

@annaella presne tak

kovinecko
4. aug 2015

Najlepšia je pani Sevalinka.Sice pracuje na emaile je drahá a ťažko sa k nej dostať ,ale pomáhala mi a moja osobná skúsenosť s ňou je výborná.No musí vás vziať.Pekný deň

notebook
11. aug 2015

@kovinecko prečo by ťa nemala vziať, veď chce zarobiť, vezme ťa každá, len u niektorej dlhšie čakáš 🙂 a podľa toho, ako vyzerá jej stránka, veľmi by som jej neverila

147789laska
11. aug 2015

ahojte ja by som neveril ziadnej vestici, ved to je chore, prepacte mi prosim ale ako moze niekto verit cloveku? ved taky dar... to nie je mozne, ak mu ho dal Boh aj keby nahodou, iste mu ho neda preto aby vestil..
zivot zite dievcata podla svojho svedomia, presvedcenia, desatora, zite pre lasku a nie pre predpovede - prosimmmmm

degva
11. aug 2015

@147789laska to je "krasne"

yelli
30. sep 2015

Ahojte všichni!

Když jsme už u těch kartářek, nebyli byste rádi, kdybyste našli takovou, která vykládá budoucnost přesně a ikdyž je třeba z daleka, nemusíte za ní dojet? Karty totiž jdou vykládat i na dálku! Musí to být kartářka taková, co to dokáže a nemá to naučené a vlastně se s tímto darem už narodila.

Jednu takovou jsem nedávno našla a jsem za ni vděčná!! Ještě nikdy jsem nebyla s výkladem karet natolik spokojena! Vše se postupně plní a paní mi poradila, co a jak dál a pomohla vidět souvislosti a proč se mi to a to děje.
Jmenuje se Liduška je z Kroměříže. Karty mi dělala na dálku po telefonu. Můžete jí zavolat kdykoliv a kdyby neměla čas, ozve se zpět.
Je velmi milá a "lidská" a kromě výkladu karet pomáhá lidem s tím, aby se jejich osud, zdraví, finance atd. posunuly v lepším směru dopředu a změnilo se vše k dobru!!
Dokáže dělat rituály jako očistu karmy z minulých životů a taky dělá rituál na zdraví, lásku, partnerství, finance, práci, rodinu apod. Pomohla nejedné ženě otěhotnět. Chodí k ní vlivní lidé i známé osobnosti.

No je to o tom, ji vyzkoušet, abyste uvěřili 🙂 Mně se život mění po rituálu skoro ze dne na den k lepšímu o 180 stupnu!
Já ji vřele doporučuji!

Zde kontakt na ni: tel. 605 821 736 a mail: upinka@seznam.cz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli